Poznaj zasady, jakimi kierować się przy projekcie wizytówek firmy budowlanej!

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » 
  3. Blog
  4.  » Poznaj zasady, jakimi kierować się przy projekcie wizytówek firmy budowlanej!

Zwykły mały kartonik z kilkoma podstawowymi informacjami okazuje się niezastąpionym nośnikiem reklamowym firm, które prezentuje. O czym mowa? Oczywiście o wizytówce! Ten niewielkich rozmiarów atrybut każdej szanującej się branży wciąż pozostaje najpowszechniejszym sposobem na ukazanie oferty potencjalnym Klientom. Poszczególne modele są projektowane w oparciu o rodzaj działalności danego przedsiębiorstwa. Jak właściwie powinna wyglądać wizytówka firmy budowlanej?

Zasadnicze elementy wizytówki firmy budowlanej

Profesjonalnie zaprojektowana i wydrukowana wizytówka firmy budowlanej jest idealną reklamą spółki. Żeby fachowo się zaprezentować, musisz zadbać o to, by na tym niewielkim identyfikatorze znajdowały się wszystkie niezbędne informacje na temat działalności, jaką prowadzisz i dane, które ułatwią kontakt z Tobą przyszłemu Klientowi. Na każdej wizytówce musisz więc umieścić nazwę firmy i logo, które pozostaje w oczach usługobiorcy jako element rozpoznawczy. Musi znaleźć się tutaj też Twoje imię i nazwisko, telefon, adres e-mail oraz opcjonalnie adres strony internetowej. Niektóre wizytówki zawierają również NIP firmy.

Wizytówka firmy budowlanej – jak zaprojektować chwytliwe logo?

Logo odgrywa niesłychanie istotną rolę w promocji firmy, więc warto przyjrzeć się kwestii jego projektowania, by w przyszłości zyskać jak największą ilość zleceń w branży. Logotypy kształtują wizualny odbiór danej spółki, a dzięki trafnemu projektowi Twoja firma może zapaść w pamięci wielu osobom, co będzie pozytywnie wpływać na jej rozwój. Jak powinno wyglądać logo na wizytówce firmy budowlanej?

Na pewno logo nie może być przypadkowe – musi odzwierciedlać charakter Twojej działalności i skupiać uwagę Klientów w kierunku usług branży budowlanej. Może to być ciekawie ujęte narzędzie pracy (kielnia, łopata, wałek do malowania) lub efekt realizacji zlecenia (dom, płot czy inna konstrukcja). Dobrym pomysłem będzie zamieszczenie zdjęcia przykładowej realizacji jako tła wizytówki – ważne jest, by zachować czarno-białą kolorystykę, w ten sposób profil będzie wyglądał bardziej technicznie, a tym samym – profesjonalnie.

Gdzie i jak wydrukować wizytówki firmy budowlanej?

Jeżeli posiadasz już projekt swojego kartonikowego identyfikatora, pozostaje jedynie wydruk, byś mógł zaprezentować swoją firmę w rzetelny sposób. Szybko przekonasz się, że nie warto drukować wizytówek samodzielnie – znacznie lepszym pomysłem będzie zlecenie tego zadania renomowanej i doświadczonej firmie, która szybko i sprawnie podejdzie do tematu (pod tym linkiem możesz zobaczyć nasze realizacje). Postaw na standardowy format wizytówki, wyślij zlecenie profesjonalnej drukarni i obierz komplet gotowych wizytówek!