Tusze specjalistyczne i poduszki

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Tusze specjalistyczne i poduszki

Specjalistyczne tusze  i poduszki do stempli!

Korzystając z usług naszej firmy, zamówią Państwo poduszki do stempli i tusze specjalistyczne do profesjonalnych zastosowań marki COLORIS. Niektóre projekty wymagają zastosowania wyższej jakości tuszy. Tradycyjne produkty mogą bowiem nie do końca spełniać swoją rolę w przypadku bardziej nietypowych powierzchni. Tkaniny, drewno, żywność, metale, a nawet zabawki powinny więc zostać oznakowane wyłącznie profesjonalnymi tuszami, które nie tylko okażą się wyjątkowo trwałe, ale również zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Oferujemy specjalistyczne tusze przeznaczone do znakowania różnorodnych materiałów. Realizujemy też zamówienia na poduszki do stempli, idealnie współgrające z proponowanymi przez nas pieczątkami. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego w celu sfinalizowania zakupów! Poniżej prezentujemy listę oferowanych tuszów wraz z katalogiem, w którym znajdą Państwo ich dokładne opisy. Tusze występują w różnych kolorach w pojemnościach 50 ml i 1 litr. Dysponujemy także kilka rodzajami praktycznych poduszek do stempli w różnych rozmiarach. 

Poduszki do stempli w różnych rozmiarach. Największe w rozmiarze 31 x 24 cm.

Stemple ręczne w różnych rozmiarach, największe w rozmiarze 59 x 29 cm.

Specjalistyczne tusze  na różne powierzchnie. Tusze olejowe, spirytusowe i wodne. Tusze dla dzieci. Tusze widoczne w promieniach UV.

Własna mieszalnia tuszy, z możliwością dorobienia tuszu wg wzornika PANTONE lub pod dowolny kolor określony Klienta.

Rodzaje specjalistycznych tuszów do różnych powierzchni:

bezpieczne tusze dla dzieci,

tusze do tkanin,

tusze olejowe,

tusze wodne,

tusze uniwersalne na różne powierzchnie,

tusze na bazie alkoholu do powierzchni nieporowatych,

tusze szybkoschnące,

tusze pigmentowe, bardzo dobrze kryjące,

tusze odporne na czynniki atmosferyczne,

tusze szybkoschnące półprzezroczyste,

tusze transparentne do znakowania toreb polietylenowych,

tusze zgodne z zaleceniami EU do opakowań spożywczych,

tusze do znakowania jaj EU,

tusze do znakowania mięsa EU,

tusze do znakowania sera EU,

tusze olejowe do znakowania betonu,

tusze do absorbujących materiałów,

tusze kolorowe fluorescencyjne, świecące w świetle UV,

tusz bezbarwny fluorescencyjny, świecące w świetle UV,

tusze do styropianu i materiałów z twardej pianki (poza EPS),

tusze do stempli gumowych i polimerowych,

tusze do stempli metalowych,

rozcieńczalniki do w/w tuszy.

Rozmiary poduszek do stempli:

90×50, 110×70, 160×90, 220×160, 310×240, 220×160, 310×240

średnica 95, 165 mm.

Profesjonalne tusze do różnych powierzchni

Oznaczanie niestandardowych powierzchni może przysporzyć niemałych problemów. Niestety, ale w takich sytuacjach zazwyczaj stosowane tusze okazują się nie do końca przydatne. Przeważnie zaczynają się rozmazywać lub nieestetycznie odbijać, a w najgorszych sytuacjach nawet całkowicie znikają. Na szczęście istnieją skuteczne rozwiązania pozwalające precyzyjnie oznakować bardziej nietypowe materiały. Tusze specjalistyczne to wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się niezwykłą trwałością. Dzięki wyjątkowo mocno nasyconym kolorom można w łatwy sposób uzyskać oczekiwany efekt, a naniesiony wzór jest bardzo czytelny i wyraźny. Tego typu tusze zapewniają idealne, równomierne krycie, a także pełne odbicie. Wykorzystuje się je zarówno do znakowania skóry, drewna, porcelany, metali, szkła, gumy czy tkanin, jak i żywności oraz zabawek. Warto zauważyć, że niektóre ze specjalistycznych tuszy posiadają atest bezpieczeństwa Unii Europejskiej, dlatego bez przeszkód mogą być stosowane nawet przez kilkuletnie dzieci.

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są profesjonalne tusze marki Coloris do różnorodnych zastosowań. Proponowane produkty są odporne na rozmycia, czynniki atmosferyczne oraz zapewniają wyjątkowo trwałe odbicie. Tusze są niezwykle wydajne, a dzięki wysokiej jakości składnikom kolor jest bardzo wyraźny. Każdy z produktów można nabyć w pojemności 50 ml lub 1 litra. Ze względu na to, że posiadamy własną mieszalnię, na życzenie jesteśmy też w stanie przygotować dowolnie wybrany kolor tuszu według wzornika PANTONE lub indywidualnej wizji klienta. Marzysz o spersonalizowanym kolorze, którego nikt wcześniej nie stosował? Z nami to możliwe! Zapewniamy szybką realizację zlecenia i ekspresową wysyłkę. Zapraszamy do współpracy.

Specjalistyczne tusze – realizacja zamówień

Odpowiadając na potrzeby wszystkich klientów do naszego asortymentu wprowadziliśmy specjalistyczne tusze do profesjonalnych zastosowań. Oferujemy zarówno tusze olejowe, wodne czy spirytusowe, jak i tusze fluorescencyjne, widoczne w promieniach UV czy przeznaczone wyłącznie do żywności. Dysponujemy również bezpiecznymi produktami dla najmłodszych, które nie zawierają żadnych substancji toksycznych. Takimi tuszami bez przeszkód mogą bawić się dzieci w przedszkolu lub w domu. To jednak nie wszystko! Dostępność różnorodnych artykułów w naszym sklepie internetowym jest naprawdę szeroka, dlatego przygotowaliśmy specjalny katalog z dokładnymi opisami konkretnych rodzajów tuszy. W razie jakichkolwiek pytań, zawsze służmy fachową pomocą. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji!

Poduszki do stempli

W ramach naszych usług proponujemy również poduszki do stempli w różnych rozmiarach. Tego typu artykuły są niezbędne przy korzystaniu z tradycyjnych pieczęci. Wszystkie akcesoria pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów, dzięki czemu wyróżniają się trwałością i znakomitą jakością tworzywa. Realizujemy zamówienia na poduszki do tuszy wieloformatowe, poduszki do tuszy Micro, a także okrągłe poduszki do metalowych stempli. Produkty dostępne są w wielu formatach – od 90×50 cm do 310×240 cm. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Specjalistyczne tusze przydają się w wielu codziennych sytuacjach. Znakowanie niektórych produktów czy powierzchni wymaga użycia trwalszych metod, które nie rozmażą się przy pierwszej lepszej okazji. W naszym sklepie internetowym dostępne są więc wysokiej jakości tusze, powstałe zgodnie z obowiązującymi standardami respektowanymi przez Unię Europejską. Bezpieczna technologia oraz doskonała wyrazistość naniesionych treści sprawiają, że to właśnie te tusze stosowane są przez profesjonalistów! Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz skorzystania z innych proponowanych usług!