Zaznacz stronę

Etykiety plombowe

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Etykiety plombowe

Naklejki plombowe i zabezpieczające

Oferujemy produkcje etykiet czarno-białych i kolorowych na specjalistycznych foliach plombowych i zabezpieczających. Tego typu naklejki są używane jako element zabezpieczający lub potwierdzający oryginalność, ponieważ przy każdej próbie oderwania ulegają zniszczeniu i pozostawiają trwały ślad potwierdzający jej naruszenie.

Zastosowanie etykiet i naklejek plombowych:

plomby gwarancyjne, zabezpieczające przed otwarciem obudowy

plomby gwarancyjne, określające okres gwarancji i nazwę gwaranta

plomby gwarancyjne z zaznaczoną datą zakupu

naklejki poświadczające oryginalność produktów

etykiety inspekcyjne, naklejki autoryzacyjne, naklejki dostępowe

naklejki na dyplomy i certyfikaty np. z logiem wystawcy i kolejnym numerem

Dowolna treść, wzór graficzny i kształt naklejek gwarancyjnych i plombowych.

Matowa i błyszcząca folia łamliwa. Nie da się jej prosto odkleić, łamie się na drobne kawałki. Etykieta ulega uszkodzeniu przy odklejaniu.

Srebrna folia zabezpieczająca. Po odklejeniu ulega uszkodzeniu, a na powierzchni pozostaje napis VOID.

Biała folia, po odklejeniu ulega uszkodzeniu, a na powierzchni pozostaje szachownica.

Do produkcji etykiet i naklejek plombowych stosujemy:

biała folia matowa tzw. plombowa, która kruszy się przy próbie oderwania

folia biała z podkładem metalicznym, po próbie oderwania na powierzchni pozostaje napis VOID

folia biała z podkładem metalicznym, po próbie oderwania na powierzchni pozostaje wzór szachownicy

folia srebrna holograficzna, po oderwaniu na powierzchni pozostaje napis VOID

Etykiety i naklejki posiadają trwały klej akrylowy dobrze przylegający do trudnych powierzchni takich jak tworzywa sztuczne i  powłoki proszkowe

Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości realizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Etykiety plombowe to specjalistyczne naklejki, które służą do skutecznego zabezpieczania ważnych dokumentów, papierów firmowych lub innych wydruków. Tego typu plomby świetnie chronią przed niepowołanymi osobami, jednocześnie pozostawiając trwałe ślady w przypadku jakiegokolwiek naruszenia. Każda próba odklejenia etykietki kończy się złamaniem, zerwaniem lub ukruszeniem materiału. Plomby doskonale sprawdzą się również jako element potwierdzający oryginalność danych druków. Oferujemy profesjonalne naklejki plombowe i zabezpieczające. Realizujemy zamówienia zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, firm, instytucji, urzędów, korporacji, producentów czy dostawców, a także innych miejsc wymagających wysokiej jakości zabezpieczeń. Zachęcamy do współpracy!

Plomby gwarancyjne i zabezpieczające

Wartościowe dokumenty, prace, koperty, a nawet produkty powinny być chronione na najwyższym poziomie. Liczy się nie tylko efektywne zabezpieczenie przed dostępem osób trzecich, ale też autentyczność danych wydruków. Nowoczesne możliwości technologiczne stwarzają bowiem wiele okazji dla oszustów i złodziei, którzy mogą pokusić się o skopiowanie lub podrobienie ważnych papierów lub oznaczeń. Na szczęście istnieją skuteczne rozwiązania pozwalające w szybki sposób zweryfikować oryginalność i nienaruszalność dokumentów. Etykiety plombowe idealnie nadają się do tej roli. Wykonane ze specjalistycznych folii stanowią doskonałą ochronę przed niepowołanym otwarciem lub zniszczeniem. Podczas jakiejkolwiek próby oderwania, naklejki natychmiast ulegają zniszczeniu, pozostawiając przy tym trwały ślad. Dzięki spersonalizowanym wzorom są jednak bardzo łatwe do sprawdzenia przez firmę. Ponadto nie wymagają użycia specjalistycznych czytników, co znacząco usprawnia cały proces weryfikacji.

W ramach naszych usług wykonujemy specjalistyczne naklejki plombowe i zabezpieczające. Wszystkie projekty tworzymy na wysokiej jakości foliach, które charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością. Dostępne etykiety mogą zostać z powodzeniem wykorzystane jako element potwierdzający oryginalność wydruków bądź produktów. Gwarantujemy ekspresową realizację zamówienia oraz konkurencyjne ceny!

Etykiety plombowe

Nasza oferta obejmuje produkcję etykiet plombowych z pełnokolorowym nadrukiem lub czarno-białym. Odpowiadając na potrzeby wszystkich klientów przygotowujemy spersonalizowane projekty z dowolną treścią, logo lub wzorem graficznym. Proponowane przez nas naklejki zawierają mocny klej akrylowy, który idealnie przylega do nietypowych powierzchni, w tym powłok proszkowych czy tworzyw sztucznych. Dysponujemy wyłącznie najnowszym sprzętem i specjalistycznymi materiałami, zapewniającymi bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Wykonujemy zarówno plomby gwarancyjne, precyzyjnie określające datę zakupu, jak i plomby z zaznaczonym okresem gwarancyjnym czy zabezpieczające przed otwieraniem obudowy. To jednak nie wszystko! Specjalizujemy się też w tworzeniu etykiet poświadczających oryginalność towaru, naklejek na certyfikaty lub dyplomy, etykiet inspekcyjnych, a także naklejek dostępowych i autoryzacyjnych. Na życzenie możemy również przygotować inne projekty. Prosimy o kontakt drogą mailową w celu dokładnej wyceny zamówienia!

Realizacja zleceń na naklejki plombowe i zabezpieczające

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektóre wydruki oraz produkty są na tyle wartościowe, że wymagają wyłącznie profesjonalnych zabezpieczeń. Właśnie dlatego, do produkcji naszych etykiet i naklejek wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości tworzywa. Jesteśmy w stanie wykonać projekty na białej folii matowej (kruszącej się natychmiastowo podczas próby oderwania), folii srebrnej holograficznej (po oderwaniu wyłania się napis VOID) albo folii białej z podkładem metalicznym (przy zniszczeniu pozostawia wzór szachownicy bądź napis VOID). Do każdego zlecenia pochodzimy z dużym zaangażowaniem, dlatego w razie wątpliwości zawsze chętnie służmy fachową pomocą! Zapraszamy do kontaktu.

Etykiety plombowe i zabezpieczające w wyjątkowo skuteczny sposób chronią przed niepowołanym naruszeniem czy zniszczeniem. Przy próbie jakiegokolwiek otwarcia plomby, pojawia się charakterystyczny znak lub dane tworzywo ulega uszkodzeniu, dzięki czemu można szybko zweryfikować zaistniałą sytuację. Tego typu technika przyda się też jednak przy potwierdzaniu autentyczności wydruków. W ramach naszych usług przygotowujemy specjalistyczne naklejki plombowe i zabezpieczające. Zapewniamy szybką realizację zamówień po niezwykle atrakcyjnej cenie. Dysponujemy wieloma materiałami, dzięki którym zabezpieczysz swoje dokumenty lub przedmioty na najwyższym poziomie! Zachęcamy do współpracy.