CENTRUM DRUKU

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » CENTRUM DRUKU

Centrum ekspresowego druku i kopiowania

Witamy w nowoczesnej i specjalistycznej drukarni cyfrowej COPIO w Sulejówku! To właśnie w tym miejscu przygotowujemy różnorodne projekty, które charakteryzują się najwyższą jakością, ponadprzeciętną trwałością, a także są wyjątkowo atrakcyjne pod względem wizualnym. Nasza szeroka oferta skierowana jest do wszystkich osób szukających zarówno podstawowych, jak i niestandardowych usług związanych z drukiem oraz kopiowaniem materiałów. Specjalizujemy się w ekspresowej realizacji zamówień. Wiele prac możemy więc wykonać w trybie natychmiastowym lub w ciągu tego samego dnia. Dysponujemy bogatym zapleczem technologicznym oraz nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu stale powiększamy zakres naszych usług. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i z miłą chęcią podejmiemy się również przygotowania bardziej nietypowych zleceń. Przyjmujemy zamówienia na pojedyncze sztuki i większe nakłady. Stałym klientom zapewniamy atrakcyjne rabaty! Zachęcamy do współpracy.

W naszej cyfrowej drukarni ekspresowo realizujemy:

plakaty,

ulotki,

broszury, katalogi i foldery,

wizytówki,

zaproszenia,

dyplomy i certyfikaty,

naklejki i etykiety samoprzylepne,

książki, informatory, broszury i instrukcje,

druki laminowane lub foliowane,

druki złocone, srebrzone i metalizowane,

różne rodzaje opraw,

druki, dyplomy i certyfikaty ze znakiem wodnym,

banery pełne i siatkowe na zamówienie,

plansze prezentacyjne.

Usługi realizowane laserem CO2 / FIBER

W ramach naszych usług wykonujemy prace związane z cięciem, grawerowaniem oraz znakowaniem materiałów lub przedmiotów. Realizujemy zamówienia na kompleksową obróbkę laserową różnorodnych podłoży, w tym tworzyw sztucznych, laminatów, akrylu, pleksi, szkła, folii, drewna , sklejki, filcu, kartonu, papieru, itp. Znakujemy trwale również powierzchnie i przedmioty metalowe: stal nierdzewna, stopy metalu, miedź, mosiądz, aluminium, itp. Wykonujemy matryce do suchego stempla, stempla do laku i referentki. Na życzenie możemy też sprowadzić inne specjalistyczne materiały! Dla lasera CO2 format proponowanej przez nas obróbki nie powinien przekraczać pola o wymiarach 600 × 300 mm w przypadku podłoży płaskich i średnicy 150 mm dla obiektów obrotowych, przy dokładności sięgającej nawet 0,025 mm. Dla lasera światłowodowego (fiber) obiekt nie powinien przekraczać wielkości 1000 x 300 x 300 mm, przy dokładności obróbki laserowej 0,01 mm. Przyjmujemy również zlecenia na elementy do makiet modelarskich oraz szablony do malowania

Wykorzystując technikę laserową oferujemy:

wycinanie liter i symboli,

wycinanie elementów reklamowych,

wycinanie drobnych elementów,

ozdobne dyplomy i certyfikaty,

nagrody i podziękowania na drewnianych podkładach,

tabliczki opisowe i znamionowe,

tabliczki bezpieczeństwa,

oznaczenia przemysłowe,

panele przemysłowe,

tablice i oznaczenia,

szyldy kolorowe,

informacyjne znaki wewnętrzne i zewnętrzne,

identyfikatory i tabliczki z nazwiskiem,

napisy na trofeach,

żetony i cenówki,

tabliczki z pismem Braille”a,

modele architektoniczne,

tabliczki i obiekty trójwymiarowe (łączone i sklejane),

wizytówki,

elementy do podświetleń,

komunikację wizualną,

podświetlane krawędziowo tablice z akrylu,

displaye i materiały POS,

długopisy i ołówki,

upominki reklamowe,

zawieszki,

elementy intarsjowane,

trwałe znakowanie produktów,

wielostopniowe grawerowanie.

Wielkoformatowy druk, skanowanie i kopiowanie

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu druku, kserowania, skanowania i kopiowania wielkoformatowych wydruków, projektów architektonicznych, a także map geodezyjnych. Wszystkie projekty tworzymy wyłącznie na profesjonalnych urządzeniach cyfrowych oraz specjalistycznych systemach laserowych, gwarantujących ekspresową realizację zamówień i najwyższą jakość druku. Realizujemy usługi w zakresie druku, skanowania i kserowania / kopiowania oryginałów wielkoformatowych, map geodezyjnych, projektów architektonicznych i branżowych, o dowolnej długości i szerokości. Realizujemy również automatyczne składanie oraz ksero wielkoformatowe czarno-białe i kolorowe. 

Pracujemy z formatami od A4 do A0+ o szerokości do 914 mm i dowolnej długości, w rozdzielczości druku i skanowania do 1200 dpi. Korzystamy z profesjonalnych systemów laserowych i pigmentowych oraz skanowania wielkoformatowego marki OCE i CANON, które umożliwiają nam sporządzanie wydruku lub kopii dla specjalistycznych branż, takich jak CAD Computer-Aided Design, AEC Architecture, Engineering and Construction lub GIS Geographical Information System w najwyższej możliwej jakości.

Drukujemy, składamy, skanujemy, powielamy i oprawiamy takie dokumenty, jak:

projekty i dokumentacje architektoniczne,

mapy geodezyjne i plany,

projekty instalacji wodno-kanalizacyjnych i wentylacyjnych,

projekty elektryczne,

projekty konstrukcyjne,

projekty budowlane i drogowe,

dowolne dokumentacje wielkoformatowe,

standardowe dokumenty A4 i A3.

oprawy dokumentacji do urzędów

grube oprawy introligatorskie

Naklejki i etykiety samoprzylepne 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zaproponować profesjonalne wykonanie naklejek i etykiet samoprzylepnych o dowolnym kształcie. Realizujemy zlecenia na naklejki papierowe bądź foliowe na szpulach albo arkuszach. Nasza szeroka oferta obejmuje ponad sto pięćdziesiąt różnych wzorów i wielkości. Na życzenie zajmujemy się także produkcją indywidualnych projektów. Proponowane przez nas naklejki oraz etykiety drukujemy w wykończeniu matowym, półmatowym albo błyszczącym. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wzór został przygotowany zgodnie z wytycznymi naszych klientów! 

W ofercie naklejki papierowe i foliowe na szpulach lub arkuszach. Drukowane w różnych formatach od 5×5 mm do maksymalnie 150 cm szerokości, w dowolnych kształtach i nakładach. Oferujemy ponad sto pięćdziesiąt kształtów i wielkości w standardowych, gotowych wykrojnikach, ale bez problemu wydrukujemy etykiety i naklejki w dowolnym kształcie. Naklejki i etykiety mogą posiadać wykończenie matowe, półmatowe lub błyszczące oraz mogą być pokryte laminatem.

Rodzaje podkładów do druku naklejek:

papier niepowlekany (mat),

papier powlekany (mat, pół-mat, błysk),

papier powlekany – wielokrotnego naklejania,

papier z ciemnym klejem (nie prześwituje),

papier magnetyczny,

folia matowa: srebrna lub złota,

folia (biała łysk, mat, mleczna, szroniona, transparentna),

folia z ekstra mocnym klejem,

folia srebrna na tabliczki znamionowe,

folia zdejmowalna, elektrostatyczna,

folia grawerowana laserem,

folia zalana wypukłą żywicą poliuretanową,

folia z laminatem UV (błysk lub mat),

folia z laminatem podłogowym,

folia plombowa srebrna – po oderwaniu napis VOID lub szachownica,

folia plombowa – folia krusząca się przy odrywaniu,

do głębokiego mrożenia,

z atestem spożywczym.

Ekspresowe pieczątki i profesjonalne tusze

W naszym bogatym asortymencie znajdują się również ekspresowe pieczątki i profesjonalne tusze. Posiadamy zarówno pieczątki z wielokolorowym odbiciem, jak i ręczne stemple, automaty stemplarskie, numeratory, datowniki czy produkty do zastosowań specjalistycznych. Dostępne u nas pieczątki mogą zawierać dowolną grafikę, logo firmy, rysunek, zdjęcie, podpis lub tekst. Dysponujemy własną mieszalnią, dlatego jesteśmy w stanie wykonać dowolnie wybrany przez klienta kolor. Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Z nami jest to możliwe! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą proponowanych pieczątek i tuszów

Posiadamy najszerszą na rynku ofertę pieczątek i stempli. W naszym asortymencie znajdą Państwo również pieczątki z wielokolorowym odbiciem, z możliwością zastosowania dowolnej ilości kolorów. Oferujemy wiele rozmiarów pieczątek, od prostych ręcznych stempli, poprzez najbardziej popularne automaty stemplarskie, datowniki i numeratory, aż po profesjonalną linię metalowych automatów do zastosowań specjalistycznych. Każda przygotowana przez nas pieczęć może zawierać dowolne elementy, takie jak: tekst, grafika, zdjęcie, rysunek, logo, podpis itp. Gwarantujemy rozmiary odbicia: od 10×10 mm do 260×200 mm, stemple taśmowe o wysokości liter i cyfr do 25 mm, datowniki z odbiciem do formatu 120×120 mm. Stemple ręczne możemy przygotować do formatu nawet 60 x 30 cm. Realizujemy również pieczątki z odbiciem wielokolorowym w różnych formatach, a własna mieszalnia tuszy pozwala nam uzyskać praktycznie dowolny, wymagany przez klienta kolor. Oferowane przez nas pieczątki kolorowe mogą zawierać dowolną ilość kolorów. Pieczątki z wielokolorowym odbiciem są przeznaczone do samodzielnego, wielokrotnego napełniania. Naszą ofertę tuszy poszerzyliśmy o specjalistyczne tusze do różnych powierzchni marki COLORIS. Na zamówienie jesteśmy w stanie przygotować wybrany kolor tuszu z palety PANTONE.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

oprawy antybakteryjne dla szkół, aptek, przychodni i szpitali,

drewniane, tradycyjne stemple ręczne,

stemple ozdobne,

samotuszujące automaty stemplarskie,

samotuszujące automaty szkieletowe,

ekspresowe automaty w technologii Flash,

automaty i numeratory metalowe HEAVY,

specjalistyczne datowniki,

automatyczne numeratory,

oprawy okrągłe i owalne,

oprawy prostokątne i kwadratowe,

oprawy trójkątne,

oprawy nabiurkowe i kieszonkowe,

długopisy z pieczątką,

stemple, datowniki i numeratory taśmowe,

datowniki z godziną,

suche stemple do tłoczenia.

Plastikowe karty, wizytówki, metki z dziurką

 Realizujemy też zlecenia na plastikowe karty, wizytówki oraz metki z dziurką. Drukowane przez nas projekty wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością, a także są niezwykle atrakcyjne pod względem wizualnym. Takie tradycyjne nośniki treści reklamowych mogą skutecznie pełnić rolę kart dostępowych, lojalnościowych bądź wizytówek. Zajmujemy się także wykonywaniem etykiet i plastikowych metek dla branży ogrodniczej. Zapewniamy całkowitą personalizację wzoru! 

W naszej ekspresowej drukarni wydrukujesz plastikowe karty i plastikowe wizytówki. Trwała i bardzo atrakcyjne forma reklamy Twojej firmy. Karty mogą pełnić rolę wizytówek, kart dostępowych lub lojalnościowych. Plastikowe metki i etykiety stosowane są również w ogrodnictwie do oznaczania roślin.  Plastikowe etykiety  płaskie i termokurczliwe rurkowe stosowane są przy oznaczaniu instalacji elektrycznych, kabli oraz instalacji sieci komputerowych i serwerów.

Rodzaje i zastosowanie plastikowych kart i etykiet:

karty rabatowe i lojalnościowe

wizytówki osobiste i reklamowe

karty dostępowe

reklamowe kalendarzyki

etykiety stosowane w ogrodnictwie

etykiety do znakowania kabli i sieci komputerowych

etykiety na instalacje i panele elektryczne

etykiety i metki wodoodporne

bardzo wytrzymałe, laminowane etykiety kwasoodporne do różnych zastosowań

Druk przestrzenny 3D

Oferujemy druk 3D w technologiach FDM i SLA realizowany w oparciu o pliki STL zawierające modele obiektów trójwymiarowych. Bardzo szeroki zakres materiałów do druku, filamentów i żywic, umożliwia nam realizacje różnych projektów o wymaganych cechach wizualnych i fizycznych. Realizujemy małe i bardzo szczegółowe modele figurek do malowania dla hobbystów i kolekcjonerów, jak również duże modele konstrukcyjne i prototypy. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, kolekcjonerów i hobbystów, firmy oraz studia projektowe i zakłady produkcyjne. Drukujemy pojedyncze sztuki i niewielkie serie produkcyjne nieopłacalne do produkcji metoda wtrysku.

W naszej ofercie proponujemy:

technologia FDM - pole druku 30 x 30 x 40 cm

technologia SLA - pole druku 12 x 70 x 15 cm

rozdzielczość do 0,025 mm

duża baza filamentów

filamenty techniczne

duża baza żywic

żywice elastyczne, transparentne i do odlewów

postprodukcja, usuwanie supportów, płukanie i utwardzanie światłem UV, wygładzanie