Studio graficzne PROMO INFO®

W branży reklamowej działamy od ponad dwudziestu lat. Studio graficzne PROMO INFO® powstało w 1997 roku. Od tego czasu cieszymy się zaufaniem wielu polskich i zagranicznych firm oraz instytucji państwowych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę: od kreacji, poprzez projektowanie graficzne i przygotowanie do druku, aż po produkcję wszelkich materiałów reklamowych.  Realizujemy własne projekty, jak i drukujemy prace z plików dostarczonych przez Klientów. Profesjonalnie wyposażone studio graficzne i fotograficzne, a także szerokie zaplecze produkcyjne zapewniają maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na realizację zlecenia. Pracujemy wyłącznie na licencjonowanym oprogramowaniu i korzystamy z licencjonowanych zdjęć oraz fontów. Gwarantujemy naszym klientom pełne zaangażowanie, terminowość oraz wysoką jakość tworzonych prac.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

W oparciu o kierunkowe wyższe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie zawodowe zajmujemy się projektowaniem graficznym, tworząc dowolne materiały marketingowo-reklamowe oraz komunikację wizualną. Obejmuje to wykonanie projektów znaków graficznych, logo, wizytówek, ulotek, plakatów, folderów, katalogów i gazetek. Realizujemy także projekty na potrzeby mediów elektronicznych. Projektujemy i wdrażamy całościowe koncepcje identyfikacji wizualnej firmy.

PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ

Realizujemy projekty wzornicze oraz opracowania graficzne i adaptacje na dowolne opakowania, kartonowe standy oraz materiały POS. Profesjonalnie wyposażone studio umożliwia szybką pracę z bardzo dużymi plikami w wysokiej rozdzielczości.

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Wykonujemy reklamowe zdjęcia produktów tzw. pack-shooty, a także zdjęcia architektoniczne i dokumentacyjne, zdjęcia wnętrz, panoramy sferyczne (widok w każdym kierunku) oraz panoramy cylindryczne. Zajmujemy się także profesjonalnym  skanowaniem zdjęć i slajdów. Po poddaniu ich niezbędnej obróbce komputerowej przekazujemy je do klienta w wymaganym formacie. Oferujemy również rekonstrukcję starych, zniszczonych zdjęć i dokumentów.

MODELOWANIE 3D I RENDERING

Nasza firma zajmuje się także modelowaniem 3D i renderingiem. Tworzymy trójwymiarowe modele i wizualizacje przedmiotów nieistniejących. Na podstawie szkiców koncepcyjnych, zdjęć i rysunków technicznych budujemy trójwymiarowy model obiektu. Raz przygotowany obiekt możemy oglądać z każdej strony w dowolnym oświetleniu oraz pokrywać dowolnymi teksturami. W przypadku standów i POS realizujemy trójwymiarowe wizualizacje form przestrzennych wraz z wirtualnym „zatowarowaniem” półek.

ILUSTRACJE, RYSUNKI, STORY BOARDY

Na podstawie scenariusza rysujemy concept boardy i story boardy. Przygotowujemy ilustracje do książek, projektów oraz reklam. Naszym klientom możemy zaoferować wykonanie fotomontaży, a także rysunków ofertowych i technicznych.

SKŁAD I PRZYGOTOWANIE DO DRUKU

Wszystkie projekty składamy i przygotowujemy do druku w naszym profesjonalnie wyposażonym studio DTP. Oferujemy również skład i przygotowanie do druku materiałów przekazanych przez klienta. Pracujemy na komputerach Apple Macintosh na najnowszym i wyłącznie licencjonowanym oprogramowaniu. Posiadamy wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz dedykowane, specjalistyczne oprogramowanie do realizacji gazetek, folderów i katalogów zawierających bardzo duże ilości zmiennych danych: tekstów i zdjęć (do kilku tysięcy #SKU w jednym wydaniu, dodatkowo np. z mutacjami cenowymi). Fachowość, organizacja i sprzęt umożliwiają nam sprawną pracę z bankami produktów zawierającymi do kilkudziesięciu tysięcy zdjęć i rekordów tekstu.

Studio graficzne wyposażone jest w profesjonalny sprzęt i najnowsze licencjonowane oprogramowanie. Pracujemy na komputerach Apple Macintosh, dedykowanych i skalibrowanych monitorach. Wysokiej jakości skanery do materiałów transparentnych i diapozytywów marek Canon i Epson gwarantują najwyższą jakość obróbki materiałów. Na miejscu dostępne są elektroniczne próbniki kolorów, wzorniki Pantone oraz wzorniki papierów i kartonów ozdobnych. Dedykowane oświetlenie o odpowiedniej temperaturze zapewnia trafną ocenę kolorystyki na proofach i próbnych wydrukach produkcyjnych. Zdublowana 1Gbitowa sieć firmowa wraz z łączem internetowym o prędkości do 1000 Mbitów/sek. zapewnia pewną i szybką łączność z Klientami i wszystkimi działami firmy. System ograniczenia dostępu wraz z wideo monitoringiem i stały nadzór z natychmiastową reakcją grup interwencyjnych zapewnia bezpieczeństwo Państwa produkcji i przekazywanych danych. Strefa bezpiecznego i odizolowanego odbioru prac przez Klientów i kurierów spełnia normy i zalecenia w związku z pandemią. Możliwość bezdotykowej płatności kartą oraz stała dezynfekcja dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo wszystkich transakcji.