KALKOMANIE WODNE

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » KALKOMANIE WODNE

Wodna kalkomania z kolorem białym

Wykonywane przez nas wodne kalkomanie drukowane są na specjalnych foliach z papierowym podkładem. Po namoczeniu przykłada się je do powierzchni, na którą przenosi się cienką błonę z nadrukiem. Kalkomanie mogą być realizowane na arkuszach A4 lub A3. Realizujemy również druk w kolorze białym lub z białym poddrukiem pod całą powierzchnię i jako podkład pod jasne kolory. Wysoka rozdzielczość 1200 / 2400 dpi i dobre krycie koloru białego zapewnia czytelność najdrobniejszych szczegółów. Kalkomanie używane są głównie do chwilowego i nietrwałego zdobienia przedmiotów dekoracyjnych, wykorzystywanych przy reklamowych sesjach fotograficznych i telewizyjnych. Drugą grupą odbiorców są modelarze i hobbyści używający kalkomanii przy realizacji modeli i makiet.

Rodzaj zadruku:

zadruk pełnokolorowy (CMYK+biały)

format zadruku A4 i A3

kalkomania z błoną przezroczystą lub białą

druk z kolorem białym

Pełnokolorowy nadruk z kolorem białym i białym poddrukiem.

Kalkomania przenoszona na twardą powierzchnię na mokro.

Druk w rozdzielczościach 1200/2400 dpi. Czytelne nawet drobne elementy.

Zastosowanie w modelarstwie, dekoracyjne motywy pod lakier, kalkomania na ceramikę.

Polecamy Mikroscale Set i Microskale Sol. Specjalne płyny do nakładania kalkomanii, mocno zmiękczające, zapobiegające tworzeniu się pęcherzyków powietrza. Sprawiają, że kalkomania dokładnie przylega nawet do bardzo nierównych powierzchni. 

Rodzaj nadruku – kalkomania wodna Cena za pierwszy arkusz
(przygotowanie pliku i druk)
A4
Cena za pierwszy arkusz
(przygotowanie pliku i druk)
A3
Kolejne arkusze
Błona przezroczysta, podkład papierowy biały. Nadruk czarno-biały lub kolorowy (bez koloru białego). 60,00 80,00  Cena zależy od ilości arkuszy
Błona biała, podkład papierowy biały. Nadruk czarno-biały lub kolorowy. Stosowana wszędzie tam, gdzie niezbędne jest białe tło pod nadrukiem. NOWOŚĆ! 65,00
Błona przezroczysta cienka – grubość 10 μm, podkład papierowy niebieski. Nadruk czarno-biały lub kolorowy (bez koloru białego). 65,00
Błona przezroczysta, podkład papierowy biały. Nadruk czarno-biały lub kolorowy (z kolorem białym). 70,00
Błona przezroczysta cienka – grubość 10 μm, podkład papierowy niebieski. Nadruk czarno-biały lub kolorowy (z kolorem białym). 75,00

 

Kalkomanie wodne drukujemy w formatach A4 lub A3. Na arkuszu może być dowolna ilość różnych wzorów. Druk realizowany jest w pełnym kolorze, dla arkuszy A4 również z kolorem białym i/lub białym poddrukiem pod kolory jasne lub cieńszy podkład niebieski o grubości błony 10 μm. Jako nowość wprowadziliśmy kalkomanię z błoną koloru białego. Aby zamówić kalkomanię wodną prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl 

Kalkomanie to bardzo uniwersalne naklejki transferowe, drukowane na specjalistycznych foliach z papierowym podkładem. Po bezpośrednim namoczeniu ich w wodzie zostaje aktywowany klej, który efektywnie przenosi warstwę z nadrukiem na wybraną powierzchnię. Mimo, iż z pozoru mogłoby się wydawać, że takie rozwiązanie nie ma większego zastosowania to jednak wodne kalkomanie wykorzystywane są w przeróżnych branżach na naprawdę wiele sposobów. Oferujemy ekspresowy druk wodnych kalkomanii w wysokiej rozdzielczości, również z kolorem białym. Z miłą chęcią realizujemy zlecenia zarówno dla prywatnych klientów, jak i firm w dowolnych nakładach. Zachęcamy do współpracy!

Tanie kalkomanie wodne

W ciągu ostatnich lat tego typu naklejki zaczęły być również doceniane przez agencje reklamowe, architektów wnętrz, fotografów oraz modelarzy. Bardzo często wykorzystuje się je przy sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Ze względu na to, że służą głównie do tymczasowego zdobienia przedmiotów, stosowane są także przy aranżacji wnętrz oraz projektowaniu wystaw sklepowych.

Z kalkomanii korzystają też modelarze, studenci oraz hobbyści. Tworzenie różnorodnych projektów nierzadko wymaga od artystów dużej kreatywności, a co za tym idzie szukania interesujących rozwiązań, które mogą efektywnie wzbogacić wartość pracy. W tej roli naklejki wodne również spiszą się doskonale. Warto przy tym zauważyć, że kalkomanie można stosować zarówno na powierzchnię płaską, jak i nieregularną. W obu przypadkach świetnie przylgną do wybranego przedmiotu, tworząc niezwykle ciekawą dekorację.

Ekspresowy druk kalkomanii wodnych

W ramach naszych usług proponujemy ekspresowy druk kalkomanii wodnych na arkuszach A4 i A3. Tego typu projekty realizujemy na specjalnych foliach z papierowym podkładem. Aby uzyskać pożądany efekt wystarczy jedynie namoczyć papierowy podkład, a następnie zsunąć folię, co pozwala na bezpośrednie przeniesienie cienkiej warstwy z nadrukiem na wybrany przedmiot. Przygotowujemy również kalkomanie wodne w białym kolorze albo z białym poddrukiem pod powierzchnię jasnych kolorów. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości wykonywanych zleceń, dlatego w swojej pracy korzystamy wyłącznie z profesjonalnych materiałów i najnowszych technologii.

Wszystkie kalkomanie wodne drukujemy w wysokiej rozdzielczości 1200 lub 2400 dpi, co ma znaczący wpływ na ostrość i czytelność nawet najmniejszych szczegółów. Zgodnie z wytycznymi naszych klientów realizujemy zlecenia na projekty w zadruku pełnokolorowym lub biało-czarnym. Wykonujemy również naklejki w kolorze białym na arkuszach A4. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu dokładniejszej wyceny projektu.

Realizacja zamówień na kalkomanie wodne

Nasza oferta obejmuje wydruk kalkomanii wodnych w formacie A4 lub A3. Na pojedynczym arkuszu może znaleźć się dowolna ilość wzorów, w zależności od potrzeb oraz wymagań klientów. Jesteśmy również otwarci na indywidualne zlecenia i propozycje. Na specjalne życzenie przygotowujemy wysokiej jakości kalkomanię ceramiczną, która po nałożeniu na szkliwo wymaga wypalania w wysokiej temperaturze. Szczególnie polecamy także specjalistyczne płyny Microskale Sol i Mikroscale Set do nakładania kalkomanii wodnych. Tego typu preparaty wykazują mocne działanie zmiękczające, co skutecznie zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza. Takie rozwiązanie okaże się niezwykle przydatne podczas umieszczania kalkomanii na nierównych powierzchniach. Przy większych i stałych zamówieniach, gwarantujemy atrakcyjne rabaty! Po dodatkowe informacje zapraszamy poprzez kontakt mailowy.

Kalkomanie wodne to świetny sposób na szybkie i efektowne zdobienie różnych przedmiotów oraz powierzchni. Z pewnością dużą zaletą tej metody jest wyjątkowa łatwość w usuwaniu naniesionych dekoracji. Jednocześnie wysokiej jakości druk pełnokolorowy i biały zapewnia doskonałą ostrość, a także widoczność najdrobniejszych szczegółów. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, dlatego możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby zamówiony u nas projekt był w pełni zgodny z Twoimi wytycznymi. Zapewniamy szybką realizację zamówienia i korzystne ceny! Zachęcamy do współpracy.