Druk figurek RPG 3D

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Druk figurek RPG 3D

Druk figurek 3D, elementy do makiet i gier RPG

Współpracujemy z modelarzami i hobbystami dla których drukujemy figurki i dowolne modele wykorzystywane w makietach i dioramach. Drukujemy głównie gotowe modele, otrzymane od zleceniodawców. Możemy również zmodelować i wydrukować brakujące elementy do makiet w oparciu o indywidualne ustalenia, rysunki, zdjęcia. Możemy wydrukować dowolne elementy makiet: postacie, pojazdy, elementy roślinne, elementy wyposażenia, zwierzęta, fragmenty architektury, ukształtowanie terenu, itp.

Druk z żywicy. Malowane modele wykorzystywane do dioram.

Różne kolory i rodzaje żywicy, gotowe do malowania. Bardzo wysoka dokładoność.

Przykład malowanych figurek wykorzystywanych w makietach, dioramach.

Fragment dioramy z malowanymi modelami 3D drukowanymi z żywicy.

W przeciwieństwie do innych firm, gdzie cena druku z żywicy zależna jest od czasu druku, u nas cena gotowego modelu skalkulowana jest w przeliczeniu na ilość żywicy (w gramach) niezbędnej do wykonania modelu. Na finalną cenę nie wpływa czas druku, który może trwać nawet kilkanaście godzin lub dłużej. Ilość żywicy jest określana po otrzymaniu modelu do druku w formacie STL. W procesie druku model drukowany jest razem z niezbędnymi podporami, które również wykonane są z żywicy, ale usuwane w procesie postprodukcyjnym. Z tego powodu ilość  żywicy przyjętej do wyceny może być większa, niż ostateczny ciężar gotowego modelu.

DRUK SLA – ŻYWICA
Dokładność:  25 – 100 µm / 0.025–0.1 mm
Cena za druk pierwszego / pojedynczego modelu – według ilości żywicy
Żywica standardowa (różne kolory) 7,00 / g
Żywica transparentna 8,50 / g
Żywica elastyczna 10,00 / g
Żywica ABS 13,00 / g
Żywica do odlewów 18,00 / g
Obróbka (wycinanie podpór, czyszczenie, utwardzanie UV) w cenie druku

Minimalne zamówienie przy druku SLA z żywicy 120,00 PLN. Przy stałej współpracy i większej ilości modeli ceny ustalane indywidualnie.

Większe modele i elementy do makiet, wymagające mniejszej dokładności drukujemy w technologii FDM. Modele do malowania zazwyczaj są drukowane z PLA, ale posiadamy bardzo bogatą bazę różnych filamentów. W tym wypadku koszt druku  wyceniany jest już standardowo na podstawie przewidywanego czasu druku.  Do wyceny niezbędne jest przesłanie pliku do druku w formacie STL. 

DRUK FDM – FILAMENT
Dokładność:  100 – 400 µm / 0,1 mm – 0,4 mm 
Cena za godzinę druku
Filament PLA 15,00 – 39,00
Obróbka (wycinanie podpór, czyszczenie) w cenie druku

Minimalne zamówienie przy druku FDM z filamentów 120,00 PLN. 

Przykład druku elementu do gry.

Druk figurki z żywicy. Model bezpośrednio po druku z podporami.

Gotowa figurka z żywicy, wysokość 35 mm. 1g=0,84ml

Elementy do gry drukowane w technologii FDM.

Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości realizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Rodzaje i kolory żywic jakie oferujemy:

żywica standardowa, kolor biały

żywica standardowa, kolor szary

żywica standardowa, kolor czarny

żywica standardowa, kolor żółty

żywica standardowa, kolor pomarańczowy

żywica standardowa, kolor beżowy

żywica standardowa, kolor różowy

żywica standardowa, kolor lazurowy

żywica standardowa, kolor niebieski (cyan)

żywica standardowa, kolor truskawkowy (magenta)

żywica standardowa, kolor bordowy (maroon)

żywica transparentna, kolor biały (półprzezroczysty mleczny)

żywica transparentna, kolor czerwony

żywica transparentna, kolor zielony

żywica elastyczna, transparentna, kolor biały (półprzezroczysty mleczny)

żywica elastyczna, niebieska

żywica ABS, kolor biały

Żywica do odlewów, kolor zielony

Żywice do odlewów mają zastosowanie głównie w jubilerstwoie i stomatologii. Wydruki z żywic do odlewów używane do form odlewniczych, ponieważ w procesie wypalanie nie pozostają pozostałości popiołu.

Żywica ABS tough jest uniwersalną żywicą do wielu zastosowań. Ma wysoką wytrzymałość temperaturową i jej ogólna twardość sprawia, że świetnie nadaje się nawet do części mechanicznych. Żywica ABS tough ma świetną tolerancję wymiarową i niski skurcz.

Oferta dla modelarzy i hobbystów

Ze względu na bogate zaplecze maszynowe jesteśmy w stanie wykonać wiele elementów niezbędnych przy budowie makiet i dioram. Drukujemy np.: pojazdy, ludzi, zwierzęta, elementy architektoniczne, ukształtowanie terenu, naturalne elementy podłoża, roślinność, konary drzew, wszelkie elementy uzgodnione z Klientem lub przygotowane w oparciu o przekazane modele, dokumentację przestrzenną lub zdjęcia. Wycinamy również elementy płaskie laserem w takich materiałach jak: sklejka, tektura modelarska, beermata, pleksi. Drukujemy na specjalnych foliach do modeli architektonicznych: szyby, witraże, itp. Przy stałej współpracy ceny ustalamy indywidualnie. 

Druk 3D może być wykorzystywany na naprawdę wiele sposobów. Oprócz tworzenia specjalistycznych prototypów, modeli naukowych lub badawczych, za pomocą tej metody przygotowuje się również figurki bądź inne elementy do gier, makiet lub dioram. Tego typu rozwiązanie okaże się też przydatne podczas uzupełniania brakujących obiektów w grach RPG. W ramach naszych usług wykonujemy profesjonalny druk dowolnych figurek 3D. Realizujemy zamówienia na różnego rodzaju postacie, zwierzęta, pojazdy, rośliny, ukształtowanie terenu, architekturę lub przedmioty codziennego użytku. Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalny wydruk figurek 3D

Wydruki przestrzenne 3D doceniane są przez coraz większe grono odbiorców. W końcu to właśnie takie modele wykonywane są z największą starannością, jednocześnie doskonale prezentując przy tym wszystkie szczegóły i detale danego projektu. Precyzyjne odzwierciedlenie dowolnego pliku cyfrowego znajduje swoje zastosowanie w wielu branżach. Zarówno architekci, jak i naukowcy, badacze czy jubilerzy, zaczęli regularnie wykorzystywać technikę druku przestrzennego. Zalety wynikające z takiego rozwiązania dostrzegają też jednak hobbyści oraz fachowi modelarze, którym druk 3D pozwala na efektywną realizację wielu wizji czy projektów. W oparciu o tę technologię można bowiem stworzyć dowolne figurki czy elementy do makiet i gier RPG.

Oferujemy wysokiej jakości wydruk figurek 3D dla modelarzy, hobbistów oraz prywatnych klientów. Wykonujemy też zamówienia na różnorodne części do makiet i gier RPG, w tym na postacie, zwierzęta, elementy wyposażenia, podłoża czy fragmenty architektury. Proponowane przez nas modele przygotowujemy głównie w oparciu o gotowe projekty naszych klientów. Jesteś miłośnikiem gier RPG lub modelarzem, który zgubił brakujące figurki do swoich makiet lub dioram? Z nami szybko rozwiążesz swój problem! Specjalnie dla Ciebie zmodelujemy, a następnie wydrukujemy dowolne elementy do makiet! Wystarczy, że jedynie pokażesz nam oryginalny projekt, a także podasz szczegóły utraconego modelu, a my już ekspresowo zajmiemy się resztą. Zachęcamy do kontaktu mailowego, w celu ustalenia wszystkich wytycznych zlecenia.

Druk figurek 3D i elementów do makiet

Realizujemy zamówienia na profesjonalny druk figurek 3D oraz elementów do makiet. Wszystkie projekty przygotowujemy przy użyciu wysokiej jakości żywicy standardowej (o różnych kolorach, w tym białej, czarnej, pomarańczowej, różowej czy niebieskiej), elastycznej (półprzezroczystej mlecznej albo niebieskiej), transparentnej (półprzezroczystej mlecznej, czerwonej lub zielonej) oraz specjalnej żywicy przeznaczonej do odlewów (zielonej). W naszej ofercie posiadamy również uniwersalną żywicę ABS tough, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością temperaturową oraz niezwykłą twardością. Taka żywica okaże się szczególnie przydatna podczas tworzenia części mechanicznych. Na życzenie podejmiemy się też kompleksowej obróbki powstałego modelu. Tego typu usługa obejmuje czyszczenie, wycinanie podpór, a także utwardzanie UV. I to wszystko w cenie druku! Gwarantujemy ekspresową realizację zamówienia oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Specjalna oferta dla hobbystów i modelarzy

Odpowiadając na potrzeby wszystkich klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę dla modelarzy i hobbystów. Ze względu na to, że dysponujemy wyłącznie specjalistycznym sprzętem oraz bogatym zapleczem technologicznym, jesteśmy w stanie stworzyć wiele elementów, które są potrzebne przy budowie dioram i makiet. Realizujemy zarówno zamówienia na tradycyjne części, w tym pojazdy, zwięrzęta czy ludzi, jak i bardziej szczegółowe elementy, takie jak konary drzew. Proponujemy też profesjonalne wycinanie płaskich modeli przy użyciu lasera. W tego typu projektach korzystamy z tektury modelarskiej, sklejki, pleksi oraz beermaty. Wszystkie prace z zakresu wydruku 3D lub cięcia laserem wyceniamy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu drogą mailową w celu dokładnego omówienia szczegółów zlecenia!

Druk figurek 3D to wyjątkowo innowacyjne rozwiązanie technologiczne, dzięki któremu można szybko stworzyć dowolnie wybrany element do makiet lub gier RPG. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na przygotowanie specjalnej oferty na wydruk obiektów 3D. Szczególnie zależy nam na satysfakcji naszych klientów z zamówionego u nas projektu, dlatego wszystkie modele wykonujemy zgodnie z otrzymanymi wcześniej wytycznymi. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i ciekawe pomysły! Zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz niezwykle atrakcyjne ceny. Zachęcamy do współpracy.