Studio graficzne PROMO INFO®

Studio graficzne PROMO INFO® oferuje specjalistyczne usługi z zakresu projektowania, produkcji oraz druku materiałów reklamowych. Działamy nieprzerwanie od 1997 roku i przez ten czas zdołaliśmy zrealizować wiele projektów dla znanych oraz szanowanych marek. Współpracujemy zarówno z polskimi producentami, jak i zagranicznymi firmami czy instytucjami państwowymi. Gwarantujemy kompleksową obsługę na wielu poziomach, począwszy od samej idei, poprzez stworzenie projektu graficznego, przygotowanie do druku oraz finalną produkcję. Odpowiadając na potrzeby wszystkich klientów jesteśmy w stanie samodzielnie przygotować projekt bądź wydrukować pracę bezpośrednio z dostarczonych wcześniej plików. Dysponujemy profesjonalnym oprogramowaniem oraz bogatym zapleczem technologicznym, dzięki czemu możemy wykonać również bardziej nietypowe zlecenia. Zapewniamy wysoką jakość usług, terminowość oraz ekspresową realizację zlecenia. Zachęcamy do współpracy!

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Nasza szeroka oferta obejmuje różnorodne prace związane z projektowaniem graficznym. Proponujemy wykonanie projektu loga firmowego, znaków graficznych, katalogów, folderów, wizytówek, ulotek, plakatów lub gazetek. Na życzenie możemy też przygotować inne materiały z zakresu reklamy, marketingu lub komunikacji wizualnej. Realizujemy również zlecenia na potrzeby mediów elektronicznych. Opracowujemy, po czym wdrażamy kompleksową strategię wizualną marki. Wszystkie prace tworzymy w oparciu o wcześniej uzgodnione wytyczne podane przez klientów. Działamy z największą precyzją i profesjonalizmem! 

PROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać dowolne projekty wzornicze, opracowania graficzne oraz adaptacje, które nanosi się na opakowania produktowe, kartonowe standy lub materiały POS. Bogate zaplecze produkcyjne umożliwia szybką realizację zleceń na najwyższym poziomie. Odpowiednio wyposażone studio umożliwia nam pracę także z bardzo dużymi plikami w wymaganej rozdzielczości w skali 1:1 (standy, POS). Zapraszamy do kontaktu. 

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Nie od dziś wiadomo, że fotografie w dużej mierze wpływają na zainteresowanie klientów danymi artykułami. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dotyczącą zdjęć reklamowych. Realizujemy zlecenia zarówno na zdjęcia produktów (tzw. pack-shooty), zdjęcia dokumentacyjne i architektoniczne bądź fotografie wnętrz, jak i panoramy sferyczne (widok w każdym kierunku) czy panoramy cylindryczne. To jednak nie wszystko! Specjalizujemy się również w profesjonalnym skanowaniu zdjęć oraz slajdów. Każdy z projektów poddajemy odpowiedniej obróbce komputerowej, a następnie przekazujemy klientom w wybranym przez nich formacie. Podejmiemy się także efektywnej rekonstrukcji starszych, zniszczonych fotografii i wydruków. 

MODELOWANIE 3D I RENDERING

W ramach naszych usług zajmujemy się też modelowaniem 3D oraz renderingiem. Realizujemy zlecenia na trójwymiarowe modele oraz dokładne wizualizacje przedmiotów nieistniejących. Tego typu prace tworzymy w oparciu o dostarczone przez klientów rysunki techniczne, zdjęcia i szkice koncepcyjne. Przygotowany przez nas trójwymiarowy model obiektu można swobodnie oglądać z każdej strony w dowolnym oświetleniu. W przypadku zamówień dotyczących standów i POS wykonujemy trójwymiarowe wizualizacje form przestrzennych z potencjalnym umieszczeniem towaru na półkach. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

ILUSTRACJE, RYSUNKI, STORY BOARDY

Specjalnie dla naszych klientów wykonujemy również profesjonalne ilustracje, rysunki i story boardy. Wszystkie prace przygotowujemy na podstawie dostarczonego wcześniej scenariusza. Rysujemy zarówno ilustracje do książek, jak i reklamy czy inne projekty. Z miłą chęcią tworzymy także fotomontaże oraz rysunki ofertowe czy techniczne. Do wszystkich zleceń podchodzimy z dużym zaangażowaniem, dlatego możesz liczyć na pełną satysfakcję z zamówionej u nas pracy!

SKŁAD I PRZYGOTOWANIE DO DRUKU

Wszystkie projekty składamy i przygotowujemy do druku w naszym profesjonalnie wyposażonym studiu DTP. Oferujemy również skład i przygotowanie do druku materiałów przekazanych przez klienta. Pracujemy na komputerach Apple Macintosh na najnowszym i wyłącznie licencjonowanym oprogramowaniu. Posiadamy wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz dedykowane, specjalistyczne oprogramowanie do realizacji gazetek, folderów i katalogów zawierających bardzo duże ilości zmiennych danych: tekstów i zdjęć (do kilku tysięcy #SKU w jednym wydaniu, dodatkowo np. z mutacjami cenowymi). Fachowość, organizacja i sprzęt umożliwiają nam sprawną pracę z bankami produktów zawierającymi do kilkudziesięciu tysięcy zdjęć i rekordów tekstu.

Studio graficzne wyposażone jest w profesjonalny sprzęt i najnowsze licencjonowane oprogramowanie. Pracujemy na komputerach Apple Macintosh, dedykowanych i skalibrowanych monitorach. Wysokiej jakości skanery do materiałów transparentnych i diapozytywów marek Canon i Epson gwarantują najwyższą jakość obróbki materiałów. Na miejscu dostępne są elektroniczne próbniki kolorów, wzorniki Pantone oraz wzorniki papierów i kartonów ozdobnych. Dedykowane oświetlenie o odpowiedniej temperaturze zapewnia trafną ocenę kolorystyki na proofach i próbnych wydrukach produkcyjnych. Zdublowana 1Gbitowa sieć firmowa wraz z łączem internetowym o prędkości do 1000 Mbitów/sek. zapewnia pewną i szybką łączność z Klientami i wszystkimi działami firmy. System ograniczenia dostępu wraz z wideo monitoringiem i stały nadzór z natychmiastową reakcją grup interwencyjnych zapewnia bezpieczeństwo Państwa produkcji i przekazywanych danych. Strefa bezpiecznego i odizolowanego odbioru prac przez Klientów i kurierów spełnia normy i zalecenia w związku z pandemią. Możliwość bezdotykowej płatności kartą oraz stała dezynfekcja dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo wszystkich transakcji.