Druk z kolorem białym

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Druk z kolorem białym

Kreatywne produkcje i druk z kolorem białym!

Nowe możliwości w drukarni COPIO – druk białym kolorem! Oferujemy druk arkuszowy na 5 kolorowej maszynie cyfrowej, drukującej w jednym przebiegu również kolorem białym. Ta innowacyjna technologia umożliwia realizację projektów zawierających kolor biały.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zrealizować nadruk bezpośrednio na dowolnych papierach barwionych w masie np. papiery ekologiczne lub ciemne i czarne kartony ozdobne. Użyty biały kolor w projekcie zostanie wydrukowany na biało, a pod docelowymi kolorami zastosujemy biały poddruk.

 

Do czego możesz wykorzystać druk z kolorem białym?

Druk cyfrowy białym kolorem to technologia dająca zupełnie nowe możliwości w kreatywnym projektowaniu i stosowana może być przy wszelkiego rodzaju zaproszeniach, drukach ozdobnych, certyfikatach i dyplomach. Ponieważ jest to druk cyfrowy, z założenia przeznaczony jest do niewielkich nakładów lub wręcz jednostkowych realizacji. Dodatkowo, dla zwiększenia atrakcyjności druku, możemy zaproponować bezmatrycowe złocenie lub srebrzenie (wymaga to jednak specjalnego przygotowania pliku i nie zawsze jest możliwe do realizacji).

Druk białym kolorem – zastosowanie:

druki ozdobne,

zaproszenia,

projekty kreatywne,

dyplomy i certyfikaty,

wydruki prezentacyjne,

próbne wydruki do badań konsumenckich,

naklejki i etykiety na foliach transparentnych

Druk cyfrowy białym kolorem – ważne informacje:

maksymalny format papieru 330 x 1300 mm

standardowo druk na arkuszach SRA3 320 x 450 mm, zadruk A3 ze spadami

druk CMYK z dodatkowym kolorem białym

druk kolorem BIAŁYM

kolor BIAŁY jako poddruk pod kolorami CMYK

Przykład nadruku kolorowego na ciemnym kartonie bez białego poddruku pod kolorami.

Przykład druku kolorem białym

Przykład druku kolorowego z białym poddrukiem pod kolorami

Przykład druku na kartonie metalicznym.

Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości realizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Dlaczego druk cyfrowy białym kolorem jest tak popularny?

Jeśli znudziły Ci się białe kartki z czarnymi lub kolorowymi nadrukami, sięgnij po coś bardziej oryginalnego. Druk białym kolorem na ciemnym tle staje się coraz bardziej popularny. Dlaczego?

  • Rzuca się w oczy i przyciąga wzrok, więc świetnie nadaje się na wizytówki i ulotki reklamowe.
  • Druk z kolorem białym gwarantuje powiew świeżości i duży kontrast między tłem a nadrukiem.
  • Biel jest elegancka, naturalna i ponadczasowa, a wydruki z wykorzystaniem białego koloru wyglądają niezwykle nowocześnie.

Wybierając druk cyfrowy białym kolorem zyskujesz większą rozpoznawalność, bo nieszablonowe projekty wyróżniają się na tle standardowych realizacji. Jeśli zlecisz druk białym kolorem drukarni COPIO®, zyskasz estetyczne wydruki świetnej jakości. Do każdego drukarskiego wyzwania podchodzimy w sposób profesjonalny. Jako fachowcy doradzimy Ci, na co zwrócić uwagę przy projektowaniu treści z wykorzystaniem barwy białej. Z nami przygotujesz wiele ciekawych realizacji, np. zaproszenia i kartki okolicznościowe na różne uroczystości albo naklejki na prezenty.

Powierz druk białym kolorem drukarni COPIO®

COPIO® to drukarnia online, która może zaoferować Ci o wiele więcej, niż tylko druk z kolorem białym. Przejrzyj naszą pełną ofertę, a znajdziesz tam m.in.:

Oferujemy także modelowanie i druk 3D, grawerowanie, znakowanie i cięcie laserem i wiele innych przydatnych usług.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Wprasowanki na koszulki – dlaczego warto?

Wprasowanki to elementy o różnej wielkości, które umieszcza się na koszulkach. Dlaczego warto zainwestować w takie rozwiązanie? Przede wszystkim umożliwia to stworzenie wymarzonej części garderoby. To sam klient decyduje o tym, jak ma wyglądać koszulka. Można na niej umieścić napis, zdjęcie, logo biznesowe, a także dowolny inny projekt. Warto przy okazji dodać, że nasze wprasowanki są wyjątkowo wytrzymałe. Drukujemy je, używając zaawansowanej technologii. Nie bez znaczenia jest również nasze doświadczenie – doskonale znamy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im nieustannie naprzeciw. Wprasowanki, które klienci mogą zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, są jaskrawe, wyraźne oraz pełne szczegółów.

Wolność ekspresji – tylko z copio.pl

W Copio tworzymy wprasowanki na koszulki najwyższej jakości: są one trwałe, a ponadto fantastycznie wyglądają. Dla tych, którzy szukają czegoś jeszcze bardziej unikalnego, oferujemy również możliwość druku białym kolorem. Te wyjątkowe wprasowanki to doskonały sposób na tworzenie naprawdę wyjątkowych projektów, które zawsze będą się wyróżniać. Nie czekaj dłużej – wypróbuj nasze wprasowanki już teraz!

Niezależnie od potrzeb klientów, oferujemy usługi druku spełniające wszelkie oczekiwania. Nasza strona jest łatwa w użyciu, co umożliwia szybki proces zamówienia. Dołącz do wielu zadowolonych klientów i poczuj różnicę z Copio – zamów teraz swoje wprasowanki na koszulki. Oferujemy zainteresowanym także minimum formalności: nawet naprawdę duże zamówienia nie sprawią nam żadnego kłopotu. Z naszej oferty mogą korzystać zarówno klienci prywatni, jak i biznesowi. Wprasowanki umożliwią szybkie i łatwe stworzenie wyjątkowych koszulek dla grup zorganizowanych – drużyn sportowych, współpracowników, towarzyszy wycieczki czy innych ważnych wydarzeń.

W Copio gwarantujemy jakość druku, której możesz zaufać. Jako profesjonalna drukarnia online, nasze usługi obejmują nie tylko wprasowanki na koszulki, ale również druk wizytówek, ulotki reklamowe, druk plakatów, wydruk zdjęć, druk zaproszeń, druk książek oraz druk wielkoformatowy i wspomniany już wcześniej druk białym kolorem.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi usługami, jakie proponujemy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie zrealizowanie nawet skomplikowanego zamówienia. Chętnie odpowiemy na pytania zainteresowanych i rozwiejemy ich ewentualne wątpliwości – czekamy na Wasze zgłoszenia! Nie sposób również nie wspomnieć, że współpraca z nami to także gwarancja korzystnych cen. Przy większych zamówieniach koszt jest zawsze ustalany indywidualnie, a klienci mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów.