Pieczątki ekspresowe

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » Pieczątki ekspresowe

Ekspresowe pieczątki w ciągu 10 minut!

Drukarnia COPIO® z Sulejówka zajmuje się ekspresową produkcją pieczątek. Realizujemy nowoczesne pieczątki tekstowo-graficzne, dostępne w ponad 40 wzorach i wielkościach odbicia. Oferujemy pieczątki biurkowe, kieszonkowe i tablicowe, okrągłe, owalne lub prostokątne. Wykonujemy również datowniki, a także duże formaty dla kadr i księgowości do formatu A6. Większość produktów realizujemy w ciągu tego samego dnia – w trybie ekspresowym nawet w ciągu 10 minut.

Ilość treści w odbiciu nie wpływa na cenę pieczątki. Pieczątka z elementem graficznym kosztuje więc dokładnie tyle samo, co pieczątka z samym tekstem. Nie ma też znaczenia ilość linijek, które umieścimy w odbiciu – ważne tylko, aby tekst był czytelny. Jeżeli grafika po wydrukowaniu na drukarce laserowej jest czytelna, to tak samo będzie wyglądała po odbiciu na papierze. Jest to spowodowane bardzo wysoką rozdzielczością pieczątek, która wynosi ponad 800 dpi.

Nowoczesne oprawy o modułowej budowie. Duży zasobnik z tuszem pigmentowo-olejowym.

Pieczątki o dużych rozmiarach, tzw. tablicowe lub tabelaryczne. Do formatu 121 x 89 mm.

Dowolna, bardzo szczegółowa grafika. W odbiciu możemy umieścić również zdjęcie – rozdzielczość do 900 dpi.

Przykłąd odbicia zawierającego tekstową treść pieczątki wraz z grafiką.

Pieczątki ekspresowe napełniamy wyłącznie tuszem pigmentowo-olejowym. Dzięki czemu wydajność pieczątki ekspresowej jest dużo wyższa od pieczątek tradycyjnych. Taki tusz w pieczątce nie zasycha, a odbicie jest zawsze ostre i czytelne. Pieczątek tego typu nie wolno napełniać innym rodzajem tuszu np. wodnym, spirytusowym, atramentem. Tusz pigmentowo-olejowy jest bardzo wydajny, wystarczy kilka kropel do uzupełnienia pieczątki. Oferujemy go w ciągłej sprzedaży.

7 kolorów tuszu:

czarny, niebieski, zielony, czerwony, fioletowy, pomarańczowy, złoty

2 kolory opraw: białe lub czarne
2 marki najwyższej jakości: COLOP EOS, NOMO

 Oprócz tekstu produkowane przez nas pieczątki tekstowo-graficzne mogą zawierać także:

dowolną grafikę,

rysunek odręczny

znak graficzny,

logo firmy,

zdjęcie itp.

Nasze pieczątki posiadają gumkę, która nie ulega wycieraniu i odkształcaniu, dzięki czemu przez lata odbijają z taką samą jakością. Tusz pigmentowo-olejowy powoduje, że pieczątka nie wysycha, nawet jeżeli pozostanie otwarta przez długi czas. Ilość odbić po jednokrotnym napełnieniu wystarcza zgodnie z danymi producenta na 20 000 odbić, czyli przynajmniej na kilka lat użytkowania. Nasze pieczątki są przy tym 7-krotnie trwalsze od pieczątek tradycyjnych. Jeżeli pieczątka odbija słabiej, wystarczy napełnić ją 8-10 kroplami tuszu pigmentowo-olejowego dostępnego w naszym sklepie, co wydłuży jej żywotność o kolejne lata.

Dysponujemy szeroką ofertą pieczątek oraz dedykowanych im akcesoriów. Produkujemy m.in. stemple drewniane i ozdobne. Zamówią u nas Państwo także różne rodzaje tuszów specjalistycznych oraz poduszek do stempli. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Gwarantujemy fachowość i wysoką jakość realizacji zleceń.

Pieczątki to jedne z ważniejszych elementów wyposażenia każdej instytucji lub firmy. Te popularne urządzenia nie tylko bowiem znacząco ułatwiają codzienną pracę w biurze, ale również stanowią doskonały nośnik reklamowy i informacyjny, niezbędny w bezpośrednich kontaktach z klientami lub współpracownikami. Od pieczątek oczekuje się więc długiej żywotności oraz bezawaryjności. Czasami zdarzają się jednak sytuacje, że dotychczas używany sprzęt nagle ulega uszkodzeniu i natychmiastowo trzeba wyrobić nowy model. Odpowiadając na potrzeby klientów oferujemy ekspresową produkcję profesjonalnych pieczątek. Realizujemy zlecenia zarówno na tradycyjne biurowe pieczątki, jak i kieszonkowe, prostokątne, tablicowe, owalne, a także okrągłe. Zachęcamy do współpracy!

Ekspresowe pieczątki dla każdego

Możliwość dużej personalizacji pieczątek sprawia, że tego typu gadżety stosowane są praktycznie przez wszystkie branże. Różnorodne kształty, odbicia i formaty pozwalają na stworzenie indywidualnych projektów w pełni dopasowanych do wizerunku danej firmy. Pieczątki służą jednak nie tylko do zatwierdzania dokumentów, ale również do stemplowania ulotek reklamowych, karnetów, wejściówek lub formularzy. To nie wszystko! Takie akcesoria można też wykorzystać jako innowacyjną zabawkę dla dzieci. Stemple ze śmiesznymi buźkami, ulubionymi zwierzątkami lub postaciami z bajek? Kreatywność nie zna tutaj granic! Dzięki wysokiej jakości pieczątkom przygotujesz wzór, o jakim zawsze marzyłeś. 

W ramach naszych usług wykonujemy ekspresową produkcję pieczątek. Niektóre modele mogą być gotowe już w ciągu piętnastu minut od złożenia zamówienia. Realizujemy zlecenia zarówno na pojedyncze sztuki, jak i większe nakłady dla przedsiębiorstw, instytucji, urzędów, kancelarii prawnych oraz korporacji. Proponowane przez nas pieczątki dostępne są w ponad 40 różnorodnych wzorach. Specjalizujemy się także w produkcji datowników oraz większych formatów przeznaczonych dla księgowości lub kadr. Skontaktuj się z nami drogą mailową, w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji!

Profesjonalne pieczątki biurowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę pełnią pieczątki biurowe. Specjalnie dla naszych klientów realizujemy zamówienia na ekspresową produkcję pieczątek tekstowo-graficznych. Do każdego modelu można dobrać dowolny kolor tuszu. Dostępne pieczątki wyróżniają się wysoką jakością, nowoczesną oprawą modułową, a także wydajnym zasobnikiem pigmentowo-olejowym. Jesteśmy w stanie wykonać bardzo szczegółowe projekty wzorów z licznymi elementami. Przygotowywane przez nas pieczątki mogą zawierać tekst, rysunek, grafikę, logo, znak graficzny, a nawet zdjęcie. Szukasz nowoczesnych projektów, które zachwycą pełnią kolorów, wieloma detalami, ponadprzeciętną trwałością oraz wysoką rozdzielczością? Nie mogłeś trafić lepiej! Bez żadnych przeszkód sporządzimy dla Ciebie spersonalizowany motyw, który idealnie dopasuje się do wizerunku firmy lub wykonywanej działalności. Zapraszamy do kontaktu! 

Ekspresowe pieczątki – realizacja zamówień

Nasza oferta obejmuje ekspresową produkcję pieczątek. Ze względu na to, że dysonujemy bogatym zapleczem technologicznym i nowoczesnym sprzętem to możemy wykonać dowolny wzór odbicia, dopasowany w pełni do potrzeb i wymagań klientów. Proponowane pieczątki wyposażone są w niezwykle trwałą gumkę, która nawet przy codziennym użytkowaniu nie ulega odkształceniu lub wytarciu. Warto też zauważyć, że stosowany przez nas tusz wystarcza, aż na 20 000 odbić, dzięki czemu może z powodzeniem służyć nawet kilka lat, jednocześnie zapewniając aż 7-krotnie mocniejsze odbicie, niż w przypadku tradycyjnych stempli. Szukasz czegoś innego? Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Zajmujemy się również produkcją pieczątek drewnianych, ozdobnych czy stempli do laku. Do każdego zamówienia pochodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Gwarantujemy szybką realizację zleceń!

Ekspresowa produkcja pieczątek to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym szczególnie zależy na czasie. Artykuły gotowe już w piętnaście minut mogą okazać się najlepszym ratunkiem w kryzysowych sytuacjach, kiedy inne urządzenia niespodziewanie ulegną awarii. W ramach naszej oferty w szybkim trybie przygotowujemy profesjonalne pieczątki z dowolnie wybraną treścią lub grafiką. Jesteśmy otwarci na różne propozycje i indywidualne pomysły. Na życzenie wysyłamy gotowe pieczątki kurierem pod wskazany adres, dzięki czemu nawet nie musisz wychodzić z domu! Zapewniamy wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny.