Wszywki odzieżowe

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Wszywki odzieżowe

Drukujemy wszywki odzieżowe i metki

Drukujemy wysokiej jakości wszywki odzieżowe na taśmach nylonowych i satynowanych. Długość i szerokość wszywek dopasowujemy do projektu i życzenia klienta. Do produkcji adoptujemy projekt Klienta lub realizujemy nowy projekt wg wytycznych. Wszywki są drukowane w taśmie na szpuli ze znacznikiem do samodzielnego rozcięcia na sztuki lub w formie pojedynczych, przyciętych na wymiar pasków.

Białe i czarne taśmy nylonowe i satynowe w różnych szerokościach.

Wszywki nylonowe białe z czarnym nadrukiem w wysokiej rozdzielczości 600 dpi.

Wszywki satynowe czarne z białym nadrukiem w wysokiej rozdzielczości 600 dpi.

Realizujemy metki kartonowe z pełnokolorowym nadrukiem, również białym. 

Przy stałej współpracy, utrzymujemy zapas materiałów do ekspresowej realizacji druku w trybie „na żądanie”.  Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości realizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Na naszywkach realizujemy dowolny nadruk:

logo producenta lub marki,

zalecenia prania,

rozmiarówka,

kod kreskowy,

ikony / oznaczenia tekstylne,

nie drukujemy podróbek nazw i marek znanych firm.

Materiał i kolor:

wszywki z nadrukiem w kolorze czarnym lub białym,

wszywki na materiale NYLON biały,

wszywki na materiale SATYNA biały lub czarny.

Dodatkowe informacje:

druk w wysokiej rozdzielczości 600 dpi

NYLON spełnia STANDARD 100 by OEKO-TEX®,

czytelność nawet małych elementów,

druk odporny na pranie - test NORMA ISO C06A1M,

druk na maszynach przemysłowych.

STANDARD 100 by OEKO-TEX ® jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Dostępne szerokości:

Taśmy nylonowe BIAŁE o szerokościach: 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55 mm

Taśmy nylonowe BIAŁE o szerokościach: 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55 mm

Taśmy satynowe CZARNE o szerokościach: 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 mm

Długość taśmy w metce dowolna, metki pocięte nie krótsze niż 40 mm. Podając wymiar wszywki proszę uwzględnić wymiar na grafikę oraz obszar na wszycie. Wszywki satynowe mają tendencję do strzępienia się – dlatego zaleca się je wszywać obustronnie. Nie zaprasowujemy / składamy wszywek.

Metki i wszywki odzieżowe nie tylko skutecznie reklamują markę, ale przede wszystkim stanowią ważny nośnik informacyjny. Bez takich etykietek ciężko byłoby bowiem potencjalnym klientom dowiedzieć się z czego dokładnie został wykonany dany wyrób, jak należy go prać, a także ile właściwie kosztuje. Nie można też zapominać, że dobrze zaprojektowane wszywki to świetna forma promocji, dodatkowo zwiększająca rozpoznawalność marki na rynku. Oferujemy profesjonalne wszywki i metki odzieżowe, które służą oznaczaniu ubrań lub innych materiałów. Realizujemy zamówienia zarówno dla osób prywatnych, jak i producentów, projektantów, butików czy sklepów. Zapraszamy do kontaktu.

Wysokiej jakości wszywki i metki odzieżowe

Ubrania, tekstylia, tkaniny czy inne wyroby materiałowe muszą zostać właściwie oznakowane. Liczy się nie tylko samo tworzywo, z którego są wykonane, ale również miejsce produkcji, zalecenia dotycząca prania, przechowywania lub konserwacji, a także rozmiarówka. Oczywiście cały czas najważniejsze pozostaje logo producenta lub marki. Powinno się wyróżniać na tle innych danych, skutecznie przyciągać uwagę oraz efektywnie promować firmę. Wszystkie te role świetnie spełniają metki i wszywki odzieżowe. Odpowiednio przygotowane stanowią doskonały nośnik reklamowy, promocyjny oraz informacyjny. Nie tylko wpływają na pozytywny wizerunek marki, ale też nadają ubraniom i tekstyliom większego prestiżu. Wszywki kojarzone są z wysoką jakością, a co za tym idzie oznaczone nimi produkty, zostają lepiej postrzegane przez potencjalnych klientów.

W ramach naszych usług wykonujemy profesjonalne metki i wszywki odzieżowe. Tego typu etykiety drukujemy na specjalistycznych taśmach satynowych lub nylonowych. Realizujemy zlecenia na wszywki zawierające dowolny nadruk, w tym logo marki lub producenta, rozmiarówkę, zalecenia prania, kod kreskowy, oznaczenia tekstylne bądź ikony. Z szacunku do oryginalnych projektów nie podejmujemy się produkcji podróbek nazw znanych firm. Przy większych i stałych zamówieniach, gwarantujemy atrakcyjne rabaty! Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

Ekspresowy druk metek i wszywek odzieżowych

Nasza oferta obejmuje ekspresowy druk metek i wszywek odzieżowych z dowolnym nadrukiem. Przygotowujemy zarówno wszywki z nadrukiem białym lub czarnym, jak i metki wykonane na nylonie (białe) lub satynie (białe lub czarne). Wszystkie dostępne u nas projekty charakteryzują się doskonałą trwałością, ponadprzeciętną estetyką, a także wysoką odpornością na pranie. Ponadto są niezwykle atrakcyjne pod względem wizualnym, dzięki czemu pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji. To jednak nie wszystko! Na życzenie realizujemy też zamówienia na metki kartonowe z pełnokolorowym nadrukiem. Jesteś projektantem mody lub producentem tekstyliów i szukasz taniego, ale profesjonalnego rozwiązania na efektywne oznaczenie swoich produktów? Nie mogłeś trafić lepiej! Razem z nami zaprojektujesz w pełni spersonalizowane wszywki, które nie tylko dobrze spełnią swoje zadanie, ale również zachwycą Twoich klientów oraz współpracowników. Zapewniamy ekspresową realizację zamówień i konkurencyjne ceny!

Wszywki odzieżowe i metki – realizacja zleceń

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na druk wszywek odzieżowych oraz metek. W pełni zdajemy sobie sprawę, że takie etykiety muszą zostać stworzone z pełnym profesjonalizmem oraz najwyższą starannością. Dany wzór produkujemy więc dokładnie wedle wcześniej ustalonych wytycznych. Na życzenie jesteśmy też w stanie wykonać całkiem nowy projekt! Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz bogatym zapleczem technologicznym, przez co możemy wydrukować dowolny wzór nawet z bardzo małymi elementami. Przy stałej współpracy na bieżąco utrzymujemy zapas materiałów, gwarantując ekspresową realizację zamówień nawet w trybie natychmiastowym! Tego typu zlecenia wyceniamy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów projektu. Zachęcamy do współpracy.
Metki i wszywki odzieżowe są niezastąpionym elementem odzieży, tekstyliów oraz wszelkich wyrobów materiałowych. Doskonale spisują się zarówno w roli nośnika informacyjnego, jak i medium reklamowego. Oferujemy wysokiej jakości druk metek i wszywek odzieżowych. Do każdego zamówienia pochodzimy z dużym zaangażowaniem, a w razie potrzeby zawsze chętnie służymy fachową pomocą. Dostępne u nas etykiety cechują się ponadprzeciętną trwałością oraz czytelnym nadrukiem. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i propozycje! Zapraszamy do kontaktu.