Plastikowe wizytówki

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Plastikowe wizytówki

Atrakcyjne, plastikowe karty i wizytówki PVC

Proponujemy realizację atrakcyjnych wizytówek plastikowych, zadrukowanych obustronnie z jakością fotograficzną. Takie wizytówki stanowią atrakcyjny nośnik informacyjny i reklamowy.

Dodatkowe wykończenie:

rozmiar karty kredytowej 85 x 54 mm

druk identyfikatorów, wizytówek, kart rabatowych

druk agend, wejściówek i kart ID na PVC w innych formatach

druk reklamowy na PVC maksymalnie do formatu SRA3 lub A3 z grafiką od krawędzi do krawędzi,

zadruk dwustronny z jakością fotograficzną

zadruk pełnokolorowy, również z kolorem białym

rogi zaokrąglone

dziurkowanie

hotstamping (złoto, srebro, kolorowa folia metaliczna)

Standardowe dwustronne wizytówki PVC 250 sztuk 500 sztuk 1000 sztuk
Grubość 0,5 mm 590,00 820,00
Grubość 0,7 mm 530,00 840,00 1040,00

Druk kart na PCV lub laminowanym kartonie również w większych formatach – do identyfikatorów, agend, wejściówek, itp.

Karty PVC białe z nadrukiem jedno lub dwustronnym w jakości fotograficznej. 

Karty PVC nakłady już od 250 sztuk. Identyfikatory laminowane od 1 sztuki.

Rogi zaokrąglone lub proste, możliwość zrobienia dziurki, metalizacja.

Większe ilości lub dodatkowe wykończenie np. lakier wybiórczy UV, personalizacja, dziurkowanie, hotstamping wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Papierowe karty laminowane – tańszy odpowiednik kart PVC

Większe nakłady wyceniamy indywidualnie – prosimy o przesłanie w tym celu zapytania e-mailem. Ceny obejmują druk z gotowego, poprawnie przygotowanego pliku PDF oraz dotyczą nakładu drukowanego z jednego pliku/wzoru wizytówki w trybie ekspresowym nawet tego samego dnia. Przy projektach wizytówek nie korzystamy z żadnych gotowych wzorów, a każde zlecenie jest indywidualnie projektowane zgodnie z życzeniem klienta.

Ilość i rodzaj wizytówek 10 sztuk 50 sztuk
Papierowe karty laminowane 100,00 250,00

W przypadku spotkań biznesowych pierwsze wrażenie często jest najważniejsze. Profesjonalna prezentacja firmy i wizerunku może mieć bowiem duży wpływ na pozyskanie nowych kontrahentów lub klientów. Nie od dziś wiadomo, że wizytówki stanowią nieodłączny, ponadczasowy element komunikacji biznesowej. Oprócz dostarczania podstawowych informacji o przedsiębiorstwie lub wykonywanej działalności, kojarzą się również z wysoką jakością świadczonych usług. W ramach naszej oferty wykonujemy niezwykle atrakcyjne, plastikowe wizytówki, a także karty rabatowe, identyfikatory i agendy PVC. Realizujemy zarówno zlecenia dla klientów indywidualnych, jak i firm lub korporacji potrzebujących większych nakładów. Zapraszamy do współpracy!

Plastikowe wizytówki i karty rabatowe

Plastikowe wizytówki to doskonała alternatywa dla klasycznych, papierowych kartoników. Z pewnością ich dużą zaletą jest niebywała trwałość. W końcu to właśnie tego typu nośniki przetrwają o wiele dłużej, niż standardowe wizytówki wykonane z papieru. Ponadto prezentują się wyjątkowo elegancko, co z kolei robi o wiele większe wrażenie na przyszłych klientach i współpracownikach. Ze względu na wysoką estetykę wizytówki plastikowe okażą się też atrakcyjniejsze pod względem wizualnym. Można tutaj bowiem wybierać spośród rozmaitych wzorów – wizytówek z nadrukiem pełnokolorowym, białym, czy nawet z zaokrąglonymi rogami. Tak duża różnorodność dostępnych wariantów sprawia, że plastikowe karty cały czas zyskują na popularności, powoli stając się najlepszą formą przekazywania swoich danych kontaktowych.

Oferujemy szybki druk plastikowych wizytówek, które w niezwykle efektywny sposób zachęcą klientów do dalszego kontaktu. Realizujemy również zamówienia na różnego rodzaju wejściówki, karty ID, agendy oraz identyfikatory produkowane na PVC. Wszystkie proponowane przez nas projekty wykonywane są na specjalistycznych materiałach z pełnokolorowym lub białym zadrukiem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno prywatnych klientów, jak i firmy, agencje reklamowe oraz korporacje. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia i konkurencyjne ceny!

Ekspresowy druk wizytówek plastikowych

Nasza oferta obejmuje ekspresowy druk plastikowych kart i wizytówek PVC o rozmiarze kart kredytowych (85 x 54 mm) lub w dowolnie wybranym przez klienta formacie. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy profesjonalne wizytówki z dwustronnym zadrukiem wyróżniającym się jakością fotograficzną. Na życzenie wykonujemy też druk reklamowy na PVC z grafiką od krawędzi do krawędzi i o maksymalnym formacie A3 lub SRA3. To jednak nie wszystko! Jeżeli szczególnie zależy Ci na tym, aby Twoje wizytówkiwyróżniały się na tle konkurencji i cechowały ponadprzeciętną estetyką to zdecydowanie nie mogłeś trafić lepiej. Proponujemy stylowe i niepowtarzalne wizytówki z niebanalnymi wykończeniami. Razem z nami możesz więc przygotować wzór z zaokrąglonymi rogami, dziurkami bądź metalizacją (złotą, srebrną lub kolorową). Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zawsze będziesz mógł liczyć na fachową pomoc w wyborze najlepszego wariantu. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu omówienia szczegółów zlecenia.

Papierowe karty laminowane – realizacja zamówień

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również tańszą alternatywę dla kart PVC. Papierowe karty laminowane to doskonałe rozwiązanie przyciągające uwagę stylowym wykończeniem. Tego typu projekty realizujemy już od dziesięciu sztuk, co okaże się idealną opcją dla osób, które nie potrzebują większych nakładów. Koszt takiego zamówienia obejmuje druk z pliku PDF oraz ekspresową realizację zlecenia, trwającą nawet kilka godzin! Dysponujemy wyłącznie nowoczesnym sprzętem i profesjonalnym zapleczem technologicznym, dzięki czemu wszystkie prace wykonujemy zgodnie z najdokładniejszymi wytycznymi klientów. Przy stałych lub większych zamówieniach zapewniamy atrakcyjne ceny! Skontaktuj się z nami, aby otrzymać dokładną wycenę swojego projektu.

Plastikowe wizytówki pozostawiają dobre wrażenie oraz nakłaniają do dalszego kontaktu z firmą. Te niewielkie kartoniki skutecznie przyciągają też uwagę klientów i ułatwiają wizualną identyfikację danej działalności. Znaczenie ma więc nie tylko jakość wykonania projektu, ale również sposób prezentacji treści. Zdając sobie sprawę ze wszystkich tego typu elementów, przygotowaliśmy specjalną ofertę na druk wizytówek plastikowych i kart PVC. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, szybką realizację zamówienia oraz precyzyjne wykonanie projektu. Zachęcamy do współpracy!