Zaznacz stronę

Druk fotograficzny wielkoformatowy

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Druk fotograficzny wielkoformatowy

Jakość fotograficzna w każdym formacie!

Oferujemy fotograficzny druk wielkoformatowy, który obejmuje zdjęcia, grafiki artystyczne, wydruki prac na wystawy i przygotowanie plansz wystawienniczych, prezentacyjnych oraz bannerów reklamowych. Wykonujemy wydruki wielkoformatowe z jakością fotograficzną np. panoram, reprodukcji obrazów na płótnie, dużych odbitek fotograficznych. Zajmujemy się także drukiem naklejek na ściany, podłogi oraz fototapet. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, zakłady fotograficzne, fotografów i artystów fotografików. Naszym klientom dajemy możliwość ustalenia indywidualnych warunków współpracy przy cyklicznych lub stałych zleceniach. Wszelkie druki wielkoformatowe realizowane są na profesjonalnych ploterach pigmentowych marki Canon.

Zdjęcia, płótna Canvas i fotografie wielkoformatowe

Oferujemy:

rozdzielczość druku do 2400 dpi w jakości fotograficznej,

kalibrację kolorów i profile kolorystyczne,

oryginalne tusze pigmentowe Canon LUCIA PRO,

maksymalną szerokość do 44″ – 106 cm,

dowolną długość druku,

możliwość druku z roli na rolę dla łatwiejszego transportu lub dalszego wykończenia (np. foliowania).

Ze względu na duży wybór dostępnych mediów, dokładny kosztorys jest przygotowywany pod każdą pracę indywidualnie. Poniżej prezentujemy ceny podstawowych mediów wraz z drukiem, które mamy dostępne na miejscu. Inne media i specjalistyczne papiery dostępne są na zamówienie. Czas oczekiwania na dostawę może wynosić do dwóch dni. Na miejscu oferujemy katalogi i przykłady dostępnych mediów.

Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości realizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]
Druk odporny na warunki atmosferyczne tylko na wybranych mediach Cena (media+ druk) za 1 m2
Papier niepowlekany 80 g/m2 85,00
Papier powlekany, matowy 180 g/m2 100,00
Papier fotograficzny wysokiej jakości – błysk lub satyna 190 g/m2 120,00
Papier fotograficzny wysokiej jakości – błysk lub satyna 260 g/m2 140,00
Papier wodoodporny blueback (pigment) 120 g/m2 110,00
Papier do druku fototapet 180 g/m2 120,00
Papier samoprzylepny 140 g/m2 120,00
Papier fotograficzny samoprzylepny 240 g/m2 150,00
Samoprzylepna folia winylowa 80 µm 120,00
Samoprzylepna folia PCV 260 µm 115,00
Samoprzylepna folia polipropylenowa 120 g/m2 110,00
Tkanina poliestrowa 145 g/m2 130,00
Folia polipropylenowa mat 180 g/m2 110,00
Folia polipropylenowa błysk 200 g/m2 115,00
Folia mleczna 115 µm 115,00
Folia przezroczysta 110 µm 105,00
Syntetyczne płótno Canvas, gęsty splot 140,00
Naturalne płótno Cotton Canvas – 100% bawełna 160,00
Inne media dostępne na zamówienie tel.

Druk wielkoformatowy to jedna z najnowocześniejszych metod produkcji wysokojakościowych zdjęć, panoram czy banerów reklamowych. Z tego typu techniki coraz częściej korzystają agencje i firmy marketingowe, zakłady fotograficzne, a także osoby profesjonalnie zajmujące się grafiką i fotografią. Przygotowane w ten sposób wielkoformatowe wydruki można też wykorzystać jako fototapetę na ścianę lub naklejkę na podłogę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jako drukarnia wielkoformatowa zajmujemy się przygotowywaniem różnego rodzaju projektów wspieranych nowoczesną technologią cyfrową. Realizujemy zamówienia dla klientów prywatnych, firm, agencji oraz profesjonalnych fotografów. Zachęcamy do współpracy!

Najwyższa jakość fotograficzna dla każdego

Druk wielkoformatowy fotograficzny na stałe zadomowił się już w agencjach reklamowych i zakładach fotograficznych. Możliwość wykonania najwyższej jakości zdjęć wyróżniających się głębią kolorów i ostrością sprawiła, że coraz więcej osób zaczęło wykorzystywać tę technikę przy przygotowywaniu ważnych projektów. Cyfrowy druk wieloformatowy swoje zastosowanie znajduje więc w wielu różnych dziedzinach. Okaże się szczególnie przydatny podczas tworzenia banerów reklamowych, billboardów i plakatów promocyjnych. Przy pomocy druku wieloformatowego można też wykonać fototapety, panoramy czy reprodukcje obrazów na płótnie.

Jako drukarnia wielkoformatowa online możemy zapewnić, że ogromną zaletą tej technologii jest duża odporność druków na działanie czynników zewnętrznych, w tym deszczu, mgieł i śniegu. Zrealizowane w ten sposób projekty nie rozmazują się także wskutek wysokich czy niskich temperatur. Wysokiej jakości wydruk fotograficzny dostępny dla każdego? Teraz jest to możliwe!

Ekspresowy druk wielkoformatowy 

W ramach naszych usług oferujemy drukowanie wielkoformatowe dla klientów prywatnych, zakładów fotograficznych, grafików oraz wszystkich osób związanych z profesjonalną fotografią. Realizujemy zamówienia na zdjęcia, wydruki prac wystawowych, grafiki artystyczne, banery reklamowe, a także plansze wystawiennicze oraz prezentacyjne. Zajmujemy się również zleceniami na wielkoformatowe panoramy, duże odbitki fotograficzne oraz reprodukcje obrazów na płótnie. Proponowane przez nas wydruki nadają się zarówno do wyeksponowania na stoiskach, standach, jak i powieszenia na ścianie czy umieszczenia w witrynie sklepowej.

Przygotowujemy też naklejki na ściany, podłogi oraz wysokiej jakości fototapety. Wydrukowane materiały mogą więc stać się piękną ozdobą mieszkania lub ciekawym elementem wystroju biura. Szczególnie zapraszamy do współpracy właścicieli zakładów fotograficznych, artystów, grafików i studentów, którzy to właśnie z naszą pomocą stworzą wymarzone projekty zgodne z własnymi pomysłami. Zapewniamy szybką realizację zleceń i konkurencyjne ceny!

Druk fotograficzny wielkoformatowy – zamówienia indywidualne

Nasza drukarnia online to gwarancja wielkoformatowego wydruku zdjęć w jakości fotograficznej do 2400 dpi. Projekty wykonujemy w dowolnie wybranej przez klienta długości oraz maksymalnie do 106 cm szerokości. Na życzenie realizujemy także zlecenia na druk wielkoformatowy z roli na rolę, co znacząco ułatwia dalszy transport prac i umożliwia ich dodatkowe wykończenie. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu oraz oryginalnych tuszy pigmentowych Canon LUCIA PRO, które gwarantują najwyższą jakość wydruków.

Zakres naszych usług wykonywanych w ramach druku wielkoformatowego jest naprawdę szeroki, dlatego każde zamówienie wyceniamy indywidualnie. Dysponujemy wieloma specjalistycznymi materiałami, w tym papierem wodoodpornym, samoprzylepnym, powlekanym, niepowlekanym, a także folią samoprzylepną PCV, folią przezroczystą, tkaniną poliestrową czy naturalnym lub syntetycznym płótnem Canvas. Specjalnie dla naszych klientów na zamówienie sprowadzamy również inne podłoża i profesjonalne materiały potrzebne do efektywnego zrealizowania danego projektu. Przy większych oraz stałych zleceniach zapewniamy atrakcyjne rabaty! Prosimy o kontakt mailowy w celu dokładnej wyceny zamówienia.

Nie bez powodu drukarnie wielkoformatowe są tak popularne. Fotograficzny druk wielkoformatowy doceniany jest zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Jakość przygotowywanych w ten sposób zdjęć i niesamowita głębia kolorów sprawiają, że obok takich wydruków ciężko przejść obojętnie. O ile kiedyś pracami na papierze fotograficznym mogli cieszyć się wyłącznie graficy i fotografowie, o tyle teraz wszyscy możemy zlecić wykonanie tego typu projektów. Gwarantujemy ekspresową realizację zamówienia oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu! Naszym klientom oferujemy także: