Zaznacz stronę

Ulotki

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Ulotki

Ulotki ekspresowo tylko w COPIO®

W naszym centrum zajmujemy się produkcją ulotek reklamowych według projektu przygotowanego przez klienta lub opracowanym w naszym studio. Ulotki reklamowe drukujemy na dedykowanych papierach powlekanych, w tym także kredzie matowej lub błyszczącej w gramaturze 135-150 g/m2. Nie wykluczamy jednak druku na innych rodzajach papieru i większych gramaturach. Świadczymy również druk ekspresowy, który zajmuje od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Większość zleceń w tym trybie jest realizowanych jeszcze w tym samym dniu!  W przypadku większych nakładów gwarantujemy druk  w atrakcyjnych, niższych cenach jednostkowych, wykonany w ciągu dwóch-trzech dni roboczych. Dla klienta przygotujemy wycenę indywidualną.

W drukarni COPIO® oferujemy:

ulotki jedno- i dwustronne,

ulotki dowolnie składane,

ulotki składane w harmonijkę,

rogi proste lub zaokrąglone.

Ulotki drukujemy standardowo na kredzie 135-150g. Dostępne gramatury od 80-400g.

Ulotki składane, na pół, w tzw. Z, C, tryptyk, również inne dowolne sposoby składania.

Ulotki składane w harmonijkę, maksymalnie do 12 stron (zależnie od formatu).

Ulotki foliowane, z lakierem punktowym, wybiórczym UV, antybakteryjnym.

Ekspresowy druk ulotek DL, A6, A5, A4

Ceny obejmują ulotki druk z gotowego, poprawnie przygotowanego pliku PDF oraz dotyczą nakładu drukowanego w trybie ekspresowym nawet tego samego dnia. Realizujemy też zlecenia na druk innych materiałów reklamowych i promocyjnych, w tym na przygotowanie kopert z nadrukiem.

Jeżeli oczekują Państwo niższych cen, a termin druku nie musi być ekspresowy, oferujemy druk w ciągu 2-3 dni w technologii offsetowej. Druk offsetowy przy większych nakładach jest tańszy od druku cyfrowego, jednak trwa dłużej.  Druk offsetowy wyceniamy indywidualnie dla każdego zlecenia, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę. Aby otrzymać wycenę, prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Format
jednostronny
dwustronny
100
sztuk
200
sztuk
300
sztuk
400
sztuk
500
sztuk
1000
sztuk
DL
210 x 99 mm
90,00 100,00 120,00 140,00 160,00 300,00
120,00 140,00 160,00 180,00 200,00 400,00
A6
105 x 148 mm
80,00 100,00 120,00 135,00 150,00 280,00
100,00 130,00 160,00 170,00 225,00 380,00
A5
148 x 210 mm
100,00 140,00 180,00 200,00 225,00 350,00
135,00 210,00 280,00 300,00 340,00 540,00
A4
210 x 297 mm
160,00 260,00 300,00 360,00 400,00 600,00
240,00 390,00 450,00 540,00 600,00 1000,00
Standardowy druk offsetowy Druk w ciągu 3 dni, tańszy od ekspresowego druku cyfrowego. Opłacalny przy większych nakładach. Wycena indywidualna w zależności od nakładu.
Skład ulotki
z materiałów Klienta
od 30,00 PLN
Projekt graficzny, skład i przygotowanie do druku wycena indywidualna

Ulotki reklamowe to najprostsza forma reklamy. Dzięki nim efektywnie docieramy do większego grona odbiorców. Umieszczając na ulotce najważniejsze informacje dotyczące danej firmy, usługi, produktu czy organizowanego wydarzenia, w łatwy i szybki sposób możemy zareklamować praktycznie każdą działalność! Mimo iż mogłoby się wydawać, że w czasach wszechobecnego Internetu tradycyjne ulotki nie zdadzą większego egzaminu, to jednak wielokolorowe broszury z chwytliwymi hasłami nadal przyciągają potencjalnych klientów! Oferujemy druk ulotek jednostronicowych, wielostronicowych, składanych, czarno białych oraz kolorowych. Posiadamy szeroką gamę papierów, na których w ekspresowym tempie drukujemy ulotki w wybranym nakładzie i formacie. Możesz więc dostosować projekt i treść do swoich wymagań oraz potrzeb. Nie czekaj więc dłużej i już teraz zadbaj o to, aby o Twojej firmie usłyszał świat! Zapraszamy do współpracy.

Tanie ulotki reklamowe dla każdego!

Ulotki reklamowe są podstawowym elementem skutecznego marketingu. Ten sposób promocji jest bowiem na tyle uniwersalny, że świetnie sprawdzi się zarówno jako reklama salonu fryzjerskiego, nowo powstałej kawiarni, restauracji czy szkoły językowej, jak i usług fotograficznych lub kosmetycznych. Ulotki mają jednak o wiele więcej zastosowań! Dzięki nim możesz poinformować o organizowanym przez siebie wydarzeniu, konferencji lub przedstawić własną ofertę czy zaprezentować najnowsze produkty. 

Ulotki można więc wykorzystać:

  • do promowania własnej firmy;
  • do zaprezentowania aktualnej oferty;
  • do poinformowania o wprowadzeniu nowych produktów;
  • do przedstawienia karty menu;
  • do przedstawienia programu festiwali czy imprez kulturalnych;
  • jako zaproszenie na wydarzenie, konferencję czy targi;
  • jako kupon zniżkowy;
  • jako zakładkę do książki. 

Ulotki reklamowe to doskonałe rozwiązanie promocyjne, które dostępne jest dla każdego – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i średnich firm czy dużych korporacji. Realizujemy ekspresowy druk ulotek o małym i dużym nakładzie – odpowiadamy więc na oczekiwania każdego przedsiębiorcy! Wystarczy tylko poinformować nas o treści, która ma się znaleźć na broszurze, wybrać odpowiedni format, papier i parametry, a my w rekordowo szybkim czasie zrealizujemy Twoje zamówienie. Gwarantujemy najwyższą jakość druku przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Drukarnia ulotek COPIO® – realizacja zamówień

Nasza oferta obejmuje ekspresowy druk różnego rodzaju ulotek reklamowych. Realizujemy zamówienia na ulotki jednostronicowe, ulotki składane lub ulotki wielostronicowe składane w harmonijkę w dowolnych formatach i nakładach. Możemy również dodatkowo zabezpieczyć Twoje broszury folią matową lub z połyskiem. To jednak nie wszystko! Jeśli szczególnie zależy Ci na tym, aby Twoje ulotki reklamowe były odporne na działanie warunków atmosferycznych, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferujemy możliwość pokrycia broszur lakierem punktowym/wybiórczym UV, który ochroni ulotki przed promieniowaniem słonecznym.

Ulotki druk – dostępne formaty 

Proponowane przez nas ulotki reklamowe dostępne są w wielu formatach. Wszystko zależy wyłącznie od Twojego projektu. Drukujemy więc zarówno tradycyjne broszury o formacie A6 (148×105 mm), jak i ulotki promocyjne A3 (420×297 mm), A4 (297×210 mm), A5 (210×148 mm), A7 (105×74 mm) i B6 (125 x 176 mm). Szukasz czegoś innego? Nie ma problemu! Realizujemy również druk ulotek w niestandardowych rozmiarach – wystarczy, że wybierzesz oczekiwany przez siebie wymiar broszur, a my wydrukujemy ulotki według Twojego zamówienia.  

Drukowanie ulotki w COPIO® to prosta sprawa! Stworzone przez nas ulotki reklamowe drukowane są jedno lub dwustronnie przy wykorzystaniu pełnej palety barw. Realizujemy zamówienia na dowolne nakłady tak, abyś mógł cieszyć się wybraną ilością broszur dostosowaną do Twoich aktualnych potrzeb. To właśnie razem z nami zaprojektujesz doskonałe ulotki reklamowe, które staną się najlepszą wizytówką Twojej firmy. Tanio, szybko i co najważniejsze – z gwarancją najwyżej jakości. Zapraszamy!

Drukowanie ulotki składanej

Ulotki składane to świetna propozycja dla przedsiębiorców, którzy potrzebują większej ilości miejsca do zagospodarowania. Obszerną ofertę firmy, szczegółową prezentację usługi czy opis organizowanego wydarzenia często trudno zmieścić nawet na największej dwustronnej broszurze. Wybierając ulotki składane możesz być pewien, że wydrukowane treści będą jak najbardziej czytelne, a najważniejsze informacje odpowiednio podkreślone.

Realizujemy zamówienia na dwustronne ulotki składane o dowolnym formacie i nakładzie. Szukasz ciekawego rozwiązania marketingowo-reklamowego, które przykuje uwagę potencjalnych klientów? Sprawdź ulotki wielostronicowe składane w harmonijkę! Dzięki nim możesz w niebanalny sposób zaprojektować efektowne ulotki reklamowe, a my przy użyciu nowoczesnych technologii zagwarantujemy najwyższą jakość drukowanych broszur.

Druk ulotek foliowanych

Nasz drukarnia ulotek może Ci także zaproponować ulotki foliowane pokryte specjalną, błyszczącą folią, która zabezpiecza broszury przed działaniem warunków atmosferycznych. Tego typu ulotki reklamowe wyróżniają się wyjątkowym połyskiem, uwypukleniem intensywności kolorów oraz skuteczną ochroną przed wszelkimi zanieczyszczeniami. Drukowane są jednostronnie lub dwustronnie w dowolnym formacie i nakładach. Już teraz stwórz personalne ulotki foliowane, obok których ciężko będzie przejść obojętnie!

Duża konkurencja na rynku sprawia, że aby dotrzeć do wybranej grupy odbiorców koniecznie trzeba zadbać o odpowiednią promocję. Tanie ulotki reklamowe to jednocześnie niedrogie i skuteczne rozwiązanie, które jest doskonałym pośrednikiem pomiędzy firmą a klientem. Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego drukując u nas swoje broszury promocyjne możesz być pewien, że skutecznie rozreklamują one Twoją markę czy usługę oraz efektywnie uatrakcyjnią wizerunek Twojej firmy. Ekspresowy druk, najwyższej jakości papier, interesujący projekt oraz ciekawe treści są gwarancją Twojego sukcesu! Profesjonalna obsługa oraz możliwość złożenia zamówienia 24/7 sprawiają, że możesz zadbać o efektywną promocję swojej firmy nawet bez zbędnego wychodzenia z domu. Poświęć więc chwilę i razem z nami zacznij przygotowywać własne ulotki reklamowe.

Drukarnia ulotek – poznaj pełną ofertę COPIO®!

COPIO® to drukarnia online, która może zaoferować Ci o wiele więcej, niż tylko druk ulotek. Przejrzyj naszą pełną ofertę, a znajdziesz tam m.in.:

Oferujemy także modelowanie i druk 3D, grawerowanie, znakowanie i cięcie laserem i wiele innych przydatnych usług.

Zapraszamy do kontaktu.