Banery, folie, tablice

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Banery, folie, tablice

Banery, folie, folie okienne, blueback, rollup-y

 

Drukujemy banery reklamowe w dowolnych formatach. Stosujemy wysokogatunkowe płótno winylowe, w pełni wodoodporne. Zgrzany mankiet daje gwarancję dużej wytrzymałości, a metalowe oczka ułatwiają dowolny i pewny montaż. Drukujemy również folie okienne One Way Vision, jest to folia z dziurkami naklejana na szybę. Nadruk widoczny jest z zewnątrz, a patrząc od środka szyba jest przezroczysta. Oferujemy również standy reklamowe z grafiką zwijaną w kasecie, tzw. roll-up. Całość jest przenośna i zawiera aluminiową kasetę i torbę do przenoszenia. Dostępne są różne szerokości. 

Druk wielkoformatowy (solvent) na foliach, papierach i płótnach banerowych.

Banery winylowe, z mankietem i metalowymi oczkami.

Foli do podświetleń i folie okienne One Way Vision.

Rollupy w kasetach, torba do przenoszenia, różne szerokości.

Materiał i druk odporny na warunki atmosferyczne Cena (media + druk) za 1 m2
Folia samoprzylepna błysk lub mat 20,00 – 65,00 / wycena indywidualna
Papier plakatowy / blueback 15,00 – 60,00 / wycena indywidualna
Banner PCV, oczkowany
Siatki banerowe, oczkowane
Folia samoprzylepna One-way Vision
20,00 – 70,00 / wycena indywidualna
Inne media dostępne na zamówienie tel.

Minimalne zamówienie to 120 PLN. Przy większej ilości metrów kwadratowych cena spada, w związku z tym każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Druk na podkładach twardych

Drukujemy na materiałach twardych farbami utrwalanymi światłem UV. Druk realizowany jest bezpośrednio na docelowym podłożu w jakości fotograficznej. Jest całkowicie odporny na warunki zewnętrzne oraz na światło UV. Zachowuje jakość i kontrast przez wiele lat. Dostępne są różnego rodzaju podłoża, zależnie od przeznaczenia. Dodatkowo wydrukowane formaty mogą mieć nawiercone otwory montażowe lub mogą być wycinane / frezowane w dowolny kształt.

Materiał i druk odporny na warunki atmosferyczne Cena
Druk na folii PCV mat lub błysk, naklejonej na spienione PCV 3-5-10 mm (może być dodatkowo pokryty zabezpieczającym laminatem UV) wycena indywidualna
Druk UV bezpośrednio na: pleksi, twarde PCV, spienione PCV, dibond, hips, stydur, płyta dispa. Po nadruku możliwość frezowania  / wycięcia w dowolny kształt, nawiercenia otworów, dodania dystansów montażowych. wycena indywidualna

Wydruki naklejane na piankę wystawienniczą

Wydruki standardowo naklejamy na białe pianki wystawiennicze grubości 5 mm. Przy stałej współpracy oraz przygotowaniu większej ilości prac, np. na potrzeby wystawy, ceny ustalane są indywidualnie. Formaty pośrednie zaokrąglamy do większego formatu standardowego. Foto pianki można przykleić bezpośrednio do ściany za pomocą taśmy dwustronnej lub powiesić na metalowych zawieszkach mocowanych na płasko lub na dystansie, ewentualnie na zawieszkach plastikowych – samoprzylepnych. 

Formaty standardowe do B1
700 x 1000
do B2
500 x 700
do A3
297 x 420
Druk w jakości fotograficznej na papierze powlekanym matowym, naklejony na białej piance wystawienniczej 5 mm 100,00 70,00 40,00
zawieszka metalowa 2,00 / szt.

Druk solventowy realizowany jest na ploterach ROLAND. Wydruki laminujemy lub foliujemy na gorąco na profesjonalnych laminatorach rolowych. Druk bezpośredni na materiałach twardych realizujemy na specjalistycznych płaskich ploterach UV ze zintegrowanym automatycznym frezowaniem.