Naklejki na szpuli

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Naklejki na szpuli

Druk naklejek i etykiet samoprzylepnych na szpulach

W COPIO drukujemy kolorowe naklejki i etykiety samoprzylepne na rolce. Fotograficzna jakość druku w bardzo wysokich rozdzielczościach i brak rastra powoduje, że nawet małe 3-punktowe teksty są czytelne, a krawędzie idealnie gładkie i ostre. W ciągu godziny jesteśmy w stanie wydrukować ponad 1000 mb wstęgi o szerokości do 20 cm z maksymalną jakością. Jako drukarnia etykiet na rolce posiadamy własną linię produkcyjną do laminowania, wycinania, zdejmowania ażuru i rozcinania z nawijaniem na docelowe rolki. Umożliwia nam to szybką realizację zleceń. Etykiety samoprzylepne na rolce mogą posiadać dowolny kształt zgodnie z projektem Klienta.

Jeżeli nie jesteś pewien, jakich etykiet potrzebujesz, na szpuli czy arkuszu, zadzwoń – podpowiemy i dobierzemy najbardziej właściwą i ekonomiczną technologię produkcji. Prosimy o przesłanie nam pliku graficznego przeznaczanego do druku etykiet na rolce na następujący adres e-mail: biuro@copio.pl. Nasza drukarnia online przygotuje dla każdego klienta dokładny kosztorys. Wszelkich informacji udzielamy również pod numerem telefonu: 22 760 0

Druk na rolkach (szpulach) w pełnym kolorze z prędkością do 1 mb/ 3 sek.

System laminacji foliamy błyszczącymi lub matowymi.

Druk etykiet i naklejek w dowolnym kształcie.

Fotograficzna jakość, rozdzielczość 1600 dpi zapewniająca czytelność nawet bardzo drobnego tekstu.

Jeżeli nie jesteś pewien, jakich etykiet potrzebujesz, na szpuli czy arkuszu, zadzwoń – podpowiemy i dobierzemy najbardziej właściwą i ekonomiczną technologię produkcji. Prosimy o przesłanie nam pliku graficznego przeznaczanego do druku na następujący adres e-mail: biuro@copio.pl. Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych przygotuje dla każdego klienta dokładny kosztorys. Wszelkich informacji udzielamy również pod numerem telefonu: 22 760 0

Druk etykiet na rolce / szpuli:

minimalny rozmiar etykiety do druku na szpuli 20 x 20 mm

etykiety, które z powodów technicznych muszą być na szpuli

etykiety do naklejania maszynowego lub ręcznego

etykiety do późniejszego nadruku w drukarkach transferowych

możliwość produkcji niskonakładowej np. 1000 sztuk (mniejsze ilości na arkuszu)

niższa cena przy średnim i dużym nakładzie.

Przy stałej współpracy, utrzymujemy wymagany zapas czystych etykiet, które zadrukowujemy ekspresowo nawet z dnia na dzień. Jest to tzw. druk „na żądanie”, który realizujemy w dowolnym nakładzie. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się przy realizacji krótkich serii lub większych zamówień złożonych z różnych wzorów naklejek lub etykiet samoprzylepnych na rolce z nadrukiem.

Wymiary naklejek na szpuli / rolce
Min. 2 x 2 cm
Max. 19 x 60 cm
lub 22 x 100 cm bez wycinania (cięte na prosto)

Stosujemy szeroki wybór materiałów samoprzylepnych, które wykorzystujemy jako podkład do kolorowego lub czarno-białego zadruku. Papiery o gramaturach od 65 do 86 g/m² z miodowym podkładem, folie 75 g/m² z białym podkładem, oraz folie metaliczne i papiery ozdobne fakturowane.

Media pokryte są klejem akrylowym – sugerowany zakres temperatury od -10 °C do +75 °C lub klejem kauczukowym – sugerowany zakres temperatury od -40 °C do +85 °C. Kleje posiadają certyfikaty do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Etykiety mogą być nawijane na dowolnej szerokości rolki o średnicy maksymalnej 200 mm lub cięte na pojedyncze użytki. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej możemy wydrukować nawet jedną etykietę w finalnej jakości i na docelowym podkładzie do akceptacji przed uruchomieniem docelowej produkcji.

Do produkcji naklejek i etykiet samoprzylepnych kolorowych na rolce stosujemy:

papier matowy standardowy, 65 g/m²

papier matowy o podwyższonej jakości, 88 g/m²

papier pół-błysk, 86 g/m²

papier błysk, 86 g/m²

papiery ozdobne, fakturowane

folia PP/PET biała matowa, 75 g/m²

folia PP/PET transparentna, 75 g/m²

folia PP/PET biała błysk, 75 g/m²

folia srebrna metaliczna

laminat zabezpieczający mat lub błysk

Etykiety i naklejki na rolce z nadrukiem cieszą się coraz większą popularnością. Kiedyś stosowano je głównie do oznaczania produktów, przesyłek czy opakowań, a także usprawniania pracy biurowej. Obecnie z tego prostego, ale jednocześnie efektywnego rozwiązania korzystają jednak przedstawiciele praktycznie każdej branży. Etykiety doskonale bowiem przekazują wiedzę oraz informacje o towarach, skutecznie reklamują markę, świetnie reprezentują firmę oraz pełnią funkcję dekoracyjną. Oferujemy wysokiej jakości naklejki i etykiety samoprzylepne w rolce. Realizujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak i zakładów produkcyjnych, wytwórni, browarów, wytwórców, importerów, przedsiębiorstw oraz korporacji. Zachęcamy do współpracy – drukowanie etykiet samoprzylepnych to nasza specjalność!

Tanie naklejki na arkuszu

Naklejki i etykiety samoprzylepne na rolce mają wyjątkowo wiele zastosowań. Dzięki dużej personalizacji projektów można stworzyć indywidualne wzory, które idealnie spełnią swoje zadanie. Tego typu etykiety świetnie sprawdzają się przy znakowaniu produktów, informowaniu o składzie lub zawartości towarów czy wyróżnianiu serii limitowanych. Naklejki samoprzylepne mogą również reprezentować markę na targach branżowych, konferencjach, szkoleniach czy spotkaniach biznesowych. Dobrze zaprojektowany wzór efektywnie przyciąga uwagę potencjalnych klientów, a także zachęca do kupna produktów lub skorzystania z usług danej firmy. Samoprzylepne etykietki nadają się też do oznakowania regałów magazynowych, dekorowania wnętrz, mebli, laptopów, smartfonów, etui do okularów, zeszytów, pamiętników oraz innych przedmiotów codziennego użytku.

W ramach naszych usług wykonujemy druk naklejek i etykiet samoprzylepnych na arkuszach. Oferujemy także etykiety termiczne samoprzylepne na rolce. Wszystkie projekty przygotowujemy na wysokiej jakości arkuszach z wykończeniem błyszczącym, półbłyszczącym bądź matowym. Realizujemy zamówienia na etykiety prostokątne (z zaokrąglonymi rogami lub ciętymi na prosto), okrągłe lub o innym, dowolnym kształcie. Zlecenia z zakresu etykiet produktowych wyceniamy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt drogą mailową w celu dokładnego omówienia szczegółów wzoru.

Druk naklejek i etykiet samoprzylepnych na arkuszach

Nasza oferta obejmuje ekspresowy druk naklejek oraz etykiet samoprzylepnych na arkuszach. Projekty realizujemy przy pomocy profesjonalnego druku pełnokolorowego, który wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością, nie rozmazuje się i jest wodoodporny. Na życzenie możemy też wykonać dowolne naklejki w wersji premium lub wlepki na sztuki. Odpowiadając na potrzeby wszystkich klientów, przyjmujemy zlecenia zarówno na nakłady jednostkowe (już od pojedynczej sztuki), jak i ogromne produkcje liczone nawet w dziesiątkach tysięcy. Przy średnich i większych zamówieniach gwarantujemy atrakcyjne rabaty! Zapraszamy do kontaktu.

Naklejki na arkuszu – realizacja zleceń

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam przygotować specjalną ofertę na samoprzylepne naklejki i etykiety na arkuszach. Do proponowanych przez nas wydruków wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczne papiery oraz folie samoprzylepne zapewniające doskonałą czytelność. Projekty drukujemy na papierze niepowlekanym matowym, powlekanym, magnetycznym, srebrnym, złotym lub foliach matowych, dwukolorowych do grawerowania laserem, plombowych, magnetycznych bądź z laminatem. Posiadamy również materiały z atestem spożywczym, do głębokiego mrożenia, elektrostatyczne lub z mocniejszym klejem.

Realizujemy zamówienia na czarnobiałe i kolorowe etykiety produktowe, etykiety farmaceutyczne lub laboratoryjne, etykiety cenowe i półkowe, naklejki reklamowe, naklejki informacyjne, etykiety przemysłowe lub wlepki dekoracyjne. Szukasz czegoś oryginalnego, co pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji? Nie ma problemu! Dysponujemy bogatym zapleczem technologicznym oraz nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać również bardziej nietypowe wydruki, w tym naklejki wypukłe czy plomby gwarancyjne. Przy produkcji poszczególnych wzorów korzystamy z gotowych formatów katalogowych bądź przygotowujemy indywidualne projekty dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Poza etykietami samoprzylepnymi na rolce oferujemy także wykrojnik laserowy. Zapewniamy szybką realizację zlecenia i konkurencyjne ceny.

Obecnie samoprzylepne naklejki można spotkać praktycznie wszędzie. Te niepozorne nalepki świetnie sprawdzają się jako oznaczenia produktowe, dekoracje przedmiotów codziennego użytku czy akcesoria reklamowe. Oferujemy ekspresowy druk etykiet i naklejek samoprzylepnych na rolce. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wzór został wykonany zgodnie z wytycznymi klientów oraz cechował się najwyższą jakością. Już teraz zaprojektuj więc swoje wymarzone naklejki, a my szybko zajmiemy się resztą! Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji.