Zaznacz stronę

Grawerowane ołówki i długopisy

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Grawerowane ołówki i długopisy

Nasza firma zajmuje się także wykonaniem grawerowanych długopisów i ołówków. Na każdym z długopisów realizujemy dowolny wzór, wykonywany poprzez grawerowanie laserem w wysokiej rozdzielczości i doskonałej jakości. Długopis z firmowym logo i dowolnym tekstem to bardzo atrakcyjny i popularny gadżet, który może pełnić także funkcję nośnika reklamowego. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dobrać właściwy kolor wedle gustu klienta lub zgodnie z wymaganiami firmy (np. kolor firmowy, kolor logo). Realizujemy również długopisy z pełnokolorowym nadrukiem, dostępne w dziale: gadgety personalizowane.

Długopisy metalowe z grawerem. 26 kolorów z wykończeniem błyszczącym lub matowym.

Grawer wykonywany laserem (jasny lub ciemny, zależnie od koloru długopisu).

Ołówki o przekroju okrągłym lub sześciokątnym.

Ołówki z grawerem laserowym, sprzedawane w opakowaniach zbiorczych po 100 sztuk.

DŁUGOPISY Z GRAWEREM Cena za sztukę
Cena długopisu z jednostronnym grawerem. Minimalne zamówienie 100 sztuk, minimum 50 sztuk jednego koloru. 4,50

Większe nakłady  wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Oferujemy również długopisy i ołówki z nadrukiem pełnokolorowym. Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

OŁÓWKI Z GRAWEREM Cena za sztukę
Ołówek okrągły lub sześciokątny, grawer jednostronny. Minimalne zamówienie 100 sztuk. 4,00

W ofercie mamy laserowe grawerowanie na sześciokątnych lub okrągłych ołówkach drewnianych. Ołówki pakowane są w opakowania zbiorcze po 100 sztuk. Są doskonałym i niedrogim upominkiem reklamowym.

Długopisy to wyjątkowo użyteczne przedmioty, bez których ciężko się obejść w firmie lub biurze. Chociaż mogłoby się wydawać, że w świecie wszechobecnych smartofonów, tradycyjne długopisy nie są już, aż tak bardzo potrzebne to jednak wiele codziennych sytuacji nadal wymaga od nas sporządzenia ręcznego podpisu lub  szybkich notatek. Na szczególną uwagę zasługują eleganckie długopisy z grawerem pełniące rolę praktycznego gadżetu oraz świetnie reprezentujące firmę na spotkaniach biznesowych, konferencjach czy targach branżowych. W ramach naszych usług wykonujemy wysokiej jakości długopisy i ołówki z grawerem. Realizujemy zarówno zamówienia od osób prywatnych, jak i wszelkiego rodzaju instytucji, urzędów, przedsiębiorstw oraz korporacji. Zachęcamy do współpracy!

Długopisy i ołówki z grawerem

Mimo upływu czasu niektóre przedmioty nigdy się nie starzeją. Z pewnością należą do nich klasyczne długopisy z wkładem. Tego typu przybory nie tylko służą bowiem w szkołach i na uczelniach, ale też przydają się podczas wypełniania codziennych obowiązków w pracy, spotkań z partnerami biznesowymi i kontrahentami, a także na szkoleniach czy konferencjach. Coraz częściej wykorzystywane są również jako dosyć tania forma reklamy, którą można podarować wspólnikom czy potencjalnym klientom. Długopisy firmowe muszą wyróżniać się jakością wykonania i oryginalnym, najczęściej spersonalizowanym designem. Przeważnie zawierają nazwę lub logo marki, numer telefonu, adres strony internetowej lub inne podstawowe dane ułatwiające kontakt z firmą.

Oczywiście, nie powinno się też zapominać o ołówkach, stanowiących doskonałą alternatywę dla długopisów. Ołówki z grawerem to bardzo praktyczne gadżety, których jednocześnie koszt produkcji nie jest zbyt wysoki. Szukasz niedrogiego, ale oryginalnego podarunku dla klientów lub wspólników? Dobrze się składa! Przybory do pisania z indywidualnym grawerunkiem to świetne rozwiązanie, dzięki któremu wzbudzisz ogólną sympatię i utrwalisz pozytywny wizerunek swojej firmy.

Grawerowane długopisy i ołówki

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości długopisy i ołówki z grawerem. Odpowiadając na potrzeby wszystkich klientów, realizujemy zamówienia już od stu sztuk, co okaże się szczególnie przydatne w przypadku przedsiębiorstw, które nie potrzebują większych nakładów. Proponowane przez nas artykuły piśmiennicze można z powodzeniem wykorzystać jako gadżety reklamowe na różnego rodzaju targach branżowych, konferencjach, aukcjach czy spotkaniach biznesowych. Dysponujemy wyłącznie nowoczesnym sprzętem i stosujemy innowacyjne techniki grawerowania, dzięki czemu przygotowywane produkty wyróżniają się doskonałą trwałością.

W zależności od określonych wymagań, realizujemy zlecenia na długopisy metalowe z błyszczącym lub matowym wykończeniem, a także drewniane ołówki o przekroju sześciokątnym bądź okrągłym (pakowane zbiorczo po sto sztuk). Na życzenie wykonujemy spersonalizowane grawerowanie z dowolnie wybranym logo firmy, grafiką promocyjną, danymi kontaktowymi lub hasłem reklamowym. Zamówienia na większe nakłady wyceniamy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt drogą mailową w celu ustalenia szczegółów projektu.
Spersonalizowane długopisy i ołówki – realizacja zleceń

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na spersonalizowane długopisy i ołówki z grawerem. Posiadamy szeroką gamę różnorodnych kolorów, co pozwala na efektywne dobranie właściwego odcienia do danej wizji projektu. Wszystkie zamówienia realizujemy we własnym studiu. Poszukujesz czegoś innego? Nie ma problemu! W ramach naszych usług zajmujemy się też wykonywaniem innych gadżetów reklamowych z grawerunkiem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy przygotować wiele indywidualnych projektów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i konkurencyjne ceny. Przy większych oraz stałych zleceniach zapewniamy atrakcyjne rabaty!

Grawerowane długopisy i ołówki to świetne gadżety biznesowe, które są niezwykle przydatne i jednocześnie doskonale spełniają rolę nośnika reklamowego. Możliwość całkowitej personalizacji takich produktów sprawia, że artykuły piśmiennicze z grawerem w łatwy sposób pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji. Oferujemy wysokiej jakości grawerowane ołówki i długopisy. Wszystkie zamówienia realizujemy dokładnie z ustalonymi wcześniej wytycznymi. Nie czekaj więc dłużej i już teraz spraw radość swoim klientom lub kontrahentom, wręczając im przygotowane przez nas przybory do pisania! Zapraszamy do kontaktu.