Pełnokolorowe identyfikatory i karty PVC

Zapraszamy do zamawiania dowolnych kart plastikowych w formacie karty kredytowej 84 x 54 mm. Trwały i odporny na światło druk w jakości fotograficznej, realizowany jest bezpośrednio na plastiku. Małe ilości nawet od 1 sztuki drukujemy za pomocą termotransferu, większe nakłady bezpośrednim drukiem UV. 

Przykładowe zastosowania kart PVC:

karty rabatowe

karty lojalnościowe

karty dostępowe

karty personalizacyjne, legitymacje

karty promocyjne, reklamowe

karty kodowe

karty wizytowe, wizytówki

Nadruk pełnokolorowy, jedno lub dwustronny. Nakład nawet od 1 sztuki.

Każda karta może zawierać inną treść i grafikę – pełna personalizacja.

Każda karta z pełną personalizacją, nakłady dowolne, nawet od 1 sztuki (nadruk CMYK na białych kartach).

Dowolna grafika, dowolna treść, jakość fotograficzna.

Dostępne grubości kart:

0,75 mm

0,75 mm

0,75 mm

0,60 mm

Rodzaje kart na jakich drukujemy:

karty białe (standardowe)

karty białe z paskiem magnetycznym

karty białe z matowym paskiem na podpis

karty kolorowe: czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty

karty ozdobne, perłowe: złoty, srebrny

karty z zabezpieczeniem - hologram

karty z zabezpieczeniem - punktowy lakier opalizujący

karty z dodatkowym kolorem srebrnym

Dostępne rodzaje nadruku na kartach:

nadruk pełnokolorowy (termotransfer + folia, cyfrowy offset - druk UV)

nadruk czarny lub biały

nadruk metaliczny: złoto, srebro

nadruk w kolorze: czarnym, czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym

Każde zlecenie ze względu na różnorodne możliwości realizacji wyceniamy indywidualnie, aby zagwarantować Państwu najlepszą cenę.  Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Karty rabatowe i lojalnościowe to doskonały sposób na nawiązywanie długotrwałych relacji z klientem. Możliwość zaoszczędzenia na regularnym kupowaniu konkretnych produktów lub korzystania wyłącznie z usług określonej firmy przyciąga wiele osób, które tym samym łatwo przywiązują się do danej marki. Zadowoleni klienci zaczynają  polecać artykuły bądź usługę znajomym i rodzinie, co z kolei szybko zwiększa grono potencjalnych odbiorców. Oferujemy szybki druk kart rabatowych, lojalnościowych i promocyjnych przygotowywanych w jakości fotograficznej. Zajmujemy się również realizacją zamówień na karty dostępowe, kodowe, wizytowe oraz legitymacje. Już teraz wyróżnij się na tle konkurencji i zbuduj swoją pozycję na rynku, wprowadzając do swojej działalnościatrakcyjne karty rabatowe! Zapraszamy do kontaktu.

Tanie karty lojalnościowe i rabatowe

Za skuteczny marketing firmy w dużej mierze odpowiadają sami klienci. W końcu to właśnie oni recenzują produkty, wypowiadają się na temat wykonywanych usług, a także oceniają pracowników. Ich zadowolenie i satysfakcja mogą więc znacząco zaważyć na przyszłości każdej marki. Aby w pełni sprostać oczekiwaniom potencjalnych klientów, warto dołączyć do swojej oferty karty rabatowe lub lojalnościowe, które zapewnią atrakcyjne rabaty bądź upoważnią do otrzymania interesującego prezentu. Te z pozoru niewielkie kartoniki można jednak wykorzystać na wiele innych sposobów. Karty stałego klienta czy karty członkowskie to świetne rozwiązanie na wprowadzenie limitowanych kolekcji lub czasowych promocji dostępnych wyłącznie dla określonej grupy odbiorców. Ten mało kosztowny chwyt marketingowy efektywnie poprawia relacje z klientem, pozwala wyróżnić się w branży i przede wszystkim skutecznie zwiększa obroty. 

W ramach naszych usług wykonujemy druk kart rabatowych, lojalnościowych i dostępowych. Realizujemy również zamówienia na karty personalizacyjne, kodowe, promocyjne, reklamowe, a także wizytówki i karty wizytowe. Wszystkie projekty przygotowujemy za pomocą wysokiej jakości druku fotograficznego, który wyróżnia się wyjątkową trwałością oraz odpornością na światło. Zachęcamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, firmy oraz korporacje potrzebujące większych nakładów! 

Ekspresowy druk pełnokolorowych identyfikatorów i kart PVC

Nasza oferta obejmuje druk kart plastikowych, które mogą pełnić rolę identyfikatorów lub innych kart lojalnościowych bądź rabatowych. Zgodnie z wytycznymi klientów wykonujemy spersonalizowane projekty z dowolną grafiką i treścią w formacie kart kredytowych 84 x 54 mm. Zdając sobie sprawę z różnorodnych potrzeb i wymagań z miłą chęcią realizujemy zlecenia już od jednej sztuki! Większe nakłady przygotowujemy za pomocą wysokiej jakości druku UV po niezwykle atrakcyjnej cenie. To jednak nie wszystko! Oprócz zamówień na tradycyjne karty z nadrukiem czarnym, białym lub pełnokolorowym, wykonujemy również profesjonalne karty rabatowe z nadrukiem metalicznym (złotym lub srebrnym) albo w kolorze zielonym, niebieskim, czerwonym oraz żółtym. Specjalnie dla Ciebie stworzymy więc wzór, który idealnie odzwierciedli wizerunek Twojej firmy! Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu indywidualnej wyceny zamówienia. 

Plastikowe karty i identyfikatory – realizacja zamówień

Drukowane u nas plastikowe karty i identyfikatory dostępne są w wielu różnych wariantach. Przygotowujemy zarówno tradycyjne karty w kolorze białym, jak i projekty z paskiem magnetycznym, matowym paskiem na podpis lub karty kolorowe. Jeśli szukasz czegoś bardziej atrakcyjniejszego, co pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji to również mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na życzenie naszych klientów realizujemy zlecenia na karty ozdobne i perłowe (srebrne albo złote), karty z dodatkowymi zabezpieczeniami (hologramem, punktowym lakierem opalizującym), a także eleganckie karty z kolorem srebrnym. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i wzory, dlatego po ustalenie wszelkich szczegółów zapraszamy drogą mailową. 

Karty rabatowe, lojalnościowe i promocyjne wspomagają pozyskiwanie nowych klientów oraz skutecznie zachęcają do regularnych zakupów lub usług. Proponowane przez nas projekty wyróżniają się wysoką jakością druku fotograficznego oraz efektywnymi zdobieniami, od których ciężko oderwać wzrok. Do każdego zamówienia podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby wzór został wykonany zgodnie z Twoimi wytycznymi. Zapewniamy ekspresową realizację zleceń oraz korzystne ceny! Zachęcamy do współpracy.