Zaznacz stronę

Karty i wizytówki PVC

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Karty i wizytówki PVC

Atrakcyjne, plastikowe karty i wizytówki PVC

Proponujemy drukowanie kart plastikowych i realizację atrakcyjnych wizytówek plastikowych, zadrukowanych obustronnie z jakością fotograficzną. Stanowią one atrakcyjny nośnik informacyjny i reklamowy.
Druk kart plastikowych umożliwia także dodatkowe wykończenie:

Dodatkowe wykończenie:

rozmiar karty kredytowej 85 x 54 mm

druk identyfikatorów, wizytówek, kart rabatowych

druk agend, wejściówek i kart ID na PVC w innych formatach

druk reklamowy na PVC maksymalnie do formatu SRA3 lub A3 z grafiką od krawędzi do krawędzi,

zadruk dwustronny z jakością fotograficzną

zadruk pełnokolorowy, również z kolorem białym

rogi zaokrąglone

dziurkowanie

hotstamping (złoto, srebro, kolorowa folia metaliczna)

Standardowe dwustronne wizytówki PVC 250 sztuk 500 sztuk 1000 sztuk
Grubość 0,5 mm 590,00 820,00
Grubość 0,7 mm 530,00 840,00 1040,00

Druk kart na PCV lub laminowanym kartonie również w większych formatach – do identyfikatorów, agend, wejściówek, itp.

Karty PVC białe z nadrukiem jedno lub dwustronnym w jakości fotograficznej. 

Karty PVC nakłady już od 250 sztuk. Identyfikatory laminowane od 1 sztuki.

Rogi zaokrąglone lub proste, możliwość zrobienia dziurki, metalizacja.

Większe ilości lub dodatkowe wykończenie np. lakier wybiórczy UV, personalizacja, dziurkowanie, hotstamping wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Drukowanie kart plastikowych i papierowe karty laminowane

Większe nakłady na nadruk na karcie plastikowej wyceniamy indywidualnie – prosimy o przesłanie w tym celu zapytania e-mailem. Ceny obejmują druk z gotowego, poprawnie przygotowanego pliku PDF oraz dotyczą nakładu drukowanego z jednego pliku/wzoru wizytówki w trybie ekspresowym nawet tego samego dnia. Przy projektach wizytówek nie korzystamy z żadnych gotowych wzorów, a każde zlecenie jest indywidualnie projektowane zgodnie z życzeniem klienta.

Ilość i rodzaj wizytówek 10 sztuk 50 sztuk
Papierowe karty laminowane (cena zależna od wielkości, rodzaju druku) od 100,00 od 300,00

W przypadku spotkań biznesowych pierwsze wrażenie często jest najważniejsze. Profesjonalna prezentacja firmy i wizerunku może mieć bowiem duży wpływ na pozyskanie nowych kontrahentów lub klientów. Nie od dziś wiadomo, że wizytówki stanowią nieodłączny, ponadczasowy element komunikacji biznesowej. Oprócz dostarczania podstawowych informacji o przedsiębiorstwie lub wykonywanej działalności kojarzą się również z wysoką jakością świadczonych usług. W ramach naszej oferty proponujemy druk wizytówek plastikowych, a także karty rabatowe, identyfikatory i agendy PVC. Realizujemy zarówno zlecenia dla klientów indywidualnych, jak i firm lub korporacji potrzebujących większych nakładów. Zapraszamy do współpracy!

Plastikowe wizytówki i karty rabatowe

Nadruk na karcie plastikowej to doskonała alternatywa dla klasycznych, papierowych wizytówek. Z pewnością ich dużą zaletą jest niebywała trwałość. W końcu to właśnie tego typu nośniki przetrwają o wiele dłużej, niż standardowe wizytówki wykonane z papieru. Ponadto prezentują się wyjątkowo elegancko, co z kolei robi o wiele większe wrażenie na przyszłych klientach i współpracownikach. Ze względu na wysoką estetykę wizytówki wykonane z karty plastikowej to druk, który jest też atrakcyjniejszy pod względem wizualnym. Można tutaj bowiem wybierać spośród rozmaitych wzorów – wizytówek z nadrukiem pełnokolorowym, białym, czy nawet z zaokrąglonymi rogami. Tak duża różnorodność dostępnych wariantów sprawia, że druk na kartach plastikowych cały czas zyskuje na popularności, powoli stając się najlepszą formą przekazywania swoich danych kontaktowych.

Oferujemy szybki wydruk kart plastikowych – wizytówek, które w niezwykle efektywny sposób zachęcą klientów do dalszego kontaktu. Realizujemy również zamówienia na różnego rodzaju wejściówki, karty ID, agendy oraz identyfikatory produkowane na PVC. Wszystkie proponowane przez nas projekty wykonywane są na specjalistycznych materiałach z pełnokolorowym lub białym zadrukiem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno prywatnych klientów, jak i firmy, agencje reklamowe oraz korporacje. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia! Ponadto nasz druk kart plastikowych to atrakcyjna cena!

Ekspresowy druk wizytówek plastikowych

Plastikowe wizytówki pozostawiają dobre wrażenie oraz nakłaniają do dalszego kontaktu z firmą. Te niewielkie kartoniki skutecznie przyciągają też uwagę klientów i ułatwiają wizualną identyfikację danej działalności. Znaczenie ma więc nie tylko jakość wykonania projektu, ale również sposób prezentacji treści. Zdając sobie sprawę ze wszystkich tego typu elementów, przygotowaliśmy specjalną ofertę na druk wizytówek plastikowych i kart PVC. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, szybką realizację zamówienia oraz precyzyjne wykonanie projektu. Zachęcamy do współpracy!

Nasza oferta obejmuje ekspresowy wydruk na kartach plastikowych o rozmiarze kart kredytowych (85 x 54 mm) lub w dowolnie wybranym przez klienta formacie. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy profesjonalne wizytówki z dwustronnym zadrukiem wyróżniającym się jakością fotograficzną. Na życzenie wykonujemy też druk reklamowy na PVC z grafiką od krawędzi do krawędzi i o maksymalnym formacie A3 lub SRA3. To jednak nie wszystko! Jeżeli szczególnie zależy Ci na tym, aby Twoje wizytówki wyróżniały się na tle konkurencji i cechowały ponadprzeciętną estetyką, to zdecydowanie nie mogłeś trafić lepiej. Proponujemy drukowanie na plastikowych kartach stylowych i niepowtarzalnych wizytówek z niebanalnymi wykończeniami. Razem z nami możesz więc przygotować wzór z zaokrąglonymi rogami, dziurkami bądź metalizacją (złotą, srebrną lub kolorową). Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego zawsze będziesz mógł liczyć na fachową pomoc w wyborze najlepszego wariantu. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu omówienia szczegółów zlecenia.

Tanie karty lojalnościowe i rabatowe

Karty rabatowe i lojalnościowe to doskonały sposób na nawiązywanie długotrwałych relacji z klientem. Możliwość zaoszczędzenia na regularnym kupowaniu konkretnych produktów lub korzystania wyłącznie z usług określonej firmy przyciąga wiele osób, które tym samym łatwo przywiązują się do danej marki. Zadowoleni klienci zaczynają polecać artykuły bądź usługę znajomym i rodzinie, co z kolei szybko zwiększa grono potencjalnych odbiorców. Oferujemy szybki druk kart rabatowych, lojalnościowych i promocyjnych przygotowywanych w jakości fotograficznej. Zajmujemy się również realizacją zamówień na karty dostępowe, kodowe, wizytowe oraz legitymacje. Już teraz wyróżnij się na tle konkurencji i zbuduj swoją pozycję na rynku, wprowadzając do swojej działalności atrakcyjne karty rabatowe! Zapraszamy do kontaktu.

Za skuteczny marketing firmy w dużej mierze odpowiadają sami klienci. W końcu to właśnie oni recenzują produkty, wypowiadają się na temat wykonywanych usług, a także oceniają pracowników. Ich zadowolenie i satysfakcja mogą więc znacząco zaważyć na przyszłości każdej marki. Aby w pełni sprostać oczekiwaniom potencjalnych klientów, warto dołączyć do swojej oferty karty rabatowe lub lojalnościowe, które zapewnią atrakcyjne rabaty bądź upoważnią do otrzymania interesującego prezentu. Te z pozoru niewielkie kartoniki można jednak wykorzystać na wiele innych sposobów. Karty stałego klienta czy karty członkowskie to świetne rozwiązanie na wprowadzenie limitowanych kolekcji lub czasowych promocji dostępnych wyłącznie dla określonej grupy odbiorców. Ten mało kosztowny chwyt marketingowy efektywnie poprawia relacje z klientem, pozwala wyróżnić się w branży i przede wszystkim skutecznie zwiększa obroty. 

W ramach naszych usług wykonujemy druk kart plastikowych, takich jak karty rabatowych, lojalnościowych i dostępowych. Realizujemy również zamówienia na karty personalizowane, kodowe, promocyjne, reklamowe, a także wizytówki i karty wizytowe. Wszystkie projekty przygotowujemy za pomocą wysokiej jakości druku fotograficznego, który wyróżnia się wyjątkową trwałością oraz odpornością na światło. Zachęcamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, firmy oraz korporacje potrzebujące większych nakładów! 

Ekspresowy druk pełnokolorowych identyfikatorów i kart PVC

Nasza oferta obejmuje druk kart plastikowych, które mogą pełnić rolę identyfikatorów lub innych kart lojalnościowych bądź rabatowych. Zgodnie z wytycznymi klientów wykonujemy spersonalizowane projekty z dowolną grafiką i treścią w formacie kart kredytowych 84 x 54 mm. Zdając sobie sprawę z różnorodnych potrzeb i wymagań, z miłą chęcią realizujemy zlecenia już od jednej sztuki! Większe nakłady przygotowujemy za pomocą wysokiej jakości druku UV po niezwykle atrakcyjnej cenie. To jednak nie wszystko! Oprócz zamówień na tradycyjne karty z nadrukiem czarnym, białym lub pełnokolorowym, wykonujemy również profesjonalne karty rabatowe z nadrukiem metalicznym (złotym lub srebrnym) albo w kolorze zielonym, niebieskim, czerwonym oraz żółtym. Specjalnie dla Ciebie stworzymy więc wzór, który idealnie odzwierciedli wizerunek Twojej firmy! Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu indywidualnej wyceny zamówienia. 

Plastikowe karty i identyfikatory – realizacja zamówień

Drukowane u nas plastikowe karty i identyfikatory dostępne są w wielu różnych wariantach. Przygotowujemy zarówno tradycyjne karty w kolorze białym, jak i projekty z paskiem magnetycznym, matowym paskiem na podpis lub karty kolorowe. Jeśli szukasz czegoś atrakcyjniejszego, co pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji to również mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na życzenie naszych klientów realizujemy zlecenia na karty ozdobne i perłowe (srebrne albo złote), karty z dodatkowymi zabezpieczeniami (hologramem, punktowym lakierem opalizującym), a także eleganckie karty z kolorem srebrnym. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i wzory, dlatego po ustalenie wszelkich szczegółów zapraszamy drogą mailową. 

Karty rabatowe, lojalnościowe i promocyjne wspomagają pozyskiwanie nowych klientów oraz skutecznie zachęcają do regularnych zakupów lub usług. Proponowane przez nas projekty wyróżniają się wysoką jakością druku fotograficznego oraz efektywnymi zdobieniami, od których ciężko oderwać wzrok. Do każdego zamówienia podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby wzór został wykonany zgodnie z Twoimi wytycznymi. Zapewniamy ekspresową realizację zleceń oraz korzystne ceny! Zachęcamy do współpracy.

Papierowe karty laminowane – realizacja zamówień

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również tańszą alternatywę dla kart PVC. Papierowe karty laminowane to doskonałe rozwiązanie przyciągające uwagę stylowym wykończeniem. Tego typu projekty realizujemy już od dziesięciu sztuk, co okaże się idealną opcją dla osób, które nie potrzebują większych nakładów. Koszt takiego zamówienia obejmuje druk z pliku PDF oraz ekspresową realizację zlecenia, trwającą nawet kilka godzin! Dysponujemy wyłącznie nowoczesnym sprzętem i profesjonalnym zapleczem technologicznym, dzięki czemu wszystkie prace wykonujemy zgodnie z najdokładniejszymi wytycznymi klientów. Przy stałych lub większych zamówieniach zapewniamy atrakcyjne ceny! Skontaktuj się z nami, aby otrzymać dokładną wycenę swojego projektu.

To jednak nie wszystko! Nasza drukarnia online to także szereg innych usług, Zrealizujemy dla Ciebie m.in.: