DRUK I KOPIOWANIE (KSERO) A4 I A3

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » DRUK I KOPIOWANIE (KSERO) A4 I A3

Kopiujemy z prędkością nawet 2 stron na sekundę!

Nasza drukarnia oferuje ekspresowy druk i kopiowanie formatów A4 i A3 na urządzeniach cyfrowych, w dowolnych nakładach. Gotowe wydruki oprawiamy lub laminujemy. Wykonujemy kopie zarówno z oryginałów płaskich (materiały refleksyjne), jak i druk bezpośrednio z pliku PDF. Prace z Microsoft Word lub PowerPoint zamieniamy na pliki PDF, dlatego polecamy, aby tą czynność wykonali Państwo na swoim komputerze – będzie to gwarancją, że wydruk zostanie odwzorowany zgodnie z oryginałem. Większość prac realizujemy od ręki lub w tym samym dniu. Druk i kopiowanie w większych ilościach lub zlecenia wysokonakładowe wyceniane są indywidualnie.

Oferta naszej firmy obejmuje:

czarno-białe i kolorowe kopiowanie w formacie A4 i A3,

czarno-białe i kolorowe kopiowanie wielkoformatowe do A0+ (szer. 914 mm, długość dowolna),

kopiowanie automatyczne z oryginałów formatu A4 i A3, oraz ręczne (dowolny format),

kopiowanie ważnych oryginałów i starodruków – także w obecności klienta, jeśli będzie takie życzenie,

oprawianie prac w jeden z wielu rodzajów opraw stałych lub rozbieralnych,

kopiowanie w rozdzielczości do 600 dpi i drukowanie w rozdzielczości do 2400 dpi,

ZALECAMY druk z plików PDF. Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawność druku prac przygotowanych i przekazanych w otwartych plikach aplikacji np. MSOffice (Word, Excell, PowerPoint) lub podobnych. Wszystkie pliki przed drukiem zostana zamienione na pliki PDF. 

Czarno-biały • Druk z gotowego pliku lub kopiowanie

Ilość stron Czarno – biały A4
210 x 297 mm
Czarno – biały A3
297 x 420 mm
pojedyncze sztuki / kopiowanie ręczne z szyby 0,50 1,00
kopia lub druk na materiale Klienta 0,35 0,70
do 250 0,30 0,60
250 – 500 0,25 0,50
od 500 0,20 0,40
większe nakłady indywidualnie

Druki i kopie dwustronne – cena x 2. Kopiowanie ręczne z szyby: starodruki, książki, broszury, zeszyty, czasopisma, oryginały składane, inne formaty, itp. Papier ksero PREMIUM 80 g/m2 klasy A o podwyższonej białości. Druk czarno-biały wysokonakładowy wyceniany indywidualnie. Przy druku na wyższych gramaturach i papierach powlekanych minimalne zamówienie 10,00 PLN.

Kolor • Druk z gotowego pliku lub kopiowanie

Ilość stron (papier 80g) Kolor A4
210 x 297 mm
Kolor A3
297 x 420 mm
pojedyncze sztuki / kopiowanie ręczne z szyby 3,00 5,00
kopia lub druk na materiale Klienta 3,00 5,00
do 20 2,50 5,00
21 – 50 2,00 4,00
51 – 200 1,80 3,60
od 201 1,60 3,20
większe nakłady indywidualnie

Druki i kopie dwustronne – cena x 2. Kopiowanie ręczne z szyby: starodruki, książki, broszury, zeszyty, czasopisma, oryginały składane, inne formaty, itp. Standardowo stosujemy papier ksero PREMIUM 80 g/m2 klasy A o podwyższonej białości. Przy druku na wyższych gramaturach i papierach powlekanych minimalne zamówienie 10,00 PLN.

Opłaty dodatkowe

Rodzaj papieru A4
210 x 297 mm
A3
297 x 420 mm
Papier satynowany lub digicolor 90 – 120 g/m2 + 0,20 + 0,40
Kreda 150/250 g/m2 + 0,50 + 1,00
Kreda mat / wizytówkowy – 350 g/m2 + 0,80 + 1,50
Kalka techniczna 90 g/m2 + 1,00 + 2,00
Papier samoprzylepny (mat, półbłysk) + 2,00 + 4,00
Folia samoprzylepna (biała, przezroczysta, mleczna, błysk, matowa) + 6,00 + 10,00
Papier magnetyczny + 15,00 + 30,00
Papier odporny na rozerwanie i wodę + 10,00 + 20,00
Folia przezroczysta do rzutników + 5,00

Większe nakłady wyceniamy indywidualnie. Nie bierzemy odpowiedzialności za prace dostarczone do druku w plikach otwartych, np. z aplikacji MS Office. Jedynym bezpiecznym formatem zapewniającym druk zgodny z plikiem oryginalnym jest format PDF.

Druk i kopiowanie jest realizowane na cyfrowych maszynach produkcyjnych XEROX DocuColor i KONICA MINOLTA BizhubPro i Accurio Press z produkcyjnymi finiszerami. W jednym procesie produkcyjnym drukowany materiał może być dziurkowany, zszywany, broszurowany i składany. Na wyposażeniu znajdują się również profesjonalne urządzenia do automatycznego: bigowania, falcowania, broszurowania, klejenia, nacinania, perforacji, cięcia, foliowania i laminacji.

Kopiowanie i drukowanie materiałów to zdecydowanie jedne z najbardziej podstawowych usług cyfrowych, z których na bieżąco korzysta każdy z nas. Codzienne obowiązki biurowe, szkolne czy uczelniane wymagają bowiem ciągłego przygotowywania mnóstwa dokumentów, raportów, sprawozdań, projektów czy innego rodzaju prac. Nie wszyscy mają jednak bezpośredni dostęp do drukarki bądź ksero. Dla wielu osób takie rozwiązanie często nie jest też zbyt opłacalne. Sam koszt kupna drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego jest dosyć wysoki, a jeszcze dochodzą do tego regularne opłaty za wymianę tuszu lub tonera. W ramach naszych podstawowych usług wykonujemy więc druk oraz kopiowanie formatów A4 i A3. Realizujemy zamówienia zarówno na mniejsze nakłady czy pojedyncze sztuki, jak i wielostronicowe produkcje. Zapraszamy do kontaktu!

Druk i kopiowanie materiałów

Kserowanie oraz drukowanie prac nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Druk cyfrowy przede wszystkim pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Przygotowanie wielostronicowych materiałów lub ogromnych nakładów w innych przypadkach zajęłoby całe wieki. Z kolei drukowanie pojedynczych stron na urządzeniach cyfrowych nie przekracza nawet kilku sekund! Nie powinno się też zapominać, że niektóre prace wymagają podjęcia bardziej innowacyjnych działań, które z perspektywy tradycyjnego drukowania były po prostu niemożliwe do wykonania. Nic więc dziwnego, że drukowanie i kopiowanie cyfrowe od dawna jest na porządku dziennym. Z usług tych korzystają już nie tylko osoby prywatne, firmy, instytucje, wydawnictwa oraz korporacje, ale również uczniowie czy studenci przygotowujący się do swoich zajęć.

Oferujemy ekspresowy druk i kopiowanie (ksero) dowolnych materiałów w formacie A4 i A3. Większość zleceń realizujemy w trybie natychmiastowym, albo jeszcze w tym samym dniu. Na życzenie jesteśmy też w stanie przeprowadzić inne prace, dzięki którym wydruki zyskają jeszcze bardziej estetyczny wygląd. Przy większych, stałych, a także wysokonakładowych zamówieniach zapewniamy atrakcyjne rabaty! Zachęcamy do współpracy.

Tanie kopiowanie A4 i A3

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam przygotować specjalną ofertę na druk i kopiowanie w formacie A4 oraz A3. Wszystkie prace przeprowadzamy na profesjonalnych urządzeniach cyfrowych, które kopiują w błyskawicznym tempie nawet dwóch stron na sekundę! Zajmujemy się zarówno kopiowaniem z oryginałów płaskich (materiałów refleksyjnych), jak również drukowaniem gotowych prac bezpośrednio ze wskazanych plików PDF. Wszystkie projekty zapisane w PowerPoint lub Microsoft Word zamieniamy na pliki PDF. Ze względu na to, że do każdego zlecenia pochodzimy z dużym zaangażowaniem to radzimy naszym klientom, żeby samodzielnie dokonali tej zamiany w taki sposób, aby potem mieli całkowitą pewność, że wydruk zostanie przygotowany zgodnie z oryginalnym plikiem. W razie pytań zawsze chętnie służymy fachową pomocą. Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz konkurencyjne ceny!

Drukowanie i kserowanie – realizacja zleceń

Nasza kompleksowa oferta obejmuje drukowanie i kserowanie prac lub innych projektów. Specjalizujemy się w czarno-białym i kolorowym kopiowaniu w formacie A4 i A3, wielkoformatowym kopiowaniu do A0+ (dowolna długość i maksymalna szerokość 914 mm), automatycznym oraz ręcznym kopiowaniu z oryginałów formatu A4 lub A3 (dowolny format), a także w drukowaniu w rozdzielczości do 2400 dpi czy kopiowaniu w rozdzielczości maksymalnie do 600 dpi. Na życzenie możemy również oprawić wydrukowane prace w jedną z opraw stałych lub rozbieralnych bądź poddać laminowaniu. Jesteśmy też w stanie skopiować ważniejsze publikacje i cenniejsze materiały, w tym książki, broszury, starodruki, czasopisma czy opracowania. Odpowiadając na potrzeby wszystkich klientów realizujemy zamówienia już od pojedynczej kartki. Posiadamy różnorodne papiery, folie, kalki czy specjalistyczne arkusze, dzięki którym dane projekty zyskają jeszcze atrakcyjniejszy wygląd. Skontaktuj się z nami drogą mailową, jeśli tylko potrzebujesz więcej informacji!

Ekspresowy druk i kopiowanie znacząco ułatwiają codzienną pracę oraz pozwalają efektywnie wywiązać się z obowiązków biurowych lub szkolnych. Oferujemy profesjonalne usługi drukowania oraz kopiowania formatów A4 lub A3. Przygotowane przez nas materiały charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, ponadprzeciętną estetyką i nie blakną wraz z upływem czasu. Zapewniamy duży wybór papierów o różnych fakturach, indywidualne podejście do każdego klienta i błyskawiczną realizację zlecenia! Zachęcamy do współpracy.