Etykiety produktowe

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Etykiety produktowe

Samoprzylepne etykiety produktowe

Jesteśmy producentem informacyjnych, samoprzylepnych etykiet produktowych. Są to różnego rodzaju i formatu etykiety (tzw. stickery) naklejane na gotowych produktach lub opakowaniach zbiorczych, zawierające wymagane prawem informacje dotyczące: producenta bądź importera, ilości sztuk, składu, wartości odżywczych, oznaczeń EU, wymaganych znaków oraz ikon, kodów kreskowych, danych kontaktowych, itp. Naklejki produkujemy pod wymiar,  na arkuszach zbiorczych do naklejania ręcznego i na szpulach do naklejanie ręcznego lub maszynowego. Tego rodzaju etykiety są zazwyczaj papierowe, białe z czarnym nadrukiem, możemy wydrukować je również w pełnym kolorze z jakością fotograficzną. Nasze etykiety produktowe drukowane są na specjalnych papierach etykietowych, gwarantujących łatwą i trwałą aplikację. Jeśli etykiety wymagają wyjątkowej trwałości i odporności na kwasy i oleje, drukujemy je za pomoca specjalnych żywic termotransferowych. Dzięki wysoki wysokiej rozdzielczości, sięgającej 2400 dpi dla druku na arkuszu, 1600 dpi dla druku na roli i 600 dpi przy druku termotransferowym, na naszych etykietach nadrukujemy bardzo drobny tekst i będzie on zawsze czytelny. Dzięki temy etykiety produktowe mogą być bardzo małe, najmniejszy rozmiar to 5 x 5 mm. 

Przeznaczenie etykiet produktowych:

oznaczenia na pojedynczych produktach

oznaczenia na opakowaniach zbiorczych

naklejki, etykiety, stickery z kodami (kreskowe, QR)

etykiety na produkty importowane

etykiety na produkty na eksport

etykiety zasłaniające część lub całą oryginalną etykietę

Zapraszamy do współpracy: producentów, importerów, dystrybutorów i hurtownie. Przy stałej współpracy gwarantujemy ekspresową realizację etykiet na szpulach i w arkuszach, oraz utrzymywanie stanów magazynowych papieru i materiałów eksploatacyjnych, umożliwiających natychmiastową produkcję „na żądanie”.  Dla każdego z klientów i grupy towarów tworzymy bazy etykiet, klient podaje tylko kod produktu oraz wymaganą ilość. Ekspresowa realizacja nawet z dnia na dzień.

Etykiety na arkuszach A4, A3, w paskach lub rolkach. Papier lub folia, format i kształt dowolny.

Etykiety produktopwe, zawierające wymagane prawem informacje dotyczące, składu, producenta, itp.

Maszyny produkcyjne zapewniającą wysoką jakość i prędkość druku nawet do 30 cm/sek.

Wysoka rozdzielczość w druku pigmentowym, laserowym oraz termotransferowym.

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.
Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:

dowolny wymiar etykiet

wysoka rozdzielczość, czytelny nawet bardzo drobny tekst

druk czarno-biały lub w kolorze

również etykiety eksportowe np. w języku rosyjskim, chińskim

błyskawiczny druk przy stałych zleceniach

możliwość stworzenia bazy towarowej Klienta i druk "na żądanie"

brak minimalnego zamówienia, drukujemy każdą ilość

możliwość rozliczania produkcji faktura zbiorczą na koniec miesiąca

Sukces danej marki lub firmy w dużej mierze zależy od prawidłowo przeprowadzonej kampanii wizerunkowej. Liczy się nie tylko odpowiednie dobranie opakowań produktowych, ale również wybór właściwych etykiet. To właśnie takie naklejki dostarczają konsumentom wszystkich niezbędnych informacji o towarze oraz zachęcają do zakupu konkretnego artykułu. Oferujemy szybki druk samoprzylepnych etykiet produktowych. Realizujemy zamówienia dla dystrybutorów, producentów, importerów, hurtowni, a także klientów prywatnych. Wszystkie projekty wykonujemy wyłącznie na wysokiej jakości papierach etykietowych. Zapraszamy do współpracy!

Tanie etykiety produktowe

Samoprzylepne etykiety są zdecydowanie najchętniej wybieranymi oznaczeniami produktów na rynku. Przede wszystkim są bardzo praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Dzięki tego typu naklejkom konsumenci mogą bowiem uzyskać wszystkie najważniejsze informacje o towarze – począwszy od składu oraz wartości odżywczych, poprzez dane kontaktowe producenta oraz importera, na kodach i oznaczeniach EU skończywszy. Warto też zauważyć, że samoprzylepne etykiety wykonuje się na naprawdę wiele sposobów, dopasowując ich wygląd do wizji konkretnego projektu. Nie ma więc tutaj żadnych ograniczeń kolorystycznych, a tym bardziej graficznych. Prawidłowo wyprodukowane naklejki nie tylko będą stanowić podstawowe źródło niezbędnych informacji, ale również skutecznie zidentyfikują produkty z daną marką, co z kolei stanowi jeden z ważniejszych elementów promocyjnych każdego przedsiębiorstwa.

Odpowiadając na potrzeby współczesnych branż przemysłowych i spożywczych, oferujemy wysokiej jakości druk samoprzylepnych etykiet produktowych. W ramach naszych usług wykonujemy różnorodne stickery, które można naklejać bezpośrednio na gotowe artykuły lub opakowania zbiorcze. Proponowane przez nas naklejki przygotowujemy w wielu formatach i wymiarach. Stosowane przy ich produkcji techniki wyróżniają się wysoką rozdzielczością, sięgającą nawet do 2400 dpi dla arkuszy, 1600 dpi dla produkcji na roli, a także 600 dpi dla żywic termotransferowych. Dostępne są zarówno etykiety tworzone na arkuszach zbiorczych służących do ręcznego przyklejania, jak i stickery wykonywane na szpulach do maszynowego bądź ręcznego nakładania. Zachęcamy do kontaktu mailowego w celu dokładnej wyceny zamówienia.

Ekspresowy druk samoprzylepnych etykiet produktowych

Nasza oferta obejmuje ekspresowy druk samoprzylepnych etykiet produkowanych pod podany przez klienta wymiar. Wszystkie projekty realizowane są przy użyciu specjalistycznych papierów etykietowych zapewniających łatwą i trwałą aplikację. Wykonujemy zlecenia na tradycyjne biało-czarne etykiety oraz pełnokolorowe stickery z jakością fotograficzną. Potrzebujesz naklejek, które okażą się szczególnie odporne na kwasy lub oleje? Nie ma problemu! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy profesjonalne etykietydrukowane przy pomocy wysokiej klasy żywic termotransferowych. Dzięki nam nie będziesz musiał się martwić, że Twoje stickery zniszczą się przy pierwszym kontakcie z oleistymi lub żrącymi substancjami. Gwarantujemy ekspresową realizację zamówień, nawet z dnia na dzień! Zachęcamy do współpracy.

Samoprzylepne etykiety produktowe – realizacja zamówień 

Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertę na druk samoprzylepnych etykiet produktowych. Przy regularnych zamówieniach zapewniamy niezwykle szybką realizację projektów oraz bieżące utrzymywanie stanów magazynowych materiałów i papieru, co umożliwia wręcz natychmiastowe podjęcie działań produkcyjnych. To jednak nie wszystko! Przy stałej współpracy wykonujemy indywidualną bazę etykiet oraz towarów, dzięki czemu obie strony zaoszczędzają sporo czasu. W przypadku takich projektów, każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, dlatego po wszystkie szczegóły zapraszamy drogą mailową.

Etykiety produktowe w dużej mierze budują wizerunek producenta. Odpowiednio wykonane z przykuwającą uwagę grafikę, mogą stać się głównym symbolem marki, z którym konsumenci zaczną identyfikować całą firmę. Proponowane przez nas naklejkiwyróżniają się jakością i trwałością. Dodatkowo są bardzo czytelne, jednocześnie zapewniając przy tym wyrazistość nawet bardzo małego druku. Wszystkie zamówienia na samoprzylepne etykiety produktowe przygotowujemy z dużym zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem. Gwarantujemy szybką realizację zleceń, różnorodność wymiarów, wysoką rodzielczość, a także możliwość druku naklejek eksportowych i importowanych. Zapraszamy do współpracy!