Zaznacz stronę

Referentki, stemple do laku

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Referentki, stemple do laku

Referentki mosiężne i stemple do laku

Oferujemy projekt i realizację referentek mosiężnych o średnicy 22 mm. Referentki stosowane są jako zabezpieczenie polegające na plombowaniu np.  drzwi, szaf, sejfów, itp. Często wykorzystywana przez banki czy służby mundurowe. Doskonale sprawdza się w firmach w urzędach, gdzie niezbędna jest ochrona dokumentów. Referentka służąca odciśnięciu indywidualnego znaku w miękkim materiale (najczęściej plastelina), który po zerwaniu plomby ulega uszkodzeniu, jest jednocześnie świadectwem wiarygodności i nienaruszalności. Referentka jako mosiężna matryca może służyć również do wyciskania monet okolicznościowych, jednak w tym wypadku polecamy przeznaczone do tego specjalne stemple do laku. W zależności od potrzep referentki mogą zawierać logo, nazwę lub numer identyfikujący podmiot korzystający z niej. Grawerowana treść może być wklęsła lub wypukła. Dołączony uchwyt ułatwia wygodne używanie, ale także pozwala na przymocowanie referentki do kluczy.

Polecamy również zestaw plombowniczy gwarantujący wymagany poziom zabezpieczenia. Uszkodzenie plomby (odciśniętego stempla) pomaga wykryć zarówno przypadkowe, jak i umyślne otwarcie zabezpieczonego elementu. Stanowi niedrogi sposób udowadniania włamania oraz otwarcia zabezpieczonych rzeczy przez osoby nieupoważnione. Wykorzystywany jest przez m. in., banki oraz służby mundurowe do zabezpieczania szaf, pomieszczeń, depozytorów, worków na klucze, bezpiecznych pojemników przy pomocy referentki.

Mosiężne referentki wklęsłe i wypukłe.

Gotowe pieczęcie lakowe do naklejania i zawieszania. Lak naturalny i syntetyczny.

Naturalny lak w 7 kolorach. Na sztuki i w opakowaniach po 10 sztuk.

Metalowe stemple do wyciskania w naturalnym laku (wklęsłe i wypukłe).

Lak do odciskania pieczęci

Lak jest popularnym materiałem wykorzystywanym do produkcji ozdobnych pieczęci na zaproszeniach, czy specjalnych dokumentach. Lak to materiał, który pod wpływem temperatury rozpuszcza się, a w temperaturze pokojowej zastyga, trwale zachowując nadany mu kształt. Posiada bardzo dobrą przyczepność do papieru oraz materiałów tekstylnych. Metalowa pieczęć dzięki możliwości nadania jej konkretnego kształtu pozwala odbić w laku wizerunek herbu, logo, dowolnego napisu lub znaku. Lak wykorzystywany jest do zdobienia: zaproszeń (ślubnych, komunijnych, itp.) kartek okolicznościowych, kopert, listów, certyfikatów, dyplomów, urzędowych dokumentów, a także produktów (np. butelek na wino). Odbicia lakowe stosowane są również przez firmy do wyróżniania produktów limitowanych serii. Lak jest również wykorzystywany do zabezpieczania – plombowania drzwi, szaf, wodomierzy i innych.

Dostępne kolory laku

czerwony

czarny

granatowy

bordowy

zielony

srebrny metaliczny

złoty brokatowy

Zestaw plombowniczy do zabezpieczenia przed nieautoryzowanym użyciem.

Dwa elementy przykręcamy do framugi i drzwi, szafek, elementów otwieranych,

Wypełniamy oba elementy masą plastyczną np. plasteliną lub lakiem.

Odciskamy wzór wygrawerowany na referentce, jego naruszenie świadczy o nieautoryzowanym dostępie.

Niektóre dokumenty czy materiały firmowe wymagają specjalnego traktowania. Ważniejsze umowy, aneksy, kontrakty lub inne wartościowe przedmioty muszą zostać zabezpieczone na najwyższym poziomie, tak aby nikt z zewnątrz nie miał do nich dostępu. Na szczęście istnieją różne rozwiązania, dzięki którym można efektywnie ochronić papiery i kosztowniejsze rzeczy przed włamaniem bądź kradzieżą. Referentki mosiężne, plomby oraz stemple do laku to świetne narzędzia pozwalające zabezpieczyć szuflady, drzwi lub sejfy przed ich niepowołanym otwarciem. Oferujemy profesjonalne referentki mosiężne zapewniające bezpieczeństwo wartościowych przedmiotów. Realizujemy również zamówienia na zestawy plombownicze, a także pieczęcie do laku. Zachęcamy do współpracy!

Profesjonalne referentki mosiężne

Referentki mosiężne to specjalistyczne pieczęcie służące do plombowania różnego rodzaju drzwi, szuflad, szaf lub sejfów. Efektywne działanie referentki opiera się na precyzyjnym dociskaniu przyrządu do plasteliny (lub innego miękkiego materiału), dzięki czemu powstaje spersonalizowany symbol, znak lub napis potwierdzający autentyczność i nienaruszalność danych dokumentów czy materiałów. Wygrawerowany w ten sposób wzór może zawierać logo, numer identyfikacyjny bądź dowolnie wybraną nazwę, co pozwala szybko potwierdzić wiarygodność zabezpieczonego przedmiotu.

W ramach naszych usług wykonujemy wysokiej jakości referentki mosiężne, dzięki którym w wyjątkowo skuteczny sposób zadbasz o bezpieczeństwo najważniejszych dla siebie materiałów. Proponowane przez nas profesjonalne referentki mają średnicę 22 mm. Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm, banków, służb mundurowych czy urzędów, a także innych instytucji wymagających ponadprzeciętnej ochrony dokumentów lub przedmiotów. Wszystkie projekty przygotowujemy wyłącznie z trwałych i sprawdzonych materiałów, gwarantujących właściwe bezpieczeństwo. Wygrawerowana treść może przybierać formę wypukłą lub wklęsłą. Dodatkowo przyrząd wyposażony został w wygodny uchwyt, ułatwiający przypięcie referentki do kluczy. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać różnorodne odbicia referentek. Prosimy o kontakt drogą mailową w celu omówienia szczegółów wzoru.

Specjalistyczne zestawy plombownicze

W naszym sklepie internetowym dostępne są również specjalistyczne zestawy plombownicze. Tego typu mechanizmy pozwalają natychmiastowo wykryć próby umyślnego lub przypadkowego otwarcia zabezpieczonych obiektów, co okaże się szczególnie przydatne podczas udowadniania kradzieży lub włamania. Zestaw wykonany jest z trwałego aluminium i zawiera dwa kubki plombownicze o średnicy 25 mm. Doskonale współgra z proponowanymi przez nas referentkami mosiężnymi. W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań zawsze służmy fachową pomocą. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Metalowe pieczęcie do laku 

Nasza bogata oferta obejmuje też metalowe pieczęcie do laku, za pomocą których można odbić dowolny znak, herb, logo czy napis. Taki materiał pod wpływem wysokiej temperatury najpierw się rozpuszcza, a następnie zastyga, jednocześnie trwale zachowując przy tym nadany pierwotnie kształt. Lak charakteryzuje się także dużą przyczepnością, przez co świetnie przylega do papieru oraz różnego rodzaju materiałów tekstylnych.

Lak to niezwykły materiał stosowany zarówno do plombowania drzwi, szafek czy depozytorów, jak i ozdabiania zaproszeń (komunijnych, ślubnych), dyplomów, certyfikatów, kopert, listów, kartek okolicznościowych, a nawet butelek na wino. Odbicia lakowe można również wykorzystywać do efektywnego oznaczania limitowanych produktów lub markowych artykułów. Proponowany przez nas lak dostępny jest w kilku kolorach – czerwonym, zielonym, czarnym, granatowym, bordowym, srebrnym metalicznym oraz złotym brokatowym. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w celu sfinalizowania zamówień na lak i metalowe pieczęcie do laku. Gwarantujemy szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny!

Referentki mosiężne, zestawy do plombowania czy pieczęcie do laku przeważnie stosowane są jako skuteczne zabezpieczenia do sejfów, drzwi, szafek, depozytów czy pojemników służbowych. Lak okaże się też niezwykle przydatny przy ozdabianiu ważnych dokumentów, dyplomów lub limitowanych produktów. Oferujemy profesjonalne referentki mosiężne, specjalistyczne zestawy do plombowania oraz metalowe pieczęcie do laku. Zapewniamy ekspresową realizację projektu oraz szybką wysyłkę! Zachęcamy również do skorzystania z innych proponowanych przez nas usług.