Tusz w dowolnym kolorze

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Tusz w dowolnym kolorze

W naszej stałej ofercie znajdą Państwo tusze w dowolnych kolorach. W asortymencie dostępnych jest kilkanaście kolorów najwyższej jakości tuszów do pieczątek. Poza standardowymi tuszami do stempli z tradycyjną gumką, oferujemy również tusze pigmentowo-olejowe do ekspresowych pieczątek flashowych (błyskowych), tusze do stempli metalowych i polimerowych, zmywacze i rozpuszczalniki.

Tusze wodne, standardowe do pieczątek z tradycyjną, grawerowaną gumką.

Tusze pigmentowo-olejowe do pieczątek ekspresowych z płaską płytką tekstową.

Tusze w kolorach dorabianych zgodnie z tabelą 69 kolorów. Możliwość dorobienia koloru o innym numerze z palety PANTONE.

Tusz w kolorze dorabianym w naszej mieszalni pod dowolny kolor wskazany przez Klienta.

7 KOLORÓW TUSZY GOTOWYCH do pieczątek EOS (flash):

czarny, niebieski, czerwony, zielony, fioletowy, pomarańczowy, złoty

6 KOLORÓW TUSZY GOTOWYCH do pieczątek NOMO (flash):

czarny, niebieski, czerwony, zielony, fioletowy, UV (widoczny w promieniach UV)

12 KOLORÓW TUSZY GOTOWYCH do pieczątek tradycyjnych (z grawerowaną gumką):

czarny, niebieski, czerwony, zielony, fioletowy, pomarańczowy, UV (widoczny w promieniach UV), biały, brązowy, magenta, turkus, żółty

4 KOLORY TUSZY FLUORESCENCYJNYCH GOTOWYCH do pieczątek tradycyjnych (z grawerowaną gumką):

pomarańczowy, różowy, żółty, zielony

KOLORY TUSZY NA ZAMÓWIENIE do pieczątek tradycyjnych (z grawerowaną gumką):

  • kolor dobierany (mieszany) z palety 69 kolorów
  • kolor przygotowany na zamówienie wg palety kolorów PANTONE®

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ON-LINE

Sklep internetowy z pieczątkami i specjalistycznymi tuszami pod adresem

sklep.copio.pl

W sklepie dostępne są wszystkie stemple i pieczątki, które oferujemy. W trakcie składania zamówienia można przesłać treść pieczątki lub załącznik z tekstem, logiem firmowym lub gotową pieczątką do produkcji. Po złożeniu zamówienia można dokonać płatności on-line za pomocą bezpiecznej platformy płatniczej PayU®. Oczywiście tak jak dotychczas, zamówienia przyjmujemy również mailem. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo.

DOWOLNY KOLOR TUSZU NA ZAMÓWIENIE

Korzystając z profesjonalnego systemu do mieszania tuszu, jesteśmy w stanie przygotować tusz do pieczątki w jednym z 69 możliwych kolorów. Tak otrzymywane tusze znajdują również zastosowanie w pieczątkach kolorowych, które także mieszczą się w naszej ofercie. Tusze sprzedawane są w buteleczkach o pojemności 25 ml i nie należy ich mieszać z innymi tuszami dostępnymi na rynku. Czas ich realizacji to 2-3 dni robocze, zależnie od ilości zleceń. Ponieważ tusz przygotowywany jest na indywidualne zamówienie – obowiązuje 100% przedpłaty. 

Pojemność
(plastikowa buteleczka z dozownikiem)
Cena koloru standardowego Cena koloru dorabianego z palety 69 kolorów (tabela kolorów) Cena pierwszych 25 ml tuszu dorabianego pod dowolny numer PANTONE lub wzorzec koloru Cena większej ilości tuszu dorabianego w jednorazowym zamówieniu
25 ml* 25,00 75,00 120,00 35,00

25 ml tuszu staracza na bardzo długo, ponieważ do uzupełnienia pieczątki potrzebne jest tylko kilka kropli.

*Kolor z tabeli jest tylko symboliczny, na każdym monitorze może wyglądać trochę inaczej. Jeżeli kolor ma być bardzie dokładny, prosimy o przesłanie drukowanego wzorca koloru lub numeru koloru ze wzornika PANTONE®.

Wybierz kolor z poniższej tabeli. Kolor na monitorze może odbiegać od koloru z oryginalnego wzornika kolorów PANTONE. Wzorniki dostępne, do wglądu w naszym biurze. Kolor tuszu może odbiegać od wzornika, zależnie od rodzaju i wsiąkliwości papaieru na jakim realizowane jest odbicie.

System kolorów PANTONE®

Na specjalne zamówienie produkujemy również tusze do pieczątek z palety międzynarodowego systemu oznaczania kolorów PANTONE®. Do realizacji zamówienia prosimy podać numer koloru PANTONE®. W odpowiedzi potwierdzimy możliwość jego wykonania. Przygotowane w ten sposób tusze sprzedajemy wyłącznie w opakowaniach 250 ml. Czas przygotowania tuszu wynosi kilkanaście dni. Tak, jak w przypadku pozostałych tuszów, klientów obowiązuje 100% przedpłaty.

Pojemność Cena koloru dorabianego przez producenta (Austria) wg wzornika PANTONE®
250 ml 195,00