Złocenie, srebrzenie

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Złocenie, srebrzenie

Złocenie, srebrzenie i metalizacja

W ramach usług dodatkowych świadczonych przez naszą firmę oferujemy bezmatrycowe złocenie, srebrzenie oraz metalizację naszych druków. Takie działania służą uszlachetnieniu druku i zdobieniu go poprzez nałożenie specjalnej, trwałej i estetycznej powłoki. Druki, które podda się złoceniu, srebrzeniu lub metalizacji, cechują się eleganckim i ekskluzywnym wyglądem. Tego typu uszlachetnienia sprawdzają się również w druku zaproszeń oraz wizytówek, dyplomów i certyfikatów. Techniki bezmatrycowe mają pewne ograniczenia, ale przy małych nakładach są bardziej opłacalnym rozwiązaniem zdobniczym niż np. popularny hot-stamping, wymagający przygotowania drogiej matrycy.

Złocenie, srebrzenie lub metalizowanie elementów nadruku.

Srebrzenie i metalizacja na gorąco – tzw. hot-stamping. Wymaga wykonania matrycy.

Złocenie, srebrzenie, metalizacja bezmatrycowa – do małych nakładów.

Złocenie, wiele odcieni złota, możliwość równoczesnego przetłoczenia.

Technologie te wykorzystujemy do ozdobnego wykańczania niewielkich nakładów:

dyplomów,

zaproszeń,

certyfikatów,

dowolnych druków ozdobnych.

Przy większych nakładach możemy zaoferować również wspomniany tradycyjny hot-stamping do formatu A4. W przypadku pytań odnośnie zakresu naszych usług, zachęcamy do kontaktu.

Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości realizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Druki wysokiej rangi często wymagają odpowiedniego uszlachetnienia. Zarówno dyplomy, certyfikaty, jak i podziękowania czy zaproszenia nie tylko powinny zostać elegancko wykonane, ale również muszą efektywnie wyróżniać się na tle innych dokumentów. Świetnie to zadanie spełnia usługa bezmatrycowego złocenia, srebrzenia lub metalizacji wybranych druków ozdobnych. Tego typu technika skutecznie udoskonala dane dokumenty, wizytówki czy dyplomy, jednocześnie nadając im wręcz ekskluzywnegocharakteru. W ramach usług dodatkowych zapraszamy do skorzystania z naszej oferty złocenia, srebrzenia, a także metalizacji tworzonych u nas druków. Wszystkie projekty realizujemy wyłącznie przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz wyspecjalizowanego zaplecza technologicznego. Zachęcamy do współpracy!

Złocenie, srebrzenie i metalizacja wydruków

Złocenie przygotowanych wcześniej wydruków powoli staje się coraz popularniejszą formą wzbogacania i uszlachetnienia arkuszy. Estetyczny oraz niezwykle elegancki wygląd takich projektów, doskonale przyciąga uwagę oraz znacząco podnosi ich rangę. Z tego typu rozwiązań korzystają więc nie tylko instytucje, urzędy i firmy, które przeważnie wybierają lepszej jakości technologię, ale również indywidualni klienci pragnący uzyskać bardziej ekskluzywny charakter swoich zaproszeń lub druków.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę na bezmatrycowe złocenie, srebrzenie lub metalizację wykonywanych u nas prac. Na wszystkie projekty nakładamy wysokiej jakości powłokę, wyróżniającą się dużą trwałością. Dzięki tej metodzie zdobienia można uzyskać wyjątkowo satysfakcjonujący efekt, od którego ciężko będzie oderwać wzrok. Wzbogacone w ten sposób druki są bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym i cechują się ponadprzeciętną estetyką. Zamówienia na tego typu projekty realizujemy wyłączanie na indywidualne życzenie klientów, dlatego prosimy o kontakt drogą mailową w celu omówienia szczegółów zlecenia!

Tanie złocenia dokumentów

Nasza oferta obejmuje usługi ekspresowego złocenia, srebrzenia oraz metalizacji dowolnych wydruków. Jeśli szczególnie zależy Ci na tym, aby Twoje zaproszenia, wizytówki, dyplomy czy certyfikaty prezentowały się elegancko i stylowo to zdecydowanie nie mogłeś trafić lepiej! Specjalizujemy się w pięknym zdobieniu druku, co pozwala nadać pracom niezwykle ekskluzywnego wyglądu. Dysponujemy różnymi odcieniami złota z możliwością równoczesnego przetłoczenia. Takie projekty realizujemy wyłącznie w małych nakładach, co może okazać się doskonałym rozwiązaniem dla osób prywatnych i instytucji niepotrzebujących większej ilości sztuk. Proponowane przez nas zdobienia przygotowujemy przy pomocy techniki bezmatrycowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wydruk nawet pojedynczej pracy! Elitarne dokumenty z wysokiej jakości złoceniami lub metalizacją? Z nami wszystko jest możliwe!

Realizacja zamówień na złocenie, srebrzenie lub metalizację wydruków

Zakres proponowanych przez nas usług jest naprawdę szeroki, dlatego nie mogło też tutaj zabraknąć fachowego złocenia, srebrzenia i metalizacji wydruków. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre projekty muszą zostać wykonane z najwyższą starannością oraz profesjonalizmem, a możliwość dodatkowego uszlachetnienia zapewnia jeszcze większą satysfakcję z przygotowanego wzoru. Warto również zauważyć, że techniki bezmatrycowe często okazują się o wiele bardziej opłacalne i nie wymagają wyrabiania specjalistycznej matrycy. Ze względu na to, że staramy się odpowiadać na oczekiwania wszystkich osób, na specjalne życzenie realizujemy też zamówienia na popularny hot-stamping. Takie projekty wykonujemy głównie przy większych nakładach do maksymalnego formatu A4. Szczególnie zależy nam na pełnej satysfakcji klientów z zamówionej u nas usługi, dlatego wszystkie prace przygotowujemy zgodnie z podanymi wcześniej wytycznymi. Jesteśmy otwarci na różne pomysły i propozycje, więc po dokładną wycenę zlecenia zapraszamy poprzez kontakt mailowy.
Złocenie wydruków to idealne rozwiązanie, pozwalające efektywnie ozdobić z pozoru proste dokumenty. Uszlachetnione w ten sposób projekty nie tylko pięknie wyglądają, ale również stają się wartościową pamiątką na całe życie, która z pewnością nie wyblaknie wraz z upływem czasu. W ramach usług dodatkowych zajmujemy się złoceniem, srebrzeniem, a także metalizacją druków. Wszystkie prace pokrywamy wysokiej jakości powłoką, zapewniającą prestiżowy wygląd arkuszy. Gwarantujemy ekspresową realizację zamówień i konkurencyjne ceny! Zachęcamy do współpracy.