DRUK I KOPIOWANIE WIELKOFORMATOWE

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » DRUK I KOPIOWANIE WIELKOFORMATOWE

Druk i kopiowanie projektów architektonicznych i geodezyjnych

Do architektów, geodetów oraz projektantów, jak i pracowni czy też biur projektowych kierujemy naszą szeroką ofertę druku i kopiowania wielkoformatowego. Prace z tego zakresu, w tym także plotowanie oraz ksero wykonujemy do formatu A0+ dowolnej długości. Maksymalna szerokość rolki wynosi 914 mm (E+). Materiały do wydruku mogą wysyłać Państwo do naszej drukarni mailem 24h/dobę. Oferujemy realizację zleceń na miejscu „od ręki” oraz odbiór produktów poza standardowymi godzinami pracy, np. późnym wieczorem lub w soboty. Wysyłkę możemy nadać nawet wieczorem z realizacją na rano. Prosimy o telefon przed przyjazdem w celu ustalenia terminu realizacji i odbioru pracy.

Projekty i dokumentacja architektoniczna do szer. 914 mm, długość dowolna.

Mapy geodezyjne kolorowe do szer. 914 mm, długość dowolna.

Dokumentacja konstrukcyjna i branżowa. Np. elektryka, sieci, klimatyzacja, itp.

Maszynowe składanie wydruków i oprawa dokumentacji do urzędów.

NOWOŚĆ
Wprowadziliśmy do oferty druk projektów, map i planów na podłożach syntetycznych, wodoodpornych. Oferujemy również laminowanie do formatu A1 projektów drukowanych  na papierze. Tak przygotowane druki idealnie nadają się do wykorzystania na budowach lub przez ekipy pracujące w terenie. Druki są praktycznie niezniszczalne, powierzchnia umożliwia nanoszenie i ścieranie notatek, uwag, korekt itp. Podkład do nadruku może być mleczny (półprzezroczysty) lub biały. Wydruków tych nie można składać do formatu, muszą być zwijane w rulon.

Druk, plotowanie i kopiowanie czarno-białe (laser)
CAD, GIS, AEC, rysunki techniczne wektorowe

Format standardowe
druk czarno-biały
A0+
914 x 1189
laser
A0
841 x 1189
laser
A1
594 x 841
laser
A2
420 x 594
laser
A3
297 x 420
laser
A4
210 x 297
laser
Papier premium
80 g/m2
15,00 12,00 8,00 6,00 0,60/ 1,00* 0,30 / 0,40*
Kalka
95 g/m2
25,00 20,00 15,00 10,00 8,00 5,00
Składanie wydruków 2,50 2,00 1,50 1,00 0,50

*Ręczne kopiowanie „z szyby” i/lub z rozkładanej dokumentacji
Rysunki wektorowe, projekty i rysunki CAD/AEC/GIS, plany, mapy itp.
Pokrycie kreskowe powyżej 70% powierzchni i/lub druk kreskowy z wypełnieniami – cena x 2 (nie dotyczy A4 i A3).
Pokrycie powyżej 70% z pełnymi aplami kolorów typu „zdjęcie”– cena x 3 (nie dotyczy A4 i A3).

Druk, plotowanie i kopiowanie kolorowe (laser i pigment)
CAD, GIS, AEC, rysunki techniczne wektorowe

Format standardowe
druk kolorowy
A0+
914 x 1189
pigment
A0
841 x 1189
pigment
A1
594 x 841
pigment
A2
420 x 594
pigment
A3
297 x 420
laser
A4
210 x 297
laser
Papier premium 80 g/m2 25,00 19,00 12,00 8,00 4,50 / 5,00* 2,50 / 3,00*
Kalka 95 g/m2 32,00 25,00 15,00 12,00 10,00 6,00
Papier wodoodporny (polypropylen) 120,00 70,00 34,00 18,00 12,00
Składanie wydruków 2,50 2,00 1,50 1,00 0,50

*Ręczne kopiowanie „z szyby” i/lub z rozkładanej dokumentacji
Rysunki wektorowe, projekty i rysunki CAD/AEC/GIS, plany, mapy itp.
Pokrycie powyżej 70% powierzchni i/lub druk kreskowy z wypełnieniami – cena x 2 (nie dotyczy A4 i A3).
Pokrycie powyżej 70% z pełnymi aplami kolorów typu „zdjęcie”– cena x 3 (nie dotyczy A4 i A3).

Wycena druku lub kopiowania oryginałów podłużnych

Zaznacz szerokość

Rodzaj druku

Składanie druku

Wpisz długość (mm)

Wpisz ilość sztuk

0.00 zł

0.00 zł

Drukujemy również wydruki pełnokolorowe z wizualizacjami projektów, oraz plansze prezentacyjne na piankach i PVC.

Formaty plików

Większość prac drukujemy z plików PDF – to gwarantuje największą zgodność wydruku z plikiem elektronicznym. Możemy drukować również z formatów: MMP, TIFF, JPEG, JPG oraz PSD. Inne pliki do uzgodnienia.

Stosowany papier

Oferujemy druk na papierach marki EVOLUTION. To najwyższej klasy papier niepowlekany o wysokiej białości, produkowany w Portugalii i przeznaczony do ploterów oraz kserokopiarek. Spełnia on wszelkie wymogi standardów ISO. Przy drukowaniu i kopiowaniu na formatach A4 i A3 stosujemy papier Premium klasy A+ takiego samego gatunku i gramatury, jak do ploterów – dzięki temu wszystkie kartki w projekcie są jednorodne, bez względu na format. Drukujemy również na kalce technicznej, na zamówienie możliwy jest także druk na folii podwójnie matowej lub innych dedykowanych materiałach.

Mikromapa dla geodetów

Na miejscu udostępniamy program geodezyjny do tworzenia map i szkiców MIKROMAP. Dzięki temu wszelkie zmiany klienci mogą wprowadzać nawet w ostatniej chwili bezpośrednio na swoich plikach. Drukujemy również z otwartych plików MMP.

Płatności

Płatność gotówką lub kartą kredytową na miejscu. Dla stałych Klientów możliwość płacenia przelewem, raz w miesiącu na podstawie faktury zbiorczej. RABAT przy większej ilości prac.

Druk jest realizowany na profesjonalnych ploterach: laserowym OCE PlotWave i atramentowym oraz pigmentowym CANON IPF oraz urządzeniach XEROX i KONICA-MINOLTA. Kopiowanie realizowane jest w jednym przebiegu razem ze skanowaniem i drukowaniem (bez pośrednictwa komputera) na skanerze OCE oraz kolorowym systemie CANON imagePROGRAF MFP M40. Gotowe wydruki wielkoformatowe są składane na automatycznej składarce OCE. Na wyposażeniu znajdują się również trymery, gilotyny, laminatory i urządzenia do oprawy z linii profesjonalnej. Stały nadzór i opieka serwisowa zapewniają najwyższą jakość skanowania, plotowania i wydruków. Własne studio graficzne DTP umożliwia dowolną edycję i realizację nietypowych zleceń.

Dokumentacja budowlana, projekty architektoniczne czy mapy geodezyjne to specjalistyczne wydruki, które wymagają odpowiedniego przygotowania. Liczy się nie tylko wysoka jakość druku czy czytelność nawet najmniejszych elementów, ale również zastosowanie odpowiednich papierów o właściwej gramaturze czy możliwość łatwego zmieniania naniesionych wcześniej danych. Takie materiały ze względu na częste użytkowanie powinny być też odporne na czynniki zewnętrzne. W ramach naszych usług proponujemy druk i kopiowanie projektów geodezyjnych lub architektonicznych. Realizujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak i biur projektowych, pracowni, architektów, geodetów, firm architektonicznych czy przedsiębiorstw budowlanych. Zachęcamy do współpracy!

Druk i kopiowanie wielkoformatowe 

Druk wielkoformatowy może być wykorzystywany na naprawdę wiele sposobów. Kiedyś stosowany był głównie przez grafików, fotografów czy agencje reklamowe do produkcji wysokiej jakości zdjęć, banerów lub billboardów. Tego typu rozwiązanie szybko zaczęli jednak doceniać przedstawiciele sektora architektoniczno-budowlanego i geodezyjnego. Wydruki wielkoformatowe przede wszystkim cechują się doskonałą trwałością oraz ponadprzeciętną wyrazistością nawet najmniejszych elementów. Taka technologia umożliwia więc przygotowanie profesjonalnej dokumentacji technicznej (planów, projektów), budowlanej czy materiałów GIS (map i planów). Przy pomocy druku wielkoformatowego wykonuje się też różnego rodzaju rysunki, plakaty, zdjęcia czy prace zaliczeniowe.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje druk oraz kopiowanie projektów architektonicznych i geodezyjnych do maksymalnej szerokości rolki 914 mm (E+) oraz do formatu A0+ o dowolnej długości. Realizujemy również dodatkowe usługi z tego zakresu, w tym laminowanie gotowych wydruków. Na proponowanych przez nas pracach można swobodnie nanosić notatki, korekty i uwagi oraz ścierać poprzednie treści. Wyprodukowane w ten sposób materiały nadają się do wykorzystywania przez osoby pracujące w terenie bądź na budowie. Zapraszamy do kontaktu!

Projekty architektoniczne i geodezyjne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z rozmaitych potrzeb naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę na druk oraz kopiowanie prac architektonicznych i geodezyjnych. Dysponujemy bogatym zapleczem technologicznym, a także nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć różnego rodzaju specjalistyczne wydruki. Realizujemy zlecenia na druk map, planów i projektów na syntetycznych, wodoodpornych podłożach. Na życzenie drukujemy również pełnokolorowe prace z wizualizacjami projektów oraz plansze prezentacyjne na piankach i PVC. Podczas przygotowywania wielkoformatowych wydruków korzystamy wyłącznie z profesjonalnych papierów o podwyższonej białości i gładkości, które spełniają wszystkie wymogi standardów ISO. Z kolei zamówienia na wydruki w formatach A4 i A3 wykonujemy na papierze premium klasy A+. Możemy też wydrukować projekty na kalce technicznej, folii podwójnie matowej lub innych specjalistycznych tworzywach. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i indywidualne pomysły! Zapraszamy do kontaktu drogą mailową w celu dokładnego omówienia wytycznych zlecenia.

Druk wielkoformatowy – realizacja zamówień

Wszystkie prace z zakresu druku wielkoformatowego przygotowujemy w trybie ekspresowym. Oferujemy zarówno natychmiastową realizację zleceń w naszej siedzibie, jak i możliwość wysłania danych projektów do wydrukowania mailem 24h/7. Wiemy, że niektóre prace są na tyle ważne, że nie mogą zbyt długo czekać. Proponujemy więc odbiór gotowych materiałów również poza standardowymi godzinami pracy, np. w weekendy czy późnymi wieczorami. Jesteśmy też w stanie nadać wieczorem paczkę kurierem, która na miejscu pojawi się już w godzinach porannych następnego dnia. Wszystko po to, aby wszelkie wykonywane przez nas projekty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz konkurencyjne ceny!

Druk i kopiowanie wielkoformatowe szczególnie doceniane jest przez osoby z branży geodezyjnej oraz architektoniczno-budowlanej. Odpowiadając na potrzeby wszystkich klientów oferujemy więc kompleksowe usługi z zakresu druku, plotowania, a także kopiowania projektów architektonicznych bądź geodezyjnych. Każdą z prac wykonujemy z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem, dlatego zawsze możesz liczyć na fachową pomoc z naszej strony. Przy większych oraz stałych zleceniach gwarantujemy atrakcyjne rabaty! Zachęcamy do współpracy.