DRUK DYPLOMÓW I CERTYFIKATÓW

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » DRUK DYPLOMÓW I CERTYFIKATÓW

Dyplomy na indywidualne zamówienie

Projektujemy i drukujemy certyfikaty, podziękowania oraz dyplomy na zamówienie. Zajmujemy się także drukiem w oparciu o gotowe pliki dostarczone przez klienta. Dyplomy drukujemy na kartonach, papierach czerpanych i ozdobnych o dużych gramaturach w formatach od A4 do A0 (70×100 cm). Produkowane przez nas „puste” dyplomy/podkłady wypełniamy ozdobnym pismem komputerowym.

Dyplomy drukujemy na kartonach ozdobnych i powlekanych 300-350g. Również na papierach w 100% bawełnianych.

Stosujemy papiery powlekane i papiery na których nie rozmazują się pieczątki i podpisy.

Drukujemy dyplomy ozdobne jak również zwykłe dyplomy okolicznościowe A4.

Drukujemy podkłady do wypełnienia jak również dyplomy gotowe z wpisaną treścią (pełna personalizacja i każdy dyplom inny).

Oferujemy:

dyplomy, certyfikaty i podziękowania drukowane są na papierach ozdobnych lub czerpanych,

złocone lub srebrzone elementy graficzne i litery,

metalizowanie liter kolorowych w jednym z kilkunastu dostępnych kolorów,

wykonanie druku z zabezpieczeniem,

dyplomy na zamówienie z zawieszoną lub naklejoną pieczęcią lakową z odciśniętą dowolną grafiką,

oczkowanie złotymi lub srebrnymi nitami otworów na powieszenie pieczęci,

odciski pieczęci lakowych.

Ekspresowy druk dyplomów i certyfikatów A4 i A3

Format Druk 1 sztuki
(minimalka)
Druk bez spadów powyżej 1 sztuki
tło białe lub z białym marginesem (ramką) ok. 3-5 mm
Druk ze spadami powyżej 1 sztuki
tło kolorowe i nadruk
od krawędzi do krawędzi
A4 210 x 297 mm 10,00 6,00 8,00
A3 297 x 420 mm 15,00 8,00 10,00

Druk na białych kartonach 250-300 g/m2. Możliwość druku większych formatów, maksymalnie do szerokości 100 cm.

Dyplomy doktorskie i habilitacyjne z odpisami

Od kilkunastu lat jesteśmy producentem dyplomów doktorskich i habilitacyjnych wraz z odpisami, zgodnych z obowiązującymi ustawami, w formatach A3 i A4. „Czyste” dyplomy wypełniamy ozdobnym pismem komputerowym na podkładach naszych lub klienta. Drukujemy już od jednej sztuki! Oferujemy również podkłady wstępnie zadrukowane, do późniejszego nadruku zmiennej treści lub drukujemy na gotowo cały dyplom wraz z wypełnieniem. Stosujemy szeroką gamę dedykowanych papierów czerpanych, również takich ze znakami wodnymi. Dyplomy realizujemy wg indywidualnego projektu i nie posiadamy gotowych podkładów uniwersalnych.

Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości realizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Drukujemy podkłady do późniejszego wypełniania treścią lub gotowe dyplomy.

Nadruk na grubych papierach ozdobnych. Wypełnianie ozdobnym pismem.

Papiery czerpane z indywidualnym znakiem wodnym.

Papiery ręcznie czerpane, ozdobne i naturalne 100% bawełniane.

Dyplomy doktorskie i habilitacyjne wraz z odpisami drukujemy w wielu różnych wersjach:
1. Czyste podkłady do samodzielnego wypełniania przez klienta.
2. Czyste podkłady (zdeponowane u nas), wypełniane i wysyłane „na żądanie”.
3. Dyplomy (podkłady i odpisy) wypełniane treścią, drukowane od 1 sztuki „na gotowo”.
4. Wypełnianie treścią podkładów przysłanych przez klienta.

  Przygotujemy dokładną wycenę po ustaleniu szczegółów. Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Ozdobne dyplomy Doktora Honoris Causa

Realizujemy ozdobne dyplomy Doktora Honoris Causa, wypełnione pismem ozdobnym, na papierach czerpanych lub ozdobnych. Możemy wykonać złocone lub srebrzone litery, a także litery z wielokolorową metalizacją. Dyplomy mogą posiadać ponadto nitowane otwory, w których zamontujemy pieczęć lakową z wyciśniętym godłem lub logiem uczelni. Format takich dyplomów może być dowolny, maksymalnie do 70×100 cm.

Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości realizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Trwały, wodoodporny druk pismem ozdobnym na kartonach ozdobnych.

Wybrane teksty metalizowane folią w ustalonym kolorze.

Wybrane teksty złocone lub srebrzone metaliczną folią lustrzaną.

Metalowe oczka do zamocowania sznurka z pieczęcią lakową.

Dyplomy honorowe i ozdobne drukujemy:
1. W dowolnym formacie,  maksymalnie do formatu 70 x 100 cm
2. Papiery czerpane białe i ecru – 100% bawełna, kartony ozdobne.
3. Możliwa metalizacja, złocenie, srebrzenie (maksymalnie do szerokości 320 mm).
4. Wypełnianie pismem ozdobnym (pismo stylizowane, ręczne, ozdobne).
5. Metalowe oczka osadzone w papierze na zawieszenie pieczęci lakowej (złote lub srebrne).
6. Oferujemy również produkcję pieczęci lakowych (naklejane lub podwieszane). 

  Przygotujemy dokładną wycenę po ustaleniu szczegółów. Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Dyplomy i certyfikaty to niezwykle ważne dokumenty, które potwierdzają zdobycie określonych kwalifikacji, umiejętności lub uprawnień. Bez tego typu zaświadczeń ciężko udowodnić kompetencje otrzymane wskutek ukończenia różnorodnych szkoleń czy kursów. Dyplomy wręczane są także osobom biorącym udział w konkursach i konferencjach. Takie dokumenty okażą się więc szczególnie przydatne na ścieżce rozwoju zawodowego, jednocześnie stanowiąc miłą pamiątkę na całe życie. W ramach naszych usług oferujemy ekspresowy druk dyplomów, certyfikatów i podziękowań. Realizujemy standardowe projekty na papierze ozdobnym, jak i zwykłe dyplomy okolicznościowe. Zapraszamy do współpracy.

Tanie dyplomy i certyfikaty

Dyplomy, certyfikaty i podziękowania są niezbędnym elementem ukończenia szkoły, kursów i szkoleń. Tego typu dokumenty w dużej mierze nadają też większej rangi galom wręczania nagród oraz wzbudzają ogólny szacunek. Powieszone na ścianach w firmie, biurze czy gabinecie utwierdzają klientów w profesjonalizmie wykonywanych usług. Wysokiej jakości dyplomy stają się również doskonałą pamiątką, do której często wracamy w ważniejszych momentach kariery zawodowej.

Nasza oferta obejmuje projekt i ekspresowy druk dyplomów, certyfikatów oraz podziękowań. Zamówienia na dokumenty okolicznościowe realizujemy na kartonach oraz papierach ozdobnych lub czerpanych w formatach od A4 do A0. Dostosowując się do wymagań klientów, przygotowujemy zarówno puste podkłady wstępnie zadrukowane stałą grafiką  do samodzielnego wypisania, jak i gotowe dyplomy z dowolnie dobraną treścią. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę pełnią takie zaświadczanie, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy szybką realizację zamówień! Zachęcamy do kontaktu.

Ekspresowy druk dyplomów i certyfikatów

Wszystkie zlecenia przygotowujemy na wysokiej jakości papierach, które nie rozmazują się przy podpisywaniu czy przybijaniu pieczątki. W zależności od wybranego projektu, wykonujemy ozdobne dyplomy wypełnione pozłacanymi lub posrebrzanymi elementami graficznymi oraz eleganckimi literami. Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej wyjątkowego to również nie mogłeś trafić lepiej! Specjalnie dla Ciebie stworzymy projekt z metalizowanymi literami dostępnymi w kilkunastu kolorach. Realizujemy też zlecenia na certyfikaty z naklejoną lub zawieszoną pieczęcią lakową z dowolnie odciśniętą grafiką. To nadal nie wszystko! Drukujemy także podkłady do samodzielnego wypełnienia treścią oraz dokumenty ze znakami wodnymi lub znakami na grubych papierach. Tylko od Ciebie będzie więc zależeć w jaki sposób przygotujemy dany projekt. Ze względu na to, że każde zlecenie wyceniamy indywidualnie to po szczegóły zapraszamy poprzez kontakt mailowy.

Druk dyplomów doktorskich i habilitacyjnych

Specjalizujemy się w zamówieniach na dyplomy doktorskie i habilitacyjne. Wszystkie projekty wykonujemy zgodnie z wszelkimi obowiązującymi ustawami. Przygotowywane przez nas dokumenty dostępne są w formacie A3 oraz A4. Zgodnie z wizją naszych klientów drukujemy zarówno puste dyplomy, jak i podkłady wstępnie zadrukowane oraz gotowe dokumenty wraz z całkowitym wypełnieniem (oryginały + odpisy). Mamy do dyspozycji szeroką gamę papierów czerpanych i ozdobnych. Zlecenia na dyplomy, a także odpisy realizujemy już od jednej sztuki! Po wstępną wycenę i ustalenie szczegółów zapraszamy drogą mailową.

Zamówienia na dyplomy ozdobne Doktora Honoris Causa

Oprócz standardowych zamówień na dyplomy, zajmujemy się rownież przygotowywaniem dyplomów honorowychozdobnych dyplomów Doktora Honoris Causa. Tego typu dokumenty są bardzo eleganckie oraz wyjątkowo estetyczne. Na życzenie klientów możemy też wypełnić dyplomy pismem ozdobnym lub zastosować litery z wielokolorową metalizacją. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, realizujemy także zlecenia na dokumenty z nitowymi otworami zawierającymi pieczęć lakową z logiem bądź godłem uczelni. Gwarantujemy najwyższą jakość i pełną satysfakcję z zamówionego u nas projektu!

Proponowane przez nas dyplomy, certyfikaty oraz podziękowania wyróżnia elegancki, spójny design oraz wysoka trwałość. Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Specjalnie dla Ciebie przygotowujemy indywidualne projekty, jednocześnie nie korzystając przy tym z gotowych form czy wzorów. Zapewniamy ekspresowy druk dyplomów i certyfikatów, duży wybór papierów oraz czcionek ozdobnych, a także możliwość umieszczenia pieczęci lub znaków wodnych. To właśnie z nami zaprojektujesz wysokiej jakości dokumenty, które staną się najlepszą pamiątką na całe życie! Zapraszamy do kontaktu.