Wprasowanki

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Wprasowanki

Wprasowanki — oryginalny pomysł na modny wygląd!

Szukasz sposobu na uatrakcyjnienie swojej odzieży? Copio ma coś dla Ciebie! Wprasowanka to kolorowy druk, który ożywi każdą koszulkę, torbę materiałową albo bluzę. Atrakcyjną grafikę łatwo umieścisz na ubraniu poprzez wprasowanie jej gorącym żelazkiem. Kolory są wyraziste, a nadruk jest odporny na pranie w niskiej temperaturze. Wprasowanki dają wiele możliwości, wszystko zależy jedynie od Twojej wyobraźni. Jeśli podarujesz taki prezent osobie bliskiej, możesz liczyć na jej entuzjazm, upominek na pewno się spodoba!

Nadruk na arkuszach formatu A4 i A3 do samodzielnej aplikacji. W zestawie papier pergaminowy do zabezpieczenia nadruku przy wprasowywaniu.

Wprasowanki przeznaczone na białe i czarne koszulki. Nadruk pełnokolorowy.

Nadruk jest zawsze na białym prostokącie specjalnej folii, którą można samodzielnie wyciąć w dowolny kształt.

Przykład gotowej koszulki z nadrukiem.

Arkusz do termotransferu Cena za arkusz A4 Cena za arkusz A3
z pełnokolorowym nadrukiem 30,00 45,00

Minimalne zamówienie – 50,00 PLN. Przy większym zamówieniu wycena indywidualna.

Sposób użycia:

1. przygotowanie nadruku
Odciąć niezadrukowaną część, pozostawiając mały margines między brzegiem folii a nadrukiem. Usunąć / odlepić papier podkładowy od zadrukowanej warstwy, po czym ułożyć ją na koszulce, nadrukiem do  góry. Odzież musi być wstępnie wygrzana przez kilka sekund, aby pozbyć się wilgoci z bawełny.

2. wgrzewanie w materiał
Ustawić żelazko bez pary na  180-200°C. Dokładnie wyprasować materiał, na który będziesz nanosić nadruk, aby był zupełnie gładki. Ułożyć nadruk na odzieży, wzorem do góry i przykryć papierem zabezpieczającym pergaminowym (dołączonym do wydruku) . Proszę pamiętać o wyłączeniu funkcji pary!. Zacznij przyprasowywać obrazek do materiału przez pergamin, naciskając silnie na żelazko. Staraj się, aby cała powierzchnia obrazka była równomiernie ogrzewana, nie pomijając przy prasowaniu brzegów i rogów obrazka. Uważaj, aby podczas prasowania nie przesunąć i nie pognieść nadruku lub pergaminu. Wygrzewać przez  około 30 sekund, czasami dłużej (zależnie od rodzaju tkaniny). Po aplikacji zdjąć papier zabezpieczający, gdy koszulka będzie całkowicie zimna. 

3. pranie ręczne
Prać ręcznie w wodzie o temperaturze maksymalnie 40°C, odwrócone na lewą stronę. Nie wybielać. Nie suszyć mechanicznie. Prasować tylko po lewej stronie.

Jak uzyskać wprasowankę?

Przygotuj ciekawą grafikę i prześlij ją do nas.

Naniesiemy Twoją grafikę w formacie A4 lub A3 na specjalną folię.

Wyprasuj i wygrzej dokładnie bluzę, aby nie było na niej żadnych fałdek.

Wytnij grafikę w dowolny kształt, odklej delikatnie folię z nadrukiem od podkładu i połóż na wybranym miejscu na bluzie, zaprasuj ją rozgrzanym żelazkiem.

Delikatnie odklej papier od bluzy. Jeżeli zauważysz, że wprasowanka nie trzyma się idealnie, powtórz prasowanie. Gotowe!

Aby nadruk jak najdłużej świetnie się prezentował, pierz ubranie odwrócone na lewą stronę. Rekomendujemy pranie ręczne, ale jeśli wybierasz pralkę, to zdecyduj się na najniższą temperaturę i nie ustawiaj silnego wirowania.