Naklejki na arkuszu

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Naklejki na arkuszu

Druk naklejek i etykiet samoprzylepnych na arkuszach

COPIO to drukarnia etykiet samoprzylepnych, której warto zaufać! Oferujemy druk na arkuszach z wykończeniem półbłyszczącym. Etykiety mogą posiadać dowolny kształt zgodnie z projektem Klienta. Druk naklejek samoprzylepnych realizowany jest na maszynach cyfrowych, dzięki czemu jest wodoodporny i nie rozmazuje się, nie wymaga też foliowania i lakierowania. Rozmiar etykiet może być dowolny, od rozmiaru ok. 5 x 5 mm do nawet 150 x 1000 cm ciętych na prosto. Etykiety prostokątne zazwyczaj mają zaokrąglone rogi, a arkusze z naklejkami są nacięte – gotowe do naklejania. Realizujemy również tzw. multiarkusze, gdzie na mniejszym formacie znajduje się cały komplet różnych naklejek. Szeroki wybór podłoży do druku umożliwia produkcję wielu rodzajów naklejek i etykiet. Druk na papierze samoprzylepnym realizujemy również z kolorem białym i białym poddrukiem pod kolorami, co umożliwia nam druk kryjących kolorowych etykiet na folii transparentnej, lustrzanej srebrnej lub złotej. Zapraszamy do współpracy z naszą drukarnią online!

DRUK W ZDEFINIOWANYCH ROZMIARACH NA ARKUSZACH A4
Ponad 150 formatów na gotowych wykrojnikach.
Pobierz plik PDF Inne rozmiary
Okrągłe lub prostokątne z zaokrąglonymi rogami
lub cięte na prosto, druk cz.b. lub pełnokolorowy, również z kolorem białym. Poza gotowymi wykrojnikami możliwy do uzyskania dowolny kształt z wykrojników cyfrowych.
wymiary_etykiet_na_arkuszach na zamówienie

 

DRUK W DOWOLNYCH ROZMIARACH I KSZTAŁTACH NA ARKUSZACH Dowolny format i kształt
Okrągłe lub prostokątne z zaokrąglonymi rogami, dowolne kształty, multi-arkusze, zestawy naklejek i etykiet, na arkuszach A4 lub A3+ (lub wg ustaleń), cięte w paski lub na sztuki. Druk czarno-biały lub pełnokolorowy, również z kolorem białym. wg ustaleń

Jeżeli nie jesteś pewien, jakich etykiet potrzebujesz, na szpuli czy arkuszu, zadzwoń – podpowiemy i dobierzemy najbardziej właściwą i ekonomiczną technologię produkcji.  Dla każdego klienta przygotowujemy  indywidualny kosztorys, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę. Wszelkich informacji udzielamy również pod numerem telefonu: 22 760 04 05

Wymiary naklejek i etykiet na arkuszach

Min. 5 x 5 mm           Max. 150 x 1000 cm

Do produkcji etykiet i naklejek na arkuszach stosujemy:

papier niepowlekany matowy,

papier powlekany (mat, pół-błysk, błysk),

papier powlekany – wielokrotnego naklejania,

papier powlekany z mocnym klejem

papier z ciemnym klejem (nie prześwituje),

papier magnetyczny,

papier do głębokiego mrożenia,

papier z atestem spożywczym,

papier srebrny lub złoty

folia matowa: srebrna lub złota,

folia (biała błysk, mat, mleczna, szroniona, transparentna),

folia z mocnym klejem,

folia srebrna na tabliczki znamionowe,

folia zdejmowalna, elektrostatyczna,

folia dwukolorowa do grawerowana laserem,

folia zalana wypukłą żywicą poliuretanową,

folia plombowa srebrna – po oderwaniu napis VOID lub szachownica,

folia plombowa – folia krusząca się przy odrywaniu,

folia z laminatem (błysk lub mat),

folia z laminatem podłogowym,

folia magnetyczna.

Przykłady papierów i folii samoprzylepnych:

Papiery samoprzylepne 70-80g z wykończeniem mat, półbłysk, błysk.

Papier samoprzylepny eco kraft w prążki 80g

Papiersamoprzylepny eco kraft gładki 110g

Papier samoprzylepny czarny 95g

Papier samoprzylepny eco bioorganic 70g

Papier samoprzylepny z drobinkami traw 90g

Papier samoprzylepny eco recyklingowymatowy, 80g

Papier samoprzylepny biały lub kremowy, żeberkowany 80g

Papier samoprzylepny perłowy 95g

Folie samoprzylepne białe z wykończeniem matowy lub błyszczącym 75g (50 mic)

Folia samoprzylepna transparentna (przezroczysta) 70g (50 mic).

Folia samoprzylepna mleczna (jak kalka) 56g (43 mic).

Folia srebrna matowa 95g (58 mic).

Folia srebrna błyszcząca 95g (58 mic).

Folia złota matowa 95g (58 mic).

Folia złota błyszcząca 95g (58 mic).

Arkusz czy szpula – który rodzaj druku wybrać?

Co jest lepsze wydruk na papierze samoprzylepnym na arkuszu czy szpuli? W obu przypadkach oferujemy kolorowy druk w wysokiej rozdzielczości. Technologia dobierana jest w zależności od wielkości, nakładu i przeznaczenia etykiet samoprzylepnych do druku. Np. druk kilku tysięcy małych etykiet może wyjść taniej na arkuszu, a kilkuset większych etykiet: taniej na szpuli. Pojęcie małego i dużego nakładu jest ściśle powiązane z wielkością etykiet. Kilka tysięcy małych etykiet może być mniejszym zamówieniem niż kilkaset dużych etykiet. Wszystko przeliczane jest na arkusze drukowe i metry bieżące druku. Z tego powodu wydruk etykiet samoprzylepnych jest wyceniany indywidualnie, ale zapewniamy, że drukujemy każdy, nawet najmniejszy nakład etykiet i naklejek na arkuszu czy szpuli.

Wydruk etykiet i naklejek samoprzylepnych na arkuszu:

małe nakłady dużych i średnich etykiet / naklejek samoprzylepnych

średnie i duże nakłady małych etykiet / naklejek samoprzylepnych

możliwość produkcji małych naklejek i etykiet (poniżej 2 x 2 cm) samoprzylepnych

niższa cena przy małym nakładzie.

Druk etykiet na rolce / szpuli:

rozmiar od 2 x 2 cm

etykiety, które z powodów technicznych muszą być na szpuli

etykiety do naklejania maszynowego

etykiety do późniejszego nadruku w drukarkach transferowych

niższa cena przy średnim i dużym nakładzie.

Naklejki i etykiety samoprzylepne na arkuszu

Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych zajmuje się profesjonalnym, ekspresowym drukiem naklejek i etykiet samoprzylepnych o dowolnym rozmiarze i kształcie na szpulach oraz na arkuszach. Realizujemy nakłady jednostkowe – nawet od 1 sztuki, produkcje niskonakładowe, oraz produkcje liczone w dziesiątkach tysięcy sztuk. Wszystkie naklejki i etykiety samoprzylepne wydrukowane są w pełnym kolorze z jakością fotograficzną w rozdzielczościach 1600 i 2400 dpi. Wykonujemy je na różnego rodzaju papierach i foliach samoprzylepnych. Etykiety i naklejki na szpulach mogą być dodatkowo laminowane folią błyszczącą lub matową.

Przy produkcji możemy korzystać z gotowych formatów etykiet katalogowych lub wyprodukować etykiety pod wymiar i w dowolnym kształcie. Przy mniejszych lub ekspresowych nakładach stosujemy cyfrowy wykrojnik (klient nie ponosi kosztów przygotowania fizycznego wykrojnika), większe nakłady drukujemy bezpośrednio na podkładach sztancowanych maszynowo przygotowanych pod konkretne zlecenie.

Przy stałej współpracy i cyklicznych zamówieniach druku naklejek na folii samoprzylepnej zapewniamy stały zapas mediów, a produkcja realizowana jest w ciągu 1-2 dni.

Zastosowanie etykiet i naklejek samoprzylepnych

Zastosowanie: kolorowe i czarnobiałe etykiety produktowe, etykiety na żywność i napoje, etykiety na kosmetyki, etykiety UE dotyczące energooszczędności, etykiety GHS, etykiety laboratoryjne i farmaceutyczne, etykiety przemysłowe, etykiety samoprzylepne na rolce, etykiety półkowe i cenowe, etykiety promocyjne, etykiety z przepisami, małe etykiety z danymi producenta i składem, etykiety z miejscem na datę, stikery, naklejki informacyjne, naklejki reklamowe, naklejki na maszyny i urządzenia, naklejki na rowery, naklejki na podłogę, naklejki na ściany, naklejki dla domu, naklejki cateringowe, naklejki na paczki, oznakowanie regałów magazynowych, naklejki wypukłe itp. Oferujemy także: plomba gwarancyjna czy wykrojnik laserowy.

Zapraszamy do stałej współpracy: małych i dużych producentów potrzebujących np. etykiety na butelkę do druku, a także niewielkie wytwórnie, browary i zakłady produkcyjne, importerów, wytwórców przetworów i soków, itp.

Sprawdź naszą drukarnię etykiet samoprzylepnych

Naklejki i etykiety samoprzylepne, których druk oferujemy, cieszą się coraz większą popularnością. Kiedyś stosowano je głównie do oznaczania produktów, przesyłek czy opakowań, a także usprawniania pracy biurowej. Obecnie z tego prostego, ale jednocześnie efektywnego rozwiązania korzystają jednak przedstawiciele praktycznie każdej branży. Arkusz naklejek doskonale bowiem przekazuje wiedzę oraz informacje o towarach, skutecznie reklamuje markę, świetnie reprezentuje firmę oraz pełni funkcję dekoracyjną. Oferujemy wysokiej jakości cyfrowy druk etykiet samoprzylepnych na arkuszach. Realizujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak i zakładów produkcyjnych, wytwórni, browarów, wytwórców, importerów, przedsiębiorstw oraz korporacji. Zachęcamy do współpracy!

Tanie naklejki na arkuszu

Naklejki i etykiety samoprzylepne mają wyjątkowo wiele zastosowań. Dzięki dużej personalizacji projektów można stworzyć indywidualne wzory, które idealnie spełnią swoje zadanie. Tego typu etykiety świetnie sprawdzają się przy znakowaniu produktów, informowaniu o składzie lub zawartości towarów czy wyróżnianiu serii limitowanych. Naklejki samoprzylepne drukowane przez COPIO mogą również reprezentować markę na targach branżowych, konferencjach, szkoleniach czy spotkaniach biznesowych. Dobrze zaprojektowany wzór efektywnie przyciąga uwagę potencjalnych klientów, a także zachęca do kupna produktów lub skorzystania z usług danej firmy. Samoprzylepne etykietki nadają się też do dekorowania wnętrz, mebli, laptopów, smartfonów, etui do okularów, zeszytów, pamiętników oraz innych przedmiotów codziennego użytku.

W ramach naszych usług wykonujemy druk etykiety samoprzylepne i naklejek na arkuszach. Wszystkie projekty przygotowujemy na wysokiej jakości arkuszach z wykończeniem błyszczącym, półbłyszczącym bądź matowym. Realizujemy zamówienia na etykiety prostokątne (z zaokrąglonymi rogami lub ciętymi na prosto), okrągłe lub o innym, dowolnym kształcie. Zlecenia z zakresu druku etykiet samoprzylepnych nie ma z góry przygotowanego cennika. Prace wyceniamy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt drogą mailową w celu dokładnego omówienia szczegółów wzoru.

Druk naklejek i etykiet samoprzylepnych na arkuszach

Nasza oferta obejmuje ekspresowy druk naklejek oraz etykiet samoprzylepnych na arkuszach. Projekty realizujemy przy pomocy profesjonalnego druku pełnokolorowego, który wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością, nie rozmazuje się i jest wodoodporny. Na życzenie możemy też wykonać dowolne naklejki w wersji premium lub wlepki na sztuki. Jako drukarnia etykiet papierowych odpowiadamy na potrzeby wszystkich klientów i przyjmujemy zlecenia zarówno na nakłady jednostkowe (już od pojedynczej sztuki), jak i ogromne produkcje liczone nawet w dziesiątkach tysięcy. Przy średnich i większych zamówieniach gwarantujemy atrakcyjne rabaty! Zapraszamy do kontaktu!

Naklejki na arkuszu – realizacja zleceń

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło naszej drukarni etykiet samoprzylepnych przygotować specjalną ofertę na samoprzylepne naklejki i etykiety na arkuszach. Do proponowanych przez nas wydruków wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczne papiery oraz folie samoprzylepne zapewniające doskonałą czytelność. Projekty drukujemy na papierze niepowlekanym matowym, powlekanym, magnetycznym, srebrnym, złotym lub foliach matowych, dwukolorowych do grawerowania laserem, plombowych, magnetycznych bądź z laminatem. Oferujemy także etykiety spożywcze do druku z materiałów z atestem spożywczym, do głębokiego mrożenia, elektrostatyczne lub z mocniejszym klejem.

Realizujemy zamówienia na czarnobiałe i kolorowe etykiety produktowe, etykiety farmaceutyczne lub laboratoryjne, etykiety cenowe i półkowe, naklejki reklamowe, naklejki informacyjne, etykiety przemysłowe lub wlepki dekoracyjne. Szukasz czegoś oryginalnego, co pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji? Nie ma problemu! Dysponujemy bogatym zapleczem technologicznym oraz nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać również bardziej nietypowe wydruki. Przy produkcji poszczególnych wzorów korzystamy z gotowych formatów katalogowych bądź przygotowujemy indywidualne projekty dopasowane do potrzeb i wymagań naszych klientów. Zapewniamy szybką realizację zlecenia i konkurencyjne ceny.

Obecnie samoprzylepne naklejki można spotkać praktycznie wszędzie. Te niepozorne nalepki świetnie sprawdzają się jako oznaczenia produktowe, dekoracje przedmiotów codziennego użytku czy akcesoria reklamowe. Oferujemy ekspresowy druk etykiet i naklejek samoprzylepnych na arkuszach. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wzór został wykonany zgodnie z wytycznymi klientów oraz cechował się najwyższą jakością. Już teraz zaprojektuj więc swoje wymarzone naklejki, a my szybko zajmiemy się resztą! Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji. Postaw na drukowanie etykiet samoprzylepnych w COPIO!