Naklejki na szpuli

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Naklejki na szpuli

Druk naklejek i etykiet samoprzylepnych na szpulach

Oferujemy kolorowy druk naklejek i etykiet samoprzylepnych na szpulach. Fotograficzna jakość druku w bardzo wysokich rozdzielczościach i brak rastra powoduje, że nawet małe 3-punktowe teksty są czytelne, a krawędzie idealnie gładkie i ostre. W ciągu godziny jesteśmy w stanie wydrukować ponad 1000 mb wstęgi o szerokości do 20 cm z maksymalną jakością. Własna linia produkcyjna do laminowania, wycinania, zdejmowania ażuru i rozcinania z nawijaniem na docelowe rolki umożliwia nam szybką realizację zleceń. Etykiety mogą posiadać dowolny kształt zgodnie z projektem Klienta.

Druk na rolkach (szpulach) w pełnym kolorze z prędkością do 1 mb/ 3 sek.

System laminacji foliamy błyszczącymi lub matowymi.

Druk etykiet i naklejek w dowolnym kształcie.

Fotograficzna jakość, rozdzielczość 1600 dpi zapewniająca czytelność nawet bardzo drobnego tekstu.

Jeżeli nie jesteś pewien, jakich etykiet potrzebujesz, na szpuli czy arkuszu, zadzwoń – podpowiemy i dobierzemy najbardziej właściwą i ekonomiczną technologię produkcji. Prosimy o przesłanie nam pliku graficznego przeznaczanego do druku na następujący adres e-mail: biuro@copio.pl. Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych przygotuje dla każdego klienta dokładny kosztorys. Wszelkich informacji udzielamy również pod numerem telefonu: 22 760 0

Druk na szpuli / rolce:

minimalny rozmiar etykiety do druku na szpuli 20 x 20 mm

etykiety, które z powodów technicznych muszą być na szpuli

etykiety do naklejania maszynowego lub ręcznego

etykiety do późniejszego nadruku w drukarkach transferowych

możliwość produkcji niskonakładowej np. 1000 sztuk (mniejsze ilości na arkuszu)

niższa cena przy średnim i dużym nakładzie.

Kalkulator wylicza przybliżony zakres cenowy. Aktualną i ostateczną cenę określamy w korespondencji mailowej, po ustaleniu szczegółów zamówienia. Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie.

Wymiary naklejek na szpuli / rolce
Min. 2 x 2 cm
Max. 19 x 60 cm
lub 22 x 100 cm bez wycinania (cięte na prosto)

Stosujemy szeroki wybór materiałów samoprzylepnych, które wykorzystujemy jako podkład do kolorowego lub czarno-białego zadruku. Papiery o gramaturach od 65 do 86 g/m² z miodowym podkładem, folie 75 g/m² z białym podkładem, oraz folie metaliczne i papiery ozdobne fakturowane.

Media pokryte są klejem akrylowym – sugerowany zakres temperatury od -10 °C do +75 °C lub klejem kauczukowym – sugerowany zakres temperatury od -40 °C do +85 °C. Kleje posiadają certyfikaty do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Etykiety mogą być nawijane na dowolnej szerokości rolki o średnicy maksymalnej 200 mm lub cięte na pojedyncze użytki. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej możemy wydrukować nawet jedną etykietę w finalnej jakości i na docelowym podkładzie do akceptacji przed uruchomieniem docelowej produkcji.

 Do produkcji etykiet i naklejek na szpulach stosujemy:

papier matowy standardowy, 65 g/m²

papier matowy o podwyższonej jakości, 88 g/m²

papier pół-błysk, 86 g/m²

papier błysk, 86 g/m²

papiery ozdobne, fakturowane

folia PP/PET biała matowa, 75 g/m²

folia PP/PET transparentna, 75 g/m²

folia PP/PET biała błysk, 75 g/m²

folia srebrna metaliczna

laminat zabezpieczający mat lub błysk