Wizytówki

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Wizytówki

Zamów ekspresowe wizytówki w drukarni COPIO®

Oferujemy ekspresowy druk wizytówek firmowych i prywatnych, kart lojalnościowych, kart stałego klienta itp. Standardowe projekty drukujemy na matowej lub błyszczącej kredzie o gramaturze 350 g/m2. Stosujemy również kartony eco, papiery ozdobne i fakturowane, oraz druk na PCV 05, i 07 mm. Wydrukowane przez naszą firmę wizytówki mogą być foliowane folią matową, błyszczącą lub soft (satynowaną), wykończone lakierem punktowym UV lub 3D. Możliwe jest także ich złocenie, srebrzenie i metalizacja. Drukujemy również kolorem białym na ciemnych kartonach ozdobnych. Szczególnej uwadze polecamy  wizytówki na papierach magnetycznych, arkuszach PCV oraz kartonach o podwyższonej gładkości i białości o gramaturach  400 g/m2 i większych. Realizowane projekty mogą posiadać rogi proste lub zaokrąglone. Wykonujemy również wizytówki wycinane lub grawerowane laserem na różnych materiałach.

Wizytówki pełnokolorowe, drukowane na kredzie matowej 350g.

Wizytówki laminowane folią matową lub z połyskiem.

Wizytówki ze złoceniami, srebrzeniami i metalizacją.

Wizytówki z tłoczeniami i lakierem punktowym UV.

Formaty wizytówek:

90 x 50 mm (standard),

85 x 55 mm tzw. eurowizytówka, zbliżona wielkością do karty kredytowej,

dowolny inny rozmiar, zgodnie z życzeniem Klienta,

wizytówki składane.

Możliwe uszlachetnienia wizytówek (dostępne dla ilości od 250 sztuk / wzór):

folia: matowa, błyszcząca, soft,

srebrzenie, złocenie,

metalizacja folią: czerwona, zielona, niebieska,

lakier UV wybiórczy (punktowy),

tłoczenie,

zaokrąglone narożniki,

otwór (metka).

Wizytówki na zamówienie – inne rodzaje:

wizytówki plastikowe PVC 0,5 i 0,7 mm,

wizytówki plastikowe PVC przezroczyste,

wizytówki magnetyczne, jednostronne,

wizytówki czarne aluminium (treść srebrny mat),

wizytówki na kartonie jednostronnie czarnym (nadruk kolorowy + biały od strony czarnej),

wizytówki na kartonie jednostronnie powlekanym kolorem (chromolux),

wizytówki multiloft - gruby karton trzywarstwowy, środkowa warstwa w innym kolorze,

wizytówki multiloft z możliwością kodowania NFC (wizytówka, geolokalizacja, strona www, tekst, e-mail, telefon),

wizytówki na kartonach jednostronnie metalicznych (złoto, srebro).

Wizytówki aluminiowe ze srebrnym, matowym nadrukiem (grawer laserowy).

Wizytówki z czarnego kartonu z białym nadrukiem, druka strona biała – możliwy nadruk pełnokolorowy.

Wizytówki multiloft – trójwarstwowy gruby karton z kolorową warstwą środkową. Nadruk pełnokolorowy, dwustronny.

Wizytówki multiloft z NFC (zakodowana: wizytówka, geolokalizacja, www, e-mail, telefon, tekst).

Jeżeli oczekują Państwo niższych cen, a termin druku nie musi być ekspresowy, oferujemy druk w ciągu 2-3 dni w technologii offsetowej. Druk offsetowy przy większych nakładach jest tańszy od druku cyfrowego, jednak trwa dłużej.  Minimalny nakład dla tej technologii to 250 sztuk lub wielokrotność tej liczby. Druk offsetowy wyceniamy indywidualnie dla każdego zlecenia, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę. Aby otrzymać wycenę, prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Ekspresowy druk standardowych wizytówek

Ilość i rodzaj wizytówek ekspresowych 100
sztuk
200
sztuk
300
sztuk
400
sztuk
500
sztuk
1000
sztuk
Czarno-białe, jedno lub dwustronne* 80,00 120,00 160,00 190,00 270,00 400,00
Kolorowe, jednostronne* 90,00 140,00 200,00 230,00 300,00 470,00
Kolorowe, dwustronne* 110,00 170,00 240,00 290,00 380,00 600,00
Wizytówki na kartonach ozdobnych i o podwyższonej białości 400g/m2 min. + 30% (zależnie od ceny papieru)
Skład i przygotowanie do druku wg projektu Klienta od 120,00 PLN
Projekt graficzny, skład i przygotowanie do druku od 200,00 PLN
*Ceny dotyczą ekspresowego druku cyfrowego.
Tańszy druk
offsetowy w standardowym terminie minimum 3 dni roboczych realizujemy z możliwością lakierowania, tłoczenia, foliowania.
minimum 250 sztuk/wzór lub wielokrotność
wycena indywidualna

Większe nakłady wyceniamy indywidualnie – prosimy o przesłanie w tym celu zapytania e-mailem. Ceny obejmują druk z gotowego, poprawnie przygotowanego pliku PDF oraz dotyczą nakładu drukowanego z jednego pliku/wzoru wizytówki w trybie ekspresowym nawet tego samego dnia. Przy projektach wizytówek nie korzystamy z żadnych gotowych wzorów, a każde zlecenie jest indywidualnie projektowane zgodnie z życzeniem klienta.

Ilość i rodzaj wizytówek 100 sztuk 250 sztuk 500 sztuk
Wizytówki jednostronne magnetyczne 250,00 300,00 550,00
Wizytówki czarne, aluminiowe, jednostronne 300,00 tel. tel.
Wizytówki czarne, aluminiowe, dwustronne 450,00 tel. tel.
Dwustronne karty (biznesowe, rabatowe, kalendarzyki)
karton + folia połysk lub mat + rogi zaokrąglone
380,00 550,00

Wizytówki na zamówienie są jedną z najpowszechniejszych form wzajemnego przekazywania podstawowych informacji biznesowych. Wystarczy bowiem tylko umieścić na nich najważniejsze dane kontaktowe, a następnie przekazać te praktyczne kartoniki potencjalnym klientom czy współpracownikom. Takie tradycyjne nośniki treści reklamowych okażą się szczególnie przydatne podczas różnego rodzaju konferencji, szkoleń i targów. Oferujemy ekspresowy druk wizytówek firmowych i prywatnych, a także kart stałego klienta oraz lojalnościowych, które w dużym stopniu pomogą rozwinąć Twoją firmę! Realizujemy zarówno standardowe projekty na matowej lub błyszczącej kredzie, jak i foliowane wizytówki wykończone lakierem UV lub 3D. Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze – wykorzystaj więc okazję i przygotuj profesjonalne wizytówki, które będę efektywnie reprezentować Twoją firmę lub działalność! Zapraszamy do współpracy.

Tanie wizytówki dla każdego

Tanie wizytówki to doskonały sposób na szybkie zaprezentowanie swojej działalności. Obecnie z tych prostych kartoników korzystają przedstawiciele praktycznie wszystkich branż – lekarze, handlowcy, kosmetyczki, właściciele firm, menadżerowie, prawnicy oraz mechanicy. Wydruk wizytówek i co dalej? Sposobów na ich dystrybucję jest sporo. Niektórzy decydują się na ich bezpośrednie przekazywanie, inni wolą je pozostawić w pobliskich urzędach i przedsiębiorstwach. Tak szeroka różnorodność sprawia jednak, że wizytówki stały się prostą, ale niezwykle skuteczną formą uwidaczniania najważniejszych danych kontaktowych firmy.

Wizytówki druk już od 100 sztuk

Dzięki wysokiej jakości oferowanego przez nas ekspresowego druku cyfrowego realizujemy zamówienia na wizytówki już od 100 sztuk. Tego typu rozwiązanie znacząco zwiększa ich dostępność i pozwala skorzystać z tej formy promocji prywatnym osobom czy mniejszym firmom, które nie potrzebują bardzo dużych nakładów. Tania wizytówka do druku? Oczywiście! Zajmujemy się również tańszym drukiem offsetowym w standardowym terminie minimum 3 dni roboczych. Staramy się spełniać oczekiwania wszystkich klientów, dlatego wyłącznie od Ciebie zależy jak będą wyglądać przygotowane przez nas wizytówki! Jeśli nie masz jednak swojego pomysłu to nie musisz się niczym martwić – razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, które efektywnie zaprezentuje Twoją firmę. Gwarantujemy najwyższą jakość druku i ekspresową realizację zamówienia.

Ekspresowy wydruk wizytówek standardowych

Nasza oferta obejmuje ekspresowy druk wizytówek o rozmiarze 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm (tzw. eurowizytówki). Realizujemy zlecenia na wizytówki standardowe, dwustronne, składane, karty lojalnościowe, karty stałego klienta czy business karty. Projekty przygotowujemy na błyszczącej lub matowej kredzie o gramaturze 350 g/m2. To jednak nie wszystko! Wykonujemy też profesjonalne wizytówki na eco kartonach, papierach ozdobnych i fakturowych, a także druku na PCV 05 i 07 mm. Jeśli szczególnie zależy Ci na projekcie wyższej jakości, który okaże się odporny na działanie warunków atmosferycznych, to nie mogłeś trafić lepiej. Oferujemy druk wizytówek pokrytych folią soft (satynową), błyszczącą lub matową, dodatkowo wykończoną lakierem punktowym UV albo 3D. Nadal mało? Specjalnie dla Ciebie przygotujemy wizytówki pozłacane, posrebrzane lub z metalizacją. Wszystko po to, aby to właśnie Twój projekt wyróżnił się z tłumu.

COPIO® drukarnia –  wizytówki specjalne

Zajmujemy się również realizacją niestandardowych zleceń na wizytówki. Możemy wydrukować projekty na papierach magnetycznych i aluminiowych, kartonach o podwyższonej gładkości czy arkuszach PCV. Tworzymy też wizytówki grawerowane, wycinane lub z zaokrąglonymi rogami. Szukasz czegoś innego? Nie ma problemu! Nasz drukarnia wizytówek przygotuje dla Ciebie każdy projekt o dowolnym rozmiarze i wykończeniu. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę swojego zamówienia.

Proponowane przez nas tanie wizytówki to doskonały sposób na skuteczne przekazanie najważniejszych danych kontaktowych firmy swoim klientom oraz kontrahentom. Nie można też zapominać, że te z pozoru mało istotne kartoniki stanowią ważny element wizerunkowy przedsiębiorstwa i umożliwiają jego wizualną identyfikację.Specjalnie dla Ciebie realizujemy więc wyłącznie indywidualne zlecenia, nie korzystając przy tym z gotowych wzorów. Gwarantujemy ekspresowy druk wizytówek, różnorodne wykończenia oraz precyzyjne wykonanie proponowanego projektu. Dzięki profesjonalnej obsłudze i możliwości złożenia internetowego zamówienia 24/7 zadbasz o reputację swojej firmy bez konieczności wychodzenia z domu!

Druk wizytówek – poznaj pełną ofertę COPIO®!

COPIO® to drukarnia online, która może zaoferować Ci o wiele więcej, niż tylko druk wizytówek. Przejrzyj naszą pełną ofertę, a znajdziesz tam m.in.:

Oferujemy także modelowanie i druk 3D, grawerowanie, znakowanie i cięcie laserem i wiele innych przydatnych usług.

Zapraszamy do kontaktu.

Wprasowanki na koszulki – dlaczego warto?

Wprasowanki to elementy o różnej wielkości, które umieszcza się na koszulkach. Dlaczego warto zainwestować w takie rozwiązanie? Przede wszystkim umożliwia to stworzenie wymarzonej części garderoby. To sam klient decyduje o tym, jak ma wyglądać koszulka. Można na niej umieścić napis, zdjęcie, logo biznesowe, a także dowolny inny projekt. Warto przy okazji dodać, że nasze wprasowanki są wyjątkowo wytrzymałe. Drukujemy je, używając zaawansowanej technologii. Nie bez znaczenia jest również nasze doświadczenie – doskonale znamy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im nieustannie naprzeciw. Wprasowanki, które klienci mogą zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, są jaskrawe, wyraźne oraz pełne szczegółów.

Wolność ekspresji – tylko z copio.pl

W Copio tworzymy wprasowanki na koszulki najwyższej jakości: są one trwałe, a ponadto fantastycznie wyglądają. Dla tych, którzy szukają czegoś jeszcze bardziej unikalnego, oferujemy również możliwość druku białym kolorem. Te wyjątkowe wprasowanki to doskonały sposób na tworzenie naprawdę wyjątkowych projektów, które zawsze będą się wyróżniać. Nie czekaj dłużej – wypróbuj nasze wprasowanki już teraz!

Niezależnie od potrzeb klientów, oferujemy usługi druku spełniające wszelkie oczekiwania. Nasza strona jest łatwa w użyciu, co umożliwia szybki proces zamówienia. Dołącz do wielu zadowolonych klientów i poczuj różnicę z Copio – zamów teraz swoje wprasowanki na koszulki. Oferujemy zainteresowanym także minimum formalności: nawet naprawdę duże zamówienia nie sprawią nam żadnego kłopotu. Z naszej oferty mogą korzystać zarówno klienci prywatni, jak i biznesowi. Wprasowanki umożliwią szybkie i łatwe stworzenie wyjątkowych koszulek dla grup zorganizowanych – drużyn sportowych, współpracowników, towarzyszy wycieczki czy innych ważnych wydarzeń.

W Copio gwarantujemy jakość druku, której możesz zaufać. Jako profesjonalna drukarnia online, nasze usługi obejmują nie tylko wprasowanki na koszulki, ale również druk wizytówek, ulotki reklamowe, druk plakatów, wydruk zdjęć, druk zaproszeń, druk książek oraz druk wielkoformatowy i wspomniany już wcześniej druk białym kolorem.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi usługami, jakie proponujemy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie zrealizowanie nawet skomplikowanego zamówienia. Chętnie odpowiemy na pytania zainteresowanych i rozwiejemy ich ewentualne wątpliwości – czekamy na Wasze zgłoszenia! Nie sposób również nie wspomnieć, że współpraca z nami to także gwarancja korzystnych cen. Przy większych zamówieniach koszt jest zawsze ustalany indywidualnie, a klienci mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów.