Referentki, stemple do laku

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Referentki, stemple do laku

Referentki mosiężne i zestaw plombowniczy

Oferujemy projekt i realizację referentek mosiężnych o średnicy 22 mm. Referentki stosowane są jako zabezpieczenie polegające na plombowaniu np.  drzwi, szaf, sejfów, itp. Często wykorzystywana przez banki czy służby mundurowe. Doskonale sprawdza się w firmach w urzędach, gdzie niezbędna jest ochrona dokumentów. Referentka służąca odciśnięciu indywidualnego znaku w miękkim materiale (najczęściej plastelina), który po zerwaniu plomby ulega uszkodzeniu, jest jednocześnie świadectwem wiarygodności i nienaruszalności. Referentka jako mosiężna matryca może służyć również do wyciskania monet okolicznościowych, jednak w tym wypadku polecamy przeznaczone do tego specjalne stemple do laku. W zależności od potrzep referentki mogą zawierać logo, nazwę lub numer identyfikujący podmiot korzystający z niej. Grawerowana treść może być wklęsła lub wypukła. Dołączony uchwyt ułatwia wygodne używanie, ale także pozwala na przymocowanie referentki do kluczy.

Polecamy również zestaw plombowniczy gwarantujący wymagany poziom zabezpieczenia. Uszkodzenie plomby (odciśniętego stempla) pomaga wykryć zarówno przypadkowe, jak i umyślne otwarcie zabezpieczonego elementu. Stanowi niedrogi sposób udowadniania włamania oraz otwarcia zabezpieczonych rzeczy przez osoby nieupoważnione. Wykorzystywany jest przez m. in., banki oraz służby mundurowe do zabezpieczania szaf, pomieszczeń, depozytorów, worków na klucze, bezpiecznych pojemników przy pomocy referentki.

Mosiężne referentki wklęsłe i wypukłe.

Gotowe pieczęcie lakowe do naklejania i zawieszania. Lak naturalny i syntetyczny.

Naturalny lak w 7 kolorach. Na sztuki i w opakowaniach po 10 sztuk.

Metalowe stemple do wyciskania w naturalnym laku (wklęsłe i wypukłe).

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ON-LINE

Sklep internetowy z pieczątkami i specjalistycznymi tuszami pod adresem

sklep.copio.pl

W sklepie dostępne są wszystkie stemple i pieczątki, które oferujemy. W trakcie składania zamówienia można przesłać treść pieczątki lub załącznik z tekstem, logiem firmowym lub gotową pieczątką do produkcji. Po złożeniu zamówienia można dokonać płatności on-line za pomocą bezpiecznej platformy płatniczej PayU®. Oczywiście tak jak dotychczas, zamówienia przyjmujemy również mailem. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo.

Lak i metalowe pieczęcie do laku 

Lak jest popularnym materiałem wykorzystywanym do produkcji ozdobnych pieczęci na zaproszeniach, czy specjalnych dokumentach. Lak to materiał, który pod wpływem temperatury rozpuszcza się, a w temperaturze pokojowej zastyga, trwale zachowując nadany mu kształt. Posiada bardzo dobrą przyczepność do papieru oraz materiałów tekstylnych. Metalowa pieczęć dzięki możliwości nadania jej konkretnego kształtu pozwala odbić w laku wizerunek herbu, logo, dowolnego napisu lub znaku. Lak wykorzystywany jest do zdobienia: zaproszeń (ślubnych, komunijnych, itp.) kartek okolicznościowych, kopert, listów, certyfikatów, dyplomów, urzędowych dokumentów, a także produktów (np. butelek na wino). Odbicia lakowe stosowane są również przez firmy do wyróżniania produktów limitowanych serii. Lak jest również wykorzystywany do zabezpieczania – plombowania drzwi, szaf, wodomierzy i innych.

Dostępne kolory laku

czerwony

czarny

granatowy

bordowy

zielony

srebrny metaliczny

złoty brokatowy