Druki z zabezpieczeniami

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Druki z zabezpieczeniami

Druki z profesjonalnymi zabezpieczeniami

Firma COPIO® oferuje także druki na papierze zabezpieczonym. Podejmujemy się realizacji zamówień na losy, kupony promocyjne i bilety, a także ozdobne certyfikaty i dyplomy na zamówienie. Przygotowujemy również wszelkiego rodzaju druki ścisłego zarachowania. Oferowany przez nas maksymalny format zadruku wynosi pełne A3, a wykonywane druki zabezpieczone mogą posiadać nawet do kilkunastu zabezpieczeń.

Specjalny papier 

Do druków z zabezpieczeniami wykorzystujemy specjalne papiery, które posiadają różne poziomy bezpieczeństwa, utrudniające ich podrobienie.

Papiery zabezpieczone mogą zawierać:

powtarzalny znak wodny na całym arkuszu,

prawdziwy znak wodny na papierach ręcznie czerpanych,

efekt znaku wodnego na cieńszych papierach,

efekt opalizującej grafiki widocznej pod światło na grubych papierach,

włókna widzialne w promieniach UV,

kolorowe włókna umieszczone w strukturze papieru,

papier reaktywny chemicznie (ciemnieje w zetknięciu z kwasami, zasadami, wybielaczami, rozpuszczalnikami),

oznaczenie serii produkcyjnej widoczne w promieniach UV.

Papier reaktywny chemicznie ze znakiem wodnym. Włókna widoczne w świetle UV.

Papier z efektem znaku wodnego na papierach 80-130g.

Papier ręcznie czerpany w gramaturach 150-270g ze znakiem wodnym.

Grube papiery ozdobne i czerpane (100% bawełna) z opalizującą grafiką widoczną pod światło.

Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości zabezpieczeń i personalizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować najlepszą cenę. Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Dodatkowe zabezpieczenia

W drukowanych przez nas dokumentach możemy zastosować także dodatkowe zabezpieczenia, do których wliczają się:

indywidualny znak wodny,

hologram ze spersonalizowanym nadrukiem, np. logo, kolejny numer,

indywidualna numeracja,

tłoczony znak autoryzacyjny, godło lub pieczęć,

w tle nadrukowany skomplikowany, drobny wzór z linii (gilosz),

nadrukowany odręczny podpis,

dowolny mikrodruk,

metalizacja: złoto, srebro, kolor,

dowolny nadruk widoczny w promieniach UV,

wycinanie oznaczeń lub znakowanie laserem.

Indywidualna grafika i tło giloszowe. Dowolny tekst w formie mikrodruku.

Elementy holograficzne z indywidualnym nadrukiem np. logo, numeracja.

Ukryty nadruk widoczny tylko w świetle UV (dowolny tekst, znak graficzny, numeracja).

Ukryty nadruk widoczny tylko w świetle UV.

Suchy stempel – tłoczenie wybranych elementów.

Istnieje także możliwość druku personalizowanego ze zmiennymi danymi na papierze zabezpieczonym. Dane pobierane są wówczas z zewnętrznej bazy, która może zawierać: numery, teksty, elementy graficzne, zdjęcia, kody kreskowe, etc. Każda praca wyceniana jest indywidualnie.

Bilety, losy czy kupony promocyjne to wyjątkowo ważne druki, dzięki którym można wejść na wybrane wydarzenie lub wygrać dużą nagrodę. W przypadku takich projektów priorytetową rolę pełnią zabezpieczenia utrudniające powielanie arkuszy. Wysokiej jakości druki mogą jednocześnie posiadać wiele skutecznych zabezpieczeń oraz spersonalizowane hologramy potwierdzające autentyczność danych biletów czy kuponów. W ramach naszych usług przygotowujemy profesjonalne druki z zabezpieczeniami. Realizujemy zamówienia na losy, kupony promocyjne i bilety, a także certyfikaty oraz dyplomy. Wszystkie projekty wykonujemy przy użyciu specjalnych papierów zabezpieczających. Zapraszamy do współpracy!

Druki z profesjonalnymi zabezpieczeniami

Kupując bilet na koncert, spektakl czy imprezę sportową chcemy być pewni, że mamy do czynienia wyłącznie z oryginalnym drukiem, dzięki któremu rzeczywiście uzyskamy wstęp na wydarzenie. Niestety, coraz częściej zdarza się, że bilety zostają podrabiane i nierzadko sprzedawane po dużo wyższej cenie. Takie postępowanie nie tylko jest oszustwem, ale w niektórych przypadkach przekreśla uczestnictwo w długo oczekiwanej imprezie, co zniechęca do udziału w innych wydarzeniach.

Losy i kupony promocyjne upoważniają do otrzymania zniżek lub wartościowej nagrody. Najczęściej można z nich skorzystać tylko raz. Zdarzają się jednak osoby, które chcą podzielić się takimi arkuszami z rodziną czy najbliższymi znajomymi. Nie do końca zdają sobie przy tym sprawę, że tego typu zachowanie naraża firmę sponsorującą na spore straty i przeważnie wiąże się z całkowitym anulowaniem nagrody.

Jako drukarnia z wieloletnim doświadczenie doskonale wiemy, na czym zależy naszym klientom. Dlatego realizujemy zamówienia na druki z profesjonalnymi zabezpieczeniami. Zajmujemy się zarówno przygotowywaniem biletów, kuponów promocyjnych oraz losów, jak i oferujemy druk dyplomów czy ozdobnych certyfikatów. Na życzenie wykonujemy też inne druki ścisłego zarachowania. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia na najwyższym poziomie!

Ekspresowy druk z zabezpieczeniami

Nasza oferta obejmuje ekspresową realizację zleceń na druki z zabezpieczeniami. Wykonujemy projekty o maksymalnym formacie zadruku A3. Ponieważ staramy się spełniać oczekiwania wszystkich klientów, proponowane przez nas druki mogą mieć nawet do kilkunastu skutecznych zabezpieczeń naraz. Korzystamy wyłącznie z wyspecjalizowanych papierów zabezpieczonych, charakteryzujących się wysoką trwałością i jakością. W zależności od wybranego projektu przygotowujemy druki z powtarzalnym znakiem wodnym, efektem opalizującej grafiki widocznej pod światło lub oznaczeniem serii produkcyjnej. To jednak nie wszystko! Specjalnie dla Ciebie realizujemy zlecenia na arkusze produkowane na włóknach rozpoznawalnych tylko w promieniach UV lub kolorowych włóknach umieszczanych bezpośrednio w strukturze papieru. Na życzenie możemy też wykonać dowolnie wybrany projekt na profesjonalnym papierze reaktywnym chemicznie. Taki materiał samoczynnie ciemnieje w zetknięciu z zasadami, rozpuszczalnikami, kwasami lub wybielaczami. Tylko od naszych klientów zależy więc w jaki sposób zostaną zabezpieczone drukowane przez nas arkusze! Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny zamówienia.

Realizacja zamówień na druki ze specjalnymi zabezpieczeniami

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektóre dokumenty są na tyle ważne, że wymagają jeszcze większych i skuteczniejszych zabezpieczeń. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę na druki z dodatkowymi zabezpieczeniami! Możemy wykonać różnorodne projekty, które będą strzeżone indywidualnymi znakami wodnymi, hologramami ze spersonalizowanym nadrukiem, tłoczonym znakiem autoryzacyjnym (np. pieczęcią lub godłem) czy suchym stemplem. Nadal szukasz czegoś innego? W ramach naszych usług realizujemy też zlecenia na arkusze z metalizacją (złotą, srebrną bądź kolorową), indywidualną numeracją, a także ręcznie nadrukowanym podpisem. Specjalizujemy się również w tworzeniu druków personalizowanych ze zmiennymi danymi. Skontaktuj się z nami, po wycenę druku zabezpieczonego.

Papier zabezpieczony to świetny pomysł na przygotowanie autentycznych, trudnych do podrobienia projektów. Takie rozwiązanie okaże się szczególnie przydatne podczas tworzenia różnego rodzaju biletów na wydarzenia, kuponów reklamowych i losów. Tego typu technikę można jednak wykorzystać także przy realizowaniu zamówień na ozdobne dyplomy i certyfikaty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług na druki z zabezpieczeniami. Gwarantujemy konkurencyjną cenę i ekspresowe wykonanie zlecenia. Dysponujemy wieloma materiałami, które zabezpieczą Twoje dokumenty na najwyższym poziomie! Zachęcamy do współpracy!

Wprasowanki na koszulki – dlaczego warto?

Wprasowanki to elementy o różnej wielkości, które umieszcza się na koszulkach. Dlaczego warto zainwestować w takie rozwiązanie? Przede wszystkim umożliwia to stworzenie wymarzonej części garderoby. To sam klient decyduje o tym, jak ma wyglądać koszulka. Można na niej umieścić napis, zdjęcie, logo biznesowe, a także dowolny inny projekt. Warto przy okazji dodać, że nasze wprasowanki są wyjątkowo wytrzymałe. Drukujemy je, używając zaawansowanej technologii. Nie bez znaczenia jest również nasze doświadczenie – doskonale znamy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im nieustannie naprzeciw. Wprasowanki, które klienci mogą zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, są jaskrawe, wyraźne oraz pełne szczegółów.

Wolność ekspresji – tylko z copio.pl

W Copio tworzymy wprasowanki na koszulki najwyższej jakości: są one trwałe, a ponadto fantastycznie wyglądają. Dla tych, którzy szukają czegoś jeszcze bardziej unikalnego, oferujemy również możliwość druku białym kolorem. Te wyjątkowe wprasowanki to doskonały sposób na tworzenie naprawdę wyjątkowych projektów, które zawsze będą się wyróżniać. Nie czekaj dłużej – wypróbuj nasze wprasowanki już teraz!

Niezależnie od potrzeb klientów, oferujemy usługi druku spełniające wszelkie oczekiwania. Nasza strona jest łatwa w użyciu, co umożliwia szybki proces zamówienia. Dołącz do wielu zadowolonych klientów i poczuj różnicę z Copio – zamów teraz swoje wprasowanki na koszulki. Oferujemy zainteresowanym także minimum formalności: nawet naprawdę duże zamówienia nie sprawią nam żadnego kłopotu. Z naszej oferty mogą korzystać zarówno klienci prywatni, jak i biznesowi. Wprasowanki umożliwią szybkie i łatwe stworzenie wyjątkowych koszulek dla grup zorganizowanych – drużyn sportowych, współpracowników, towarzyszy wycieczki czy innych ważnych wydarzeń.

W Copio gwarantujemy jakość druku, której możesz zaufać. Jako profesjonalna drukarnia online, nasze usługi obejmują nie tylko wprasowanki na koszulki, ale również druk wizytówek, ulotki reklamowe, druk plakatów, wydruk zdjęć, druk zaproszeń, druk książek oraz druk wielkoformatowy i wspomniany już wcześniej druk białym kolorem.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi usługami, jakie proponujemy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie zrealizowanie nawet skomplikowanego zamówienia. Chętnie odpowiemy na pytania zainteresowanych i rozwiejemy ich ewentualne wątpliwości – czekamy na Wasze zgłoszenia! Nie sposób również nie wspomnieć, że współpraca z nami to także gwarancja korzystnych cen. Przy większych zamówieniach koszt jest zawsze ustalany indywidualnie, a klienci mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów.