Książki i katalogi

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Książki i katalogi

Z nami przygotujesz i wydrukujesz każdą książkę! 

Do oferowanych przez nas druków wielostronicowych zaliczamy: foldery, katalogi, biuletyny oraz instrukcje. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju książki, gazetki, publikacje czy też opracowania. Drukujemy każdy nakład, od jednej sztuki aż do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset tysięcy egzemplarzy. Wszystkie prace są przez nas nadzorowane na każdym etapie produkcji, a wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość. Oprócz samego wydruku zajmujemy się także profesjonalnym składem oraz przygotowaniem do druku.

Naszym klientom możemy zaoferować:

skład i przygotowanie do druku

druk jednokolorowy (czarnobiały),

druk wielokolorowy (CMYK, PANTONE),

kolorowe wkładki ze zdjęciami,

okładki miękkie zwykłe lub foliowane,

oprawa szyta, bindowana, klejona,

ekspresowy druk cyfrowy nawet od 1 sztuki.

Gazetki reklamowe, oprawa zeszytowa

Informatory, biuletyny, opracowania.

Książki w miękkiej oprawie.

Katalogi reklamowe

Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości realizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Wspieramy osoby z dysleksją

Dla osób z dysleksją jesteśmy w stanie przygotować i wydrukować publikację, korzystając ze specjalnej czcionki OpenDyslexic. Jest to krój czcionki zaprojektowany w celu złagodzenia niektórych typowych błędów popełnianych podczas czytania tekstu drukowanego przez osoby dotknięte dysleksją. Jego twórcą jest Abelardo Gonzalez, który udostępnił go na licencji Open Source.