Suchy stempel, tłoczenie

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Suchy stempel, tłoczenie

Prasy i matryce do tłoczonego stempla

Sucha pieczęć to rodzaj beztuszowego, tłoczonego stempla, którego zadaniem jest nie tylko nadanie dokumentom elegancji i prestiżu, ale także – a właściwie przede wszystkim – zabezpieczenie ich przed kopiowaniem. To bardzo praktyczny, niemal niemożliwy do podrobienia sposób znakowania, który dodatkowo sprawi, że dokumenty zyskają wyjątkowy wygląd. Swoje zastosowanie znajduje najczęściej przy znakowaniu świadectw, certyfikatów, zaproszeń, dyplomów czy podziękowań. W celu samodzielnego tłoczenia papierów listowych, kopert z nadrukiem oraz cieńszych papierów do Państwa dyspozycji oddajemy suchą pieczęć w trzech, różnych rozmiarach:

koło o średnicy 41 mm,

koło o średnicy 51 mm,

prostokąt o wymiarach 25×50 mm,

okrągłe naklejki do suchego stempla wycinane w ząbki (różne kolory), średnica 55 mm.

Matryca i patryca z tworzywa do cienkich papierów.

Przykład tłoczenia papieru firmowego lub koperty.

Tłoczenie matrycą metalową w grubym dyplomie.

Ręczna prasa do tłoczenia papierów firmowych i kopert.

Poza przygotowaniem matryc i sprzedażą pras do tłoczenia, oferujemy nadruk i tłoczenie dyplomów, kopert, papierów firmowych, druków ozdobnych, itp. Aby otrzymać wycenę, prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Produkt Cena
Opracowanie projektu oraz plików produkcyjnych do stempla do tłoczenia (matryca i patryca) 120,00
Adaptacja projektu Klienta (zmiana wersji rastrowej w wektorową) od 80,00
Grawerowanie plastikowej matrycy i patrycy 230,00
Grawerowanie metalowej matrycy i patrycy 520,00
Prasa ręczna do kopert i papierów firmowych do 100g – średnica 45 / 51 mm lub prostokąt 34×45 mm (bez matryc) 220,00
Prasa stołowa do dyplomów i grubych papierów ozdobnych i czerpanych (bez matryc) 1560,00
Dodatkowy czysty wkład mosiężny do prasy stołowej (matryca i patryca) 90,00
Naklejka do suchego stempla (złota, srebrna, czerwona/bordowa) 1,60

Matryce i patryce mosiężne średnicy 45 mm do grubych papierów

Matryce z tworzywa sztucznego również do zastosowania w prasie stołowej.

Tłoczenie prasą stołową na grubych papierach.

Prasa stołowa do tłoczenia grubych papierów np. dyplomów.

Za pomocą suchej pieczęci jesteśmy również w stanie wykonać tłoczenia na grubych papierach czerpanych oraz kartonach. W tym celu sięgamy po duże, profesjonalne prasy, które umożliwiają zachowanie najwyższego poziomu precyzji. W zakres naszych usług wchodzi również wykonywanie okrągłych naklejek do suchego stempla, wycinanych w ząbki o średnicy 55 cm. Dla osób szukających sposobów na poprawę estetyki różnego rodzaju dokumentów lub zaproszeń polecamy stemple ozdobne.

Jaj przygotować plik do realizacji matrycy?
Podstawą do wykonania suchej pieczęci jest odpowiednie przygotowanie projektu przez klienta lub w naszym studio graficznym. Do realizacji matrycy oraz patrycy niezbędne jest stworzenie elementów graficznych i tekstowych w postaci wektora, w czarno-białych barwach. Dobierając zawartość pliku, należy wziąć pod uwagę nagromadzenie elementów i ewentualny brak czytelności przy dużym pomniejszeniu. Odstępy pomiędzy detalami nie powinny więc być mniejsze niż 1 mm. W przeciwnym razie po wykonaniu patrycy krawędzie elementów się zleją. Odległość elementów od krańca suchego stempla nie może być mniejsza niż 1,5 mm, a linie wykorzystane w projekcie cieńsze niż 0,4 mm.

Suche stemple to beztuszowe, tłoczone pieczęcie, które stanowią doskonałe zabezpieczenie przed kopiowaniem i podrabianiem. Tego typu produkty tworzą na papierze subtelne, ale bardzo estetyczne odbicie umożliwiające łatwą identyfikację oznaczonych materiałów. Suchy stempel służy również do efektywnego ozdabiania wartościowszych dokumentów, dyplomów, listów czy podziękowań, jednocześnie nadając im większego prestiżu oraz niezwykłej elegancji. W ramach naszej oferty przygotowujemyprofesjonalne suche stemple z dowolnie wybranymi tłoczeniami. Realizujemy też zlecenia na okrągłe naklejki do suchego stempla. Zamówienia wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, instytucji, kancelarii prawnych, urzędów oraz korporacji. Zachęcamy do współpracy!

Suche pieczęcie dla każdego

Suche pieczęcie cieszą się coraz większą popularnością. Wykorzystywane są głównie do zdobienia dokumentów wyższej rangi, w tym umów, identyfikatorów, certyfikatów, dyplomów, świadectw, zaproszeń, kopert lub podziękowań. Takie delikatne odbicia nie tylko sprawiają, że papiery zaczynają prezentować się o wiele atrakcyjniej, ale również pozwalają w wyjątkowo szybki sposób stwierdzić autentyczność oraz niepodważalność danych materiałów. Warto też zauważyć, że tak oznaczone dokumenty są praktycznie nie do podrobienia. Odbicie wykonane suchym stemplem jest bowiem spersonalizowane i nie da się go powielić na ksero lub skopiować. Suchy stempel pozostawia na papierze trójwymiarowy odcisk, a powstały wzór wyróżnia się trwałością oraz najwyższą jakością.

Specjalnie dla naszych klientów wykonujemy indywidualne suche stemple, które dostępne są w kilku wariantach. Proponowane przez nas pieczęcie sprawiają, że dokumenty zyskują wyjątkową elegancję i jednocześnie są odpowiednio zabezpieczone przed podrobieniem. Realizujemy zamówienia na suche stemple w różnych kształtach i rozmiarach: w formie koła o średnicy 41 mm, koła o średnicy 51 mm, a także prostokąta o wymiarach 25 x 50 mm. To jednak nie wszystko! Na życzenie przygotowujemy również okrągłe naklejki do suchej pieczęci o średnicy 55 mm. Prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia szczegółów zlecenia.

Specjalistyczne suche pieczęcie

Zakres wykonywanych przez nas usług jest naprawdę szeroki, dlatego oczywiście nie mogło też tutaj zabraknąć specjalistycznych suchych stempli. Dysponujemy wyłącznie nowoczesnym zapleczem technologicznym, a także profesjonalnymi prasami, dzięki czemu możemy przygotować nawet bardziej skomplikowane wzory, wymagające wyższej precyzji. Na życzenie przeprowadzamy również tłoczenia na kartonach i grubszych papierach czerpanych. Nasze pieczęcie mogą być wykorzystywane do znakowania certyfikatów, dyplomów, świadectw, zaproszeń lub podziękowań. Chcesz samodzielnie tłoczyć odciski na papierach listowych lub kopertach? Nie ma problemu! Proponowane przez nas produkty sprawdzą się także przy oznaczaniu cieńszych papierów. Do każdego klienta pochodzimy z dużym zaangażowaniem, dlatego w razie pytań zawsze służymy fachową pomocą. Zapraszamy do kontaktu!

Suche stemple – realizacja zamówień

Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację zamówień na tłoczenia oraz suche stemple. Zajmujemy się zarówno opracowywaniem samego wzoru do tłoczenia, adaptacją projektu, jak i laserowym grawerowaniem matrycy i patrycy. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym znajdują się prasy do suchego stempla, prasy do tłoczenia dyplomów, wkłady do suchego stempla oraz naklejki do stempli. Wszystko w jednym miejscu? Z nami to możliwe! Wybierając nasze usługi nie musisz więc martwić się o dodatkowe poszukiwanie wkładów czy akcesoriów do pieczęci. Przy składaniu zamówienia prosimy o dołączenie gotowego projektu z wzorem, który będzie tłoczony na papierze. Jeśli jednak nie wiesz jak przygotować taki projekt to z miłą chęcią wykonamy to za Ciebie! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przestawisz zarys oczekiwanego wzoru, a my już zajmiemy się resztą. Gwarantujemy szybką realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny!

Suche pieczęcie w wyjątkowo efektywny sposób uszlachetniają wyższej rangi dokumenty, dyplomy, świadectwa, certyfikaty i inne wartościowe papiery. Tego typu rozwiązanie sprawia, że dane materiały zostają maksymalnie zabezpieczone, co z kolei uniemożliwia ich podrobienie lub skopiowanie. Oferujemy niezwykle trwałe suche stemple i tłoczenia, dzięki którym Twoje dokumenty zyskają spersonalizowany znak identyfikacyjny. Zapewniamy ekspresowe przygotowanie projektu! Zapraszamy do współpracy.