Gadżety personalizowane

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Gadżety personalizowane

Gadżety z laserowym grawerem

Za pomocą laserów znakujemy gadżety reklamowe wykonane z różnych materiałów (metal, ceramika, szkło, drewno). Na zamówienie sprowadzamy dowolne produkty na których umieszczamy grafikę / logo.  Możemy również wykonać znakowanie na produktach dostarczonych przez  klienta. Na stanie do natychmiastowej produkcji mamy kubki ceramiczne w kilku kolorach i aluminiowe wizytówki, oraz długopisy i ołówki. Pozostałe gadżety do sprowadzenia w ciągu kilku dni.

Kubki ceramiczne, grawer biały. Kolory kubków: czarny, niebieski, zielony, czerwony, żółty, pomarańczowy.

Notesy, terminarze, kalendarze książkowe (różne rozmiary i kolory).

Pamięci USB w obudowie aluminiowej lub drewnianej. Wizytowniki aluminiowe.

Wizytowniki aluminiowe. Dowolne gadżety metalowe lub drewniane.

Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości realizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: biuro@copio.pl

Gadżety z pełnokolorowym nadrukiem

Wykorzystując różne technologie druku oferujemy produkcję gadżetów reklamowych z indywidualnym, personalizowanym nadrukiem. Drukujemy każdy nakład już od kilku, kilkudziesięciu sztuk. W naszym studio wykonamy projekt wraz z wizualizacją, przygotujemy pliki do druku i zajmiemy się produkcją. Poniżej przykładowe produkty reklamowe, które oferujemy. Jeśli szukają Państwo czegoś innego prosimy o kontakt.

Długopisy plastikowe z pełnokolorowym nadrukiem.

Długopisy eco drewniane z kolorowym nadrukiem.

Torby bawełniane z pełnokolorowym nadrukiem.

Torby poliestrowe z pełnokolorowym nadrukiem.

Podkładka i otwieracz do butelek z pełnokolorowym nadrukiem.

Komplet kredek drewnianych w opakowaniu z pełnokolorowym nadrukiem.

Komplet kredek świecowych w opakowaniu z pełnokolorowym nadrukiem.

Opaska odblaskowa z pełnokolorowym nadrukiem.

Etui na kartę kredytową z ochroną RFID z pełnokolorowym nadrukiem.

Notesy 90 x 140 mm z pełnokolorowym nadrukiem.

Notesy 130 x 210 mm z pełnokolorowym nadrukiem.

Notesy A5 z pełnokolorowym nadrukiem.

Gadżety reklamowe stanowią jeden z ważniejszych elementów marketingowych każdej firmy. Nie tylko bowiem w wyjątkowo efektywny sposób zachęcają klientów czy kontrahentów do dalszej współpracy, ale też znacząco podnoszą prestiż marki. Różnego rodzaju akcesoria promocyjne okażą się szczególnie przydatne podczas targów branżowych, konferencji, aukcji, a także innych spotkań biznesowych. W ramach naszych usług wykonujemy profesjonalne gadżety reklamowe z pełnokolorowym nadrukiem. Takie niepozorne upominki doskonale wspierają rozwój fimy i jednocześnie wzbudzają sympatię u klientów. Realizujemy zamówienia zarówno na długopisy, torby, podkładki czy otwieracze do butelek, jak i komplety kredek, notesy oraz etui na kartę kredytową. Zapraszamy do współpracy!

Spersonalizowane gadżety reklamowe i upominki promocyjne

Każdy z nas uwielbia dostawać drobne upominki. Nawet zwykły długopis czy bawełniana torba potrafią skutecznie poprawić nastrój i wzbudzić większe zainteresowanie daną markę. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorstw zaczyna wykorzystywać tę formę promocji jako marketingową zachętę do pozyskiwania potencjalnych klientów. Z pewnością dużą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość całkowitej personalizacji artykułów. Notesy z logiem firmy, pendrive z nazwą najnowszego projektu albo elegancka przypinką z grafiką pokazową? Nie ma problemu! Oryginalne gadżety reklamowe to świetne prezenty dla klientów, które w dużym stopniu odpowiadają za identyfikację wizualną marki. Ponadto poprawiają kontakty biznesowe i utrwalają pozytywny wizerunek firmy w oczach potencalnych kontrahentów.

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości gadżety reklamowe z pełnokolorowym nadrukiem. Dysponujemy wyłącznie nowoczesnym zapleczem technologicznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować różnorodne produkty, które doskonale wyróżnią Twoją firmę lub działalność na tle konkurencji. Odpowiadając na potrzeby wszystkich osób realizujemy zamówienia już od kilku sztuk. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, instytucje, zakłady czy korporacje! Prosimy o kontakt drogą mailową w celu dokładnego omówienia zlecenia.

Gadżety z pełnokolorowym nadrukiem

Proponowane przez nas gadżety reklamowe wyróżniają się jakością i niezwykłą trwałością. Na każdym z przygotowywanych produktów możemy umieścić dowolne logo, hasło lub grafikę reprezentującą daną firmę. Realizujemy zamówienia na tradycyjne upominki promocyjne takie jak plastikowe długopisy, podkładki i otwieracze do butelek, opaski odblaskowe, notesy w rozmaitych rozmiarach czy etui na kartę kredytową z ochroną RFID. I to wszystko z bardzo atrakcyjnym, pełnokolorowym nadrukiem! Zdając sobie sprawę z różnorodnych wymagań oraz indywidulanych preferencji naszych klientów, wykonujemy też ekologiczne gadżety reklamowe, na które z pewnością zwrócą uwagę osoby dbające o środowisko. Drewniane eco długopisy z kolorowym nadrukiem, wielorazowe torby bawełniane lub kredki? Z nami to możliwe! Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i interesujące pomysły. Zlecenia na gadżety z pełnokolorowym nadrukiem wyceniamy indywidualnie, dlatego po więcej informacji zapraszamy poprzez kontakt mailowy.
Gadżety personalizowane – realizacja zamówień

Wszystkie zamówienia dotyczące personalizowanych gadżetów reklamowych wykonujemy we własnym studiu. Przygotowujemy zarówno sam projekt, wizualizację oraz pliki do druku, jak również zajmujemy się ostateczną produkcją akcesoriów. W proponowanym przez nas asortymencie nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz? Nic się nie stało! Z miłą chęcią podejmiemy się także realizacji innych zleceń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i innowacyjnym formom druku, jesteśmy w stanie wykonać wiele innych gadżetów, które w pełni sprostają Twoim oczekiwaniom i wizjom. Gwarantujemy szybką realizację zamówieńi atrakcyjne ceny!

Gadżety reklamowe są niedrogim, ale jednocześnie świetnym sposobem na niezwykle efektywne zwiększenie rozpoznawalności firmy na rynku. Takie drobne upominki przydają się nie tylko podczas bezpośredniego kontaktu z klientami, ale też na różnego rodzaju targach branżowych, konferencjach czy akcjach promocyjnych. W ramach naszych usług zajmujemy się przygotowywaniem wyjątkowo atrakcyjnych gadżetów reklamowych. Proponowane przez nas akcesoria mogą zawierać dowolnie wybrane loga, hasła lub grafiki reprezentujące markę. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem, dlatego możesz być pewien, że zrealizujemy zamówienie zgodnie z ustalonymi wcześniej wytycznymi! Zachęcamy do współpracy.