Zaznacz stronę

Tusz w dowolnym kolorze

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Tusz w dowolnym kolorze

Tusz do stempli w dowolnym kolorze!

W naszej stałej ofercie znajdą Państwo tusze w dowolnych kolorach. W asortymencie dostępnych jest kilkanaście kolorów najwyższej jakości tuszów do pieczątek. Poza standardowymi tuszami do stempli z tradycyjną gumką, oferujemy również tusze pigmentowo-olejowe do ekspresowych pieczątek flashowych (błyskowych), tusze do stempli metalowych i polimerowych, zmywacze i rozpuszczalniki.

Tusze wodne, standardowe do pieczątek z tradycyjną, grawerowaną gumką.

Tusze pigmentowo-olejowe do pieczątek ekspresowych z płaską płytką tekstową.

Tusze w kolorach dorabianych zgodnie z tabelą 69 kolorów. Możliwość dorobienia koloru o innym numerze z palety PANTONE.

Tusz w kolorze dorabianym w naszej mieszalni pod dowolny kolor wskazany przez Klienta.

Jesteśmy w stanie dorobić każdy kolor tuszu, zgodnie z przesłanym fizycznym wzorem lub numerem koloru wskazanym na wzorniku.  W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

7 KOLORÓW TUSZY GOTOWYCH do pieczątek EOS (flash):

czarny, niebieski, czerwony, zielony, fioletowy, pomarańczowy, złoty

6 KOLORÓW TUSZY GOTOWYCH do pieczątek NOMO (flash):

czarny, niebieski, czerwony, zielony, fioletowy, UV (widoczny w promieniach UV)

12 KOLORÓW TUSZY GOTOWYCH do pieczątek tradycyjnych (z grawerowaną gumką):

czarny, niebieski, czerwony, zielony, fioletowy, pomarańczowy, UV (widoczny w promieniach UV), biały, brązowy, magenta, turkus, żółty

4 KOLORY TUSZY FLUORESCENCYJNYCH GOTOWYCH do pieczątek tradycyjnych (z grawerowaną gumką):

pomarańczowy, różowy, żółty, zielony

KOLORY TUSZY NA ZAMÓWIENIE do pieczątek tradycyjnych (z grawerowaną gumką):

  • kolor dobierany (mieszany) z palety 69 kolorów
  • kolor przygotowany na zamówienie wg palety kolorów PANTONE®

DOWOLNY KOLOR TUSZU NA ZAMÓWIENIE

Korzystając z profesjonalnego systemu do mieszania tuszu, jesteśmy w stanie przygotować tusz do pieczątki w jednym z 69 możliwych kolorów. Tak otrzymywane tusze znajdują również zastosowanie w pieczątkach kolorowych, które także mieszczą się w naszej ofercie. Tusze sprzedawane są w buteleczkach o pojemności 25 ml i nie należy ich mieszać z innymi tuszami dostępnymi na rynku. Czas ich realizacji to 2-3 dni robocze, zależnie od ilości zleceń. Ponieważ tusz przygotowywany jest na indywidualne zamówienie – obowiązuje 100% przedpłaty. 

Pojemność
(plastikowa buteleczka z dozownikiem)
Cena koloru standardowego Cena koloru dorabianego z palety 69 kolorów (tabela kolorów) Cena opracowania receptury i pierwszych 25 ml tuszu dorabianego pod dowolny numer PANTONE lub wzorzec koloru, przesłaną próbkę, itp.* Cena większej ilości tuszu tego samego koloru dorabianego w jednym zamówieniu
25 ml 40,00 120,00 200,00 50,00

25 ml tuszu staracza na bardzo długo, ponieważ do uzupełnienia pieczątki potrzebne jest tylko kilka kropli.

*Kolor z tabeli jest tylko symboliczny, na każdym monitorze może wyglądać trochę inaczej. Również wzorzec koloru drukowany na biurowych drukarkach lub Państwa monitorach jest trudny do odwzorowania, ponieważ nie wiemy jak on w rzeczywistości wygląda. Jeżeli kolor ma być bardziej dokładny, prosimy o przesłanie drukowanego wzorca koloru lub numeru koloru z profesjonalnego wzornika PANTONE®. Należy również pamiętać, że tusze do stempli są transparentne, tzn. rzeczywisty odcień i jasność koloru będzie się zmieniać w zależności od ilości naniesionego tuszu i pigmentu. W efekcie poprawny kolor po odbiciu w formie stempla, będzie zazwyczaj jaśniejszy niż kolor oryginalny, ponieważ będzie naniesiony cienką i półprzezroczystą warstwą. Takie zmiany wyglądu i odcienia koloru sa związane z fizyką i sposobem nanoszenia pigmentu za pomocą pieczątki, w związku z tym nie podlegają reklamacji. 

Wybierz kolor z poniższej tabeli. Kolor na monitorze może odbiegać od koloru z oryginalnego wzornika kolorów PANTONE. Wzorniki dostępne, do wglądu w naszym biurze. Kolor tuszu może odbiegać od wzornika, zależnie od rodzaju i wsiąkliwości papaieru na jakim realizowane jest odbicie.

System kolorów PANTONE®

Na specjalne zamówienie produkujemy również tusze do pieczątek z palety międzynarodowego systemu oznaczania kolorów PANTONE®. Do realizacji zamówienia prosimy podać numer koloru PANTONE®. W odpowiedzi potwierdzimy możliwość jego wykonania. Przygotowane w ten sposób tusze sprzedajemy wyłącznie w opakowaniach 250 ml. Czas przygotowania tuszu wynosi kilkanaście dni. Tak, jak w przypadku pozostałych tuszów, klientów obowiązuje 100% przedpłaty.

Pojemność Cena koloru dorabianego przez producenta (Austria) wg wzornika PANTONE®
250 ml 195,00

Nowoczesne rozwiązania technologiczne obejmują różnorodne metody, dzięki którym można wykonać bardziej innowacyjne projekty. Przy tworzeniu pieczątek nie trzeba więc już dłużej opierać się wyłącznie na klasycznym, czarnym i poniekąd nudnym kolorze. Obecnie baza dostępnych odcieni jest na tyle szeroka, że z pewnością każdy znajdzie idealną barwę dla siebie. Kolorowe tusze szczególnie przydadzą się przy produkcji pieczątek z grafiką, logotypami firmy czy niebanalnymi wzorami. Odpowiadając na potrzeby wszystkich klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę na tusze w dowolnych kolorach. Realizujemy zlecenia zarówno na tradycyjne tusze do stempli, jak i tusze do pieczątek flashowych, stempli polimerowych bądź metalowych. Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu internetowego w celu złożenia zamówienia na wybrany odcień!

Profesjonalne tusze wielokolorowe

Kolorowe tusze nadają wydrukom bardziej estetycznego wyglądu. Dzięki ogromnemu wyborowi odcieni można w jeszcze większym stopniu spersonalizować własne projekty, jednocześnie sprawiając, że nabiorą one całkowicie indywidualnego charakteru. Odbicie idealnie odzwierciedlające kolory zawarte na oficjalnym logo marki lub firmy? Z takimi tuszami nie ma rzeczy niemożliwych! Warto również zauważyć, że tusze w dowolnym kolorze cechują się świetną trwałością oraz ponadprzeciętną jakością. Nasycone barwy zapewniają doskonałą czytelność i wyrazistość wzoru, nawet w przypadku bardzo małych elementów. Prace przygotowane za pomogą tego rodzaju tuszów pozwalają wyróżnić się wśród konkurencji, zyskać aprobatę kontrachentów lub zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się profesjonalne tusze do pieczątek. Dysponujemy kilkunastoma gotowymi kolorami do stempli tradycyjnych (z grawerowaną gumką), a także kilkoma do pieczątek NOMO (flash) oraz EOS (flash). Wszystkie produkty charakteryzują się najwyższą jakością i niezwykle trwałym odbiciem. Gwarantujemy ekspresową realizację zlecenia oraz szybką wysyłkę! Zachęcamy do współpracy. 

Tusz w dowolnym kolorze

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na tusze w dowolnym kolorze. Realizujemy zamówienia na wodne tusze do standardowych pieczątek z gumką, tusze pigmentowo-olejowe do pieczątek flashowych, a także tusze do stempli polimerowych lub metalowych. To jednak nie wszystko! Możemy też zaproponować profesjonalne zmywacze i rozpuszczalniki. Wśród dostępnych u nas kolorów tuszów do pieczątek tradycyjnych znajdują się zarówno tradycyjne barwy, takie jak czerń czy brąz, jak i bardziej odważne odcienie chociażby zieleń, turkus, pomarańcz, fiolet, magneta bądź czerwień. Na większą uwagę zasługuje również tusz UV, widoczny wyłącznie w promieniach słonecznych. Posiadamy także cztery kolory tuszów fluorescencyjnych (zielony, różowy, pomarańczowy, żółty), sześć gotowych kolorów do pieczątek NOMO (zielony, niebieski, czerwony, fioletowy, UV i czarny) oraz siedem odcieni dedykowanych pieczątkom EOS (zielony, niebieski, czerwony, fioletowy, pomarańczowy, złoty i czarny). W razie pytań zawsze służymy fachową pomocą! Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji. 

Dowolny kolor tuszu – realizacja zleceń

Na życzenie jesteśmy też w stanie przygotować wybrany kolor z palety 69 kolorów lub dowolny, zgodny z numerem PANTONE lub innym przesłanym wzorcem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz własnej mieszalni możemy więc stworzyć w pełni indywidualny odcień, dostosowany do konkretnych potrzeb i wymagań klientów. Otrzymane w ten sposób produkty dostępne są w opakowaniach o pojemności 25 ml. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu tuszów do pieczątek wybieranych z międzynarodowego systemu oznaczania kolorów PANTONE. Produkowane tą metodą tusze sprzedajmy wyłącznie w butelkach 250 ml – przygotowywane fabrycznie w Austrii, lub w pojemnościach od 25 ml – mieszane na podstawie wzornika lub wskazanej próbki koloru. Szukasz spersonalizowanego koloru, którego nikt wcześniej nie używał? Chcesz mieć pieczątkę stemplującą w kolorze zgodnym z kolorem firmowym lub logo? Nie ma problemu! Wybierz swój wymarzony odcień, a my zajmiemy się całą resztą. Zapraszamy do skorzystania z oferty poprzez nasz sklep internetowy! 

Kolorowe tusze otwierają wiele nowych możliwości. Znacząco ułatwiają bowiem wykonanie indywidualnych projektów, w tym takich, o których kiedyś mogliśmy tylko pomarzyć. Pieczątki z różnorodnymi grafikami, obrazkami czy skomplikowanymi wzorami już teraz są na wyciągnięcie ręki. W ramach naszej oferty przygotowujemy wysokiej jakości tusze w dowolnym kolorze. Doskonała czytelność odbicia oraz bezpieczna technologia sprawiły, że to właśnie te tusze doceniane są przez profesjonalistów. Gwarantujemy pełną satysfakcję z koloru oraz atrakcyjne ceny! Zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym.