Karty do gier, kolekcjonerskie

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Karty do gier, kolekcjonerskie

Druk kart do gier, kart do gier planszowych i kart kolekcjonerskich

Drukujemy różnego rodzaju karty do gier planszowych i karty gier karcianych. Oferujemy druk na poziomie profesjonalnym dla małych i średnich nakładów, drukujemy nakłady jednostkowe  np. próbne talie przed uruchomieniem docelowej produkcji.  Realizujemy również większe zamówienia kart i talii w dowolnych nakładach. Do druku kart stosujemy specjalny karton dwustronnie bielony, o podwyższonej sztywności, gładkości i białości. Karton wykonany w 100% z celulozy, 345 mikronów, z certyfikatem FSC, spełniający wymogi ISO9706 i normy bezpieczeństwa zabawek EN 71-3.

Dedykowany karton i zaokraglone rogi (wykrojnik lub laser – zależnie od nakładu).

Karty wykorzystywane w grach planszowych.

Karty z indywidualną grafiką np. karty do Tarota

Karty z dowolną grafiką z bardzo eleganckim wykończeniem matowym.

Wykończenie foliowe: matowe, połysk lub karty półbłyszczące bez pokrycia.

Przykład pokrycia folią błyszczącą.

Karty drukowane i foliowane na jednostronnej powierzchni srebrnej (druk nie może dochodzić do krawędzi).

Karty drukowane i foliowane na powierzchni jednostronnie metalicznej – opalizującej (druk nie może dochodzić do krawędzi).

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę. 
Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Rodzaje kart:

karty wg indywidualnego projektu do standardowych gier karcianych

karty jako akcesoria do gier planszowych

karty do niskonakładowych lub pojedynczych egzemplarzy autorskich gier

karty kolekcjonerskie i karty proxy

drukowane wersje ręcznie malowanych/rysowanych kart

Wymiary kart:

55 x 85 mm

63 x 88 mm (np. karty kolekcjonerskie, karty proxy)

64 x 89 mm (np. karty do pokera)

57 x 89 mm (np. karty do bryża)

70 x 120 mm (np. karty do Tarota)

dowolny format, wg indywidualnych ustaleń

rogi zaokrąglone

Możliwe wykończenia powierzchni:

bez pokrycia, wykończenie półbłysk wynikające ze struktury kartonu

obustronne pokrycie folią matową

Nakłady produkcyjne:

kolekcjonerskie od kilku do kilkudziesięciu kart

niewielkie nakłady całych talii kart

docelowe produkcje w dowolnych ilościach

 Oferujemy usługę druku kart komercyjnych i kolekcjonerskich w oparciu o otrzymane pliki od zleceniodawcy.  Przypominamy, że za zawartość plików przekazanych do druku oraz ich wykorzystanie i ewentualne naruszenie praw autorskich lub licencji – całkowitą odpowiedzialność ponosi zleceniodawca. Świadczymy jedynie usługę druku i nie odpowiadamy za treści przekazane do realizacji zlecenia. Jednak w przypadku ewidentnego naruszenia praw autorskich możemy odmówić realizacji takiego zlecenia. 

Karty do gry są zdecydowanie jednym z najbardziej ponadczasowych gadżetów, zapewniających natychmiastową rozrywkę. Z powodzeniem mogą też jednak służyć do celów edukacyjnych, szkoleniowych, pamiątkowych, a nawet reklamowych. Spersonalizowane karty do gry okażą się świetnym pomysłem na prezent dla najbliższych, a także doskonale sprawdzą się jako mały upominek dla pracowników na imprezie firmowej. Dobrze stworzony projekt może również efektywnie zastąpić tradycyjne ulotki reklamowe lub broszury, jednocześnie stając się nietuzinkowym nośnikiem treści marketingowych. W ramach naszych usług proponujemy wysokiej jakości druk kart do gier karcianych, planszowych i kolekcjonerskich. Realizujemy zamówienia zarówno na pojedyncze egzemplarze autorskich gier, jak i większe ilości talii w dowolnych nakładach. Wszystkie projekty wykonujemy przy użyciu najnowszych technologii, które gwarantują wyjątkową trwałość nadruku oraz wzoru. Zapraszamy do współpracy!

Druk reklamowych kart do gier

Dawniej karty do gier swoje zastosowanie znajdowały wyłącznie w rozrywce. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi umożliwiały szybkie rozpoczęcie zabawy w podróży, na imprezie czy w pubie. Ze względu na niezwykłą uniwersalność i brak ograniczeń wiekowych, świetnie łączyły pokolenia, jednocześnie zapewniając niemałą atrakcję całym rodzinom. Obecnie karty do gry pełnią jednak o wiele więcej ról. Możliwość ich personalizacji oraz doboru indywidualnych wzorów sprawiły, że tego rodzaju gadżety mogą z powodzeniem stać się niezawodnym elementem skutecznej kampanii reklamowej. Karty do gier karcianych z własnym nadrukiem, takim jak logo firmy, czy flagowy produkt okażą się znakomitym nośnikiem marketingowym, efektywnie zwiększając przy tym rozpoznawalność marki na rynku. Tradycyjne wizytówki, broszury bądź ulotki zazwyczaj nie mogą pochwalić się zbyt długim żywotem. Całkiem inaczej sytuacja wygląda w przypadku reklamowych kart do gier, których potencjalnym klientom po prostu szkoda wyrzucić. Warto również zauważyć, że przy pomocy spersonalizowanej talii odbiorcy wystawiani są na wybrane treści marketingowe podczas każdej rozgrywanej partyjki karcianej przez Twojego klienta czy biznesowego partnera. Nienarzucająca się, ale udana reklama? Z nami to możliwe!

Profesjonalny druk kart do gier – oferta

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości druk kart do gier karcianych, planszowych oraz kolekcjonerskich. Realizujemy zlecenia na karty tworzone według indywidualnego projektu, karty pełniące rolę akcesoriów do gier planszowych, pojedyncze egzemplarze autorskich gier, a także karty kolekcjonerskie i proxy. Na specjalne życzenie klientów przygotowujemy również drukowane wersje ręcznie malowanych lub rysowanych talii. Do tworzonych przez nas projektów wykorzystujemy specjalistyczny karton dwustronnie bielony, który gwarantuje podwyższoną sztywność oraz gładkość tworzywa, co bezpośrednio wpływa na dłuższą żywotność produktu. Przyjmujemy zamówienia zarówno od osób prywatnych, w tym kolekcjonerów bądź graczy, jak i instytucji, firm czy korporacji potrzebujących większych nakładów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania dokładniejszych informacji!

Spersonalizowane karty do gry

Spersonalizowane karty do gier stanowią doskonały pomysł na prezent. Taki nietypowy upominek z pewnością spodoba się nie tylko graczom, ale również wielbicielom niecodziennych podarunków, przygotowanych prosto z serca. Proponowane przez nas projekty mogą posłużyć do gry w pokera, makao, pasjansa, tysiąca, brydża lub remika. Ze względu na możliwość stworzenia indywidualnego nadruku, jesteśmy w stanie przygotować także karty do wróżenia lub tarota, wykonywania sztuczek magicznych lub talie kolekcjonerskie. Nie należy też zapominać, że karty do gry z własnym nadrukiem z powodzeniem mogą służyć również do poszerzania ciekawych umiejętności, bądź stanowić istotną część samorozwoju. To jeszcze nie koniec! Wielbiciele gier planszowych, którzy do tej pory musieli pogodzić się ze stratą ważnych elementów, teraz nareszcie będą mogli je odzyskać. Oferujemy bowiem także druk kart przeznaczonych do planszówek, a nawet możliwość stworzenia indywidualnego egzemplarzu do własnej gry autorskiej. Nie wiesz, jak Twój projekt będzie prezentował się w praktyce? Nie ma problemu! Na życzenie wydrukujemy próbną talię przed uruchomieniem docelowej produkcji. Specjalnie dla Ciebie możemy również przygotować karty kolekcjonerskie czy proxy, a także drukowane wersje ręcznie malowanych lub rysowanych talii. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły! Zapewniamy ekspresową realizację zamówień na najwyższym poziomie.

Karty do gry z własnym nadrukiem

Na indywidualnie projektowanych kartach do gier można umieścić dowolnie wybrany nadruk. Mogą to być interesujące grafiki, własne rysunki czy wzory geometryczne, a nawet zdjęcia. Nie od dziś wiadomo, że spersonalizowane produkty po prostu lepiej nam służą, a piękną talią z własnym nadrukiem gra się całkiem inaczej. Produkowane przez nas karty do gry tworzone są na specjalnie dedykowanym, dwustronnie bielonym kartonie z zaokrąglonymi rogami. Takie rozwiązanie nadaje projektom niezwykle dekoracyjnego wyglądu, jednocześnie znacząco podnosząc jakość wydruków. Na życzenie możemy też dodatkowo zastosować foliowe wykończenie matowe lub połyskujące kart, dzięki czemu spersonalizowana talia stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna pod względem wizualnym! Jeśli masz pomysł na niestandardowe karty do gry o innym, niż zazwyczaj formacie to koniecznie skontaktuj się z nami. Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować jak najkorzystniejszą cenę! Prosimy o wiadomość mailową w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Drukowanie kart do gier – realizacja zamówień

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertę na druk kart do gier. W pełni zdajemy sobie sprawę, że takie projekty muszą zostać stworzone z najwyższą starannością i profesjonalizmem, co ma duże znaczenie dla trwałości produktu oraz jego komfortowego użytkowania. Dowolnie wybrany wzór projektujemy więc zgodnie z wcześniej ustalonymi wytycznymi. Dysponujemy bogatym zapleczem technologicznym, a także specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie odzwierciedlić dany projekt. Oferujemy wydruk kart do gier o wymiarach 55 x 85 mm, 63 x 88 mm (np. karty proxy, karty do pokera czy karty kolekcjonerskie), 56 x 88 mm (np. karty do brydża), 60 x 113 (np. karty do wróżenia), czy 70 x 121 mm (np. karty do tarota). To jeszcze nie wszystko! Z miłą chęcią przygotujemy również projekty o innym formacie, według indywidualnych ustaleń. Twoja wymarzona talia kart już teraz jest na wyciągnięcie ręki! 

Karty do gry są niezwykle praktycznym gadżetem, który może spełniać wiele funkcji. Spersonalizowane talie świetnie sprawdzą się jako forma rozrywki, nośnik reklamowy czy akcesorium do samorealizacji. W ramach naszych usług proponujemy profesjonalny druk kart do gier karcianych, kart do gier planszowych oraz kart kolekcjonerskich. Wszystkie projekty tworzymy wyłącznie przy wykorzystywaniu nowoczesnych technologii, co zapewnia najwyższą jakość i trwałość nadruku. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia i konkurencyjne ceny. Zachęcamy do współpracy!