Jak wyglądają nowoczesne wizytówki? Sprawdź, czym przyciągają klientów!

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » 
  3. Blog
  4.  » Jak wyglądają nowoczesne wizytówki? Sprawdź, czym przyciągają klientów!

W obliczu nagromadzenia na rynku firm, które posiadają podobny profil działalności, coraz częściej zachodzi konieczność szukania sposobów na wyróżnienie się z tłumu. Możesz podjąć tego rodzaju działanie poprzez zastosowanie chociażby innego modelu swojej wizytówki firmowej. Zastanów się, czy nie odejść od tradycyjnie przekazywanych danych na rzecz bardziej nowoczesnych trendów. Czym charakteryzują się nowoczesne wizytówki? Jakie wybrać rozwiązania, by przyciągnąć jak najwięcej Klientów? Poniżej podpowiadamy, czym się kierować!

Pełna personalizacja, czyli nowoczesne wizytówki

Żeby zaistnieć w branży, wśród której konkurencja jest naprawdę duża, musisz szukać niesztampowych rozwiązań, dzięki którym potencjalny Klient dobrze Cię zapamięta, wyławiając właśnie Twoją wizytówkę spośród innych. Być może trafnym wyborem będzie zaprojektowanie nowoczesnej wizytówki, która będzie odzwierciedlała to, co robisz, za pomocą swojego kształtu? Prowadzisz firmę budowlaną? Stwórz wizytówki w formie domu! Jesteś hydraulikiem? Postaw na identyfikatory w kształcie rurociągu! A może posiadać warsztat samochodowy? Odpowiedź wydaje się oczywista – stwórz wizytówki na wzór samochodu lub klucza francuskiego! W ten sposób wiele przedsiębiorstw może liczyć na zauważenie, zapamiętanie i szybki kontakt ze strony konsumenta.

Nowoczesne wizytówki to stosowanie innowacyjnych technologii

Otwierając się na osiągnięcia techniki, możesz zyskać wielu usługobiorców, którzy sięgną po nowoczesne wizytówki, zawierające np. kod QR. Dzięki umieszczeniu kodu bezpośrednio na identyfikatorze oszczędzisz cenną przestrzeń na kartoniku, zawierając w nim najistotniejsze informacje. Reszta danych o Twojej firmie może być zapisana w kodzie na spodniej stronie wizytówki. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient posiada przejrzysty przekaz niezbędnej wiedzy, którą może zgłębić, skanując kod QR.

Dodatki i materiały tworzą nowoczesne wizytówki dla firm

Jeżeli Twoja działalność ma charakter artystyczny lub po prostu cenisz sobie eleganckie i zapadające w pamięć środki wyrazu, zapoznaj się z ofertami drukarni, które oferują stworzenie nowoczesnej wizytówki przy pomocy efektownych rozwiązań. Możesz zdecydować się na wizytówki grawerowane lub takie z zaokrąglonymi rogami. Być może idealnym pomysłem będzie wydruk kartoników wycinanych? Niektóre punkty oferują także intrygujące wizytówki pozłacane, posrebrzane lub takie z metalizacją.

Do kluczowych elementów wydruku nowoczesnych wizytówek należy także materiał, z którego powstają – bardzo profesjonalnie wyglądają modele drukowane na eko kartonach czy papierach ozdobnych. Warto skorzystać także z technologii drukowania wizytówek pokrytych satynową folią, która może być błyszcząca lub matowa. Zaskakującym efektem będzie też pokrycie wizytówki lakierem punktowym UV czy 3D!