Ekspresowe pieczątki

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Ekspresowe pieczątki

Drukarnia COPIO® z Sulejówka zajmuje się ekspresową produkcją pieczątek. Realizujemy nowoczesne pieczątki tekstowo-graficzne, dostępne w ponad 40 wzorach i wielkościach odbicia. Oferujemy pieczątki biurkowe, kieszonkowe i tablicowe, okrągłe, owalne lub prostokątne. Wykonujemy również datowniki, a także duże formaty dla kadr i księgowości do formatu A6. Większość produktów realizujemy w ciągu tego samego dnia – w trybie ekspresowym nawet w ciągu 15 minut.

Treść odbicia nie wpływa na cenę. Pieczątka z elementem graficznym kosztuje więc dokładnie tyle samo, co pieczątka z samym tekstem. Nie ma też znaczenia ilość linijek, które umieścimy w odbiciu – ważne tylko, aby tekst był czytelny. Jeżeli grafika po wydrukowaniu na drukarce laserowej jest czytelna, to tak samo będzie wyglądała po odbiciu na papierze – bardzo wysoka rozdzielczość pieczątek wynosi ponad 800 dpi.

Nowoczesne oprawy o modułowej budowie. Duży zasobnik z tuszem pigmentowo-olejowym.

Pieczątki o dużych rozmiarach, tzw. tablicowe lub tabelaryczne. Do formatu 121 x 89 mm.

Dowolna, bardzo szczegółowa grafika. W odbiciu możemy umieścić również zdjęcie – rozdzielczość do 900 dpi.

Przykłąd odbicia zawierającego tekstową treść pieczątki wraz z grafiką.

7 kolorów tuszu:

czarny, niebieski, zielony, czerwony, fioletowy, pomarańczowy, złoty

2 kolory opraw: białe lub czarne
2 marki najwyższej jakości: COLOP EOS, NOMO

 Oprócz tekstu produkowane przez nas pieczątki tekstowo-graficzne mogą zawierać także:

dowolną grafikę,

rysunek,

znak graficzny,

logo firmy,

zdjęcie itp.

ZAPRASZAMY DO SKLEPU ON-LINE

Sklep internetowy z pieczątkami i specjalistycznymi tuszami pod adresem

sklep.copio.pl

W sklepie dostępne są wszystkie stemple i pieczątki, które oferujemy. W trakcie składania zamówienia można przesłać treść pieczątki lub załącznik z tekstem, logiem firmowym lub gotową pieczątką do produkcji. Po złożeniu zamówienia można dokonać płatności on-line za pomocą bezpiecznej platformy płatniczej PayU®. Oczywiście tak jak dotychczas, zamówienia przyjmujemy również mailem. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo.

Pieczątki na tusz pigmentowo-olejowy

Nasze pieczątki posiadają gumkę, która nie ulega wycieraniu i odkształcaniu, dzięki czemu przez lata odbijają z taką samą jakością. Tusz pigmentowo-olejowy powoduje, że pieczątka nie wysycha, nawet jeżeli pozostanie otwarta przez długi czas. Ilość odbić po jednokrotnym napełnieniu wystarcza zgodnie z danymi producenta na 20 000 odbić, czyli przynajmniej na kilka lat użytkowania. Nasze pieczątki są przy tym 7-krotnie trwalsze od pieczątek tradycyjnych. Jeżeli pieczątka odbija słabiej, wystarczy napełnić ją 8-10 kroplami tuszu pigmentowo-olejowego dostępnego w naszym sklepie, co wydłuży jej żywotność o kolejne lata.

Dysponujemy szeroką ofertą pieczątek oraz dedykowanych im akcesoriów. Produkujemy m.in. stemple drewniane i ozdobne. Zamówią u nas Państwo także różne rodzaje tuszów specjalistycznych oraz poduszek do stempli. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Gwarantujemy fachowość i wysoką jakość realizacji zleceń.

KATALOG PIECZĄTEK EKSPRESOWYCH

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem pieczątek ekspresowych marki COLOP. Większość produktów przedstawionych w katalogu jest dostępna. Zamówienia można składać mailem lub poprzez nasz sklep internetowy. Wszystkie zamówienia staramy się realizować w trybie ekspresowym.