Zaznacz stronę

Oprawa dokumentow i projektów

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Oprawa dokumentow i projektów

Oprawa dokumentów i projektów

Kompleksowa oferta drukarni COPIO® obejmuje profesjonalną oprawę dokumentów, w tym także broszur, instrukcji, skryptów czy też materiałów na konferencje. Oprawiamy również wiele innych druków wielostronicowych. Oferujemy specjalistyczne oprawy dokumentacji wielkoformatowej i architektonicznej oraz oprawy z szerokim grzbietem do 10 cm grubości. W naszej ofercie mieszczą się także: składanie, wpinanie do segregatorów, teczek, koszulek, archiwizowanie i konfekcjonowanie.

Oprawa w zszywki, tzw. oprawa zeszytowa. Zszywki płaskie lub z oczkiem.

Bindowanie – oprawa w drut metalowy (biały lub czarny).

Bindowanie – oprawa w grzebień plastikowy (czarny).

Oprawa kanałowa lub zszywana/zbijana i klejona – tzw. introligatorska.

Oprawy trwałe, nierozbieralne

Ilość kartek*
Rodzaj oprawy
Max. ilość stron
do 10
kartek
do 50
kartek
do 150
kartek
do 350
kartek
do 500
kartek
do 900
kartek
Bindowanie
w drut metalowy

do 150 kartek
6,00 10,00 12,00
Termooprawa
do 450 kartek
6,00 10,00 15,00 20,00 25,00
Oprawa klejona
do 700 kartek
cena ustalana indywidualnie, zależnie od nakładu
Nitowana dwupunktowa
do 350 kartek
10,00 15,00 20,00 25,00 30,00
Oprawa introligatorska
skręcana z przekładkami

do 900 kartek
do 10 cm wyskokości
Przednia okładka: miękka przezroczysta lub pełna twarda z okleiną introligatorską.
Tylna okładka twarda z czarną okleiną introligatorską. Całość skęcana na śruby introligatorskie.
Realizacja z dnia na dzień, minimum 100,00 (15,00 za 1 cm grubości)

W cenę każdej oprawy wliczona jest przednia okładka z przezroczystego PCV i tylna kartonowa lub z obu stron ten sam materiał.

Oprawy rozbieralne

Ilość kartek*
Rodzaj oprawy
Max. ilość stron
do 10
kartek
do 50
kartek
do 150
kartek
do 200
kartek
do 350
kartek
do 500
kartek
do 900
kartek
Zszywki metalowe na płasko
do 210 kartek
2,00
Oprawa grzbietowa
zszywki zwykłe lub z oczkiemdo 80 kartek
4,00
Bindowanie
w grzebień plastikowy

do 450 kartek
8,00 11,00 15,00 20,00 25,00 30,00 40,00
Zszywki metalowe + listwa wsuwana
do 130 kartek
5,00 6,00 8,00
Listwa zatrzaskowa
do 230 kartek
8,00 10,00 15,00
Kanałowa miękka
do 300 kartek
18,00 25,00
Kanałowa twarda
do 300 kartek
20,00 30,00
Skręcana (metalowe śruby)
do 900 kartek
15,00 20,00 25,00 30,00 35,00 40,00
Archiwizacyjna (plastikowe wąsy)
do 650 kartek
10,00 20,00

Podane ilości kartek dotyczą papieru kserograficznego 80 g/m2. Okładki z przezroczystego PCV lub ze sztywnego kartonu w kolorach: białym, czarnym, zielonym, niebieskim, granatowym, czerwonym, bordowym lub szarym. Pod okładką z przezroczystego PCV można umieścić kolorową kartę z dowolnym nadrukiem. Możliwość druku indywidualnej, kolorowej okładki.

W cenę każdej oprawy wliczona jest przednia okładka z przezroczystego PCV i tylna kartonowa lub wersja z tym samym materiałem z obu stron. Istnieje również możliwość realizacji nietypowej lub personalizowanej oprawy wedle spersonalizowanych upodobań klienta. Przy większych zamówieniach ceny są ustalane indywidualnie.

Oprawianie dokumentów, projektów czy ważnych materiałów jest ostatnim etapem wykończeniowym każdej pracy. Możliwość zszycia i nałożenia na gotowe wydruki miękkiej lub twardej okładki sprawia, że całość zyskuje o wiele bardziej profesjonalny wygląd. Sposobów na efektywną oprawę materiałów jest jednak naprawdę sporo. Tak duża różnorodność dostępnych rozwiązań sprawia, że oprawy służą nie tylko wykańczaniu prac zaliczeniowych, ale również pozwalają uporządkować istotne papiery firmowe czy terminarze biznesowe. Oferujemy profesjonalną oprawę dowolnych wydruków, dokumentów oraz projektów. Zajmujemy się także zszywaniem i bindowaniem broszur, skryptów, instrukcji, a także materiałów szkoleniowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Tania oprawa dokumentów i prac zaliczeniowych

Prace zaliczeniowe, specjalistyczne teksty lub ważne projekty wymagają odpowiedniej oprawy. Wydruki umieszczone w teczkach bądź segregatorach nie prezentują się bowiem zbyt profesjonalnie, co jednocześnie ma duży wpływ na ostateczny odbiór sporządzonych materiałów. Bez względu na to, czy chodzi wyłącznie o oddanie pracy dyplomowej na uczelni, czy tylko o przekazanie szefowi istotnego raportu, zawsze warto pomyśleć o wysokiej jakości oprawie, która podniesie prestiż przygotowanych dokumentów.

Wbrew pozorom oprawy można jednak skutecznie wykorzystywać na wiele innych sposobów. Okażą się więc szczególnie przydatne przy segregacji papierów firmowych, porządkowaniu materiałów konferencyjnych lub zszywaniu skryptów. Solidnie wykonana oprawa sprawia, że dana praca o wiele efektywniej wygląda pod względem wizualnym oraz wyróżnia się ponadprzeciętną estetyką.

Oferujemy kompleksową oprawę dokumentów obejmującą bindowanie, zszywanie oraz klejenie. Zajmujemy się również profesjonalnym wykańczaniem instrukcji, broszur oraz materiałów konferencyjnych. Na życzenie wykonujemy też oprawy do dowolnych druków wielostronicowych. Gwarantujemy ekspresową realizację zlecenia oraz konkurencyjne ceny! Przy stałych i większych zamówieniach zapewniamy atrakcyjne rabaty. Zachęcamy do współpracy!

Profesjonalna oprawa dokumentów i projektów

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów proponujemy fachową oprawę prac dyplomowych, zaliczeniowych oraz wszelkich materiałów szkoleniowych lub promocyjnych. Z miłą chęcią podejmiemy się również specjalistycznej oprawy dokumentacji architektonicznej i wielkoformatowej. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy wykończenie z szerszym grzbietem do nawet 10 cm grubości. To jednak nie wszystko! W ramach naszych usług realizujemy także zamówienia na składanie, archiwizowanie lub konfekcjonowanie dowolnych wydruków. Nie masz czasu na uporządkowanie lub posegregowanie swoich papierów? Z tym też nie ma problemu! Precyzyjnie poukładamy wszystkie dokumenty i materiały firmowe, abyś nie musiał więcej tracić czasu na szukanie pożądanych druków. Po więcej informacji zapraszamy drogą mailową.

Oprawa dowolnych wydruków – realizacja zamówień

Proponowane przez nas oprawy dostępne są w kilku wariantach. Przygotowujemy zarówno oprawy zeszytowe (przy wykorzystaniu zszywek normalnych lub z oczkiem), introligatorskie, nitowane dwupunktowo, miękkie lub twarde jak i kanałowe, skręcane, a także klejone. Wykonujemy też tradycyjne bindowanie, które jest jedną z najprostszych, ale jednocześnie najtańszych form finalizowania gotowych prac. W zależności od indywidualnych potrzeb i formy projektu możemy przygotować trwałą, nierozbieralną oprawę lub rozbieralną. Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie okaże się najlepsze w przypadku Twojej pracy to chętnie pomożemy dokonać Ci właściwego wyboru! Do każdego klienta podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem, dlatego zawsze możesz liczyć na fachową poradę z naszej strony.

Na życzenie realizujemy również zamówienia na specjalne oprawy, które wymagają znaczącej personalizacji. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i nietypowe pomysły! Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółową wycenę takiego zlecenia.

Oprawa dokumentów i innych druków to świetny sposób na eleganckie wykończenie każdego rodzaju pracy. Tego typu rozwiązanie nie tylko nadaje projektowi poważniejszego charakteru, ale również pozwala na trwalsze przechowanie dokumentów czy materiałów szkoleniowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma tutaj jakość wykonania, dlatego wszystkie prace oprawiamy z najwyższą starannością tak, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z przygotowanego przez nas zamówienia! Gwarantujemy szybką realizację zlecenia. Zachęcamy do współpracy!