Zaznacz stronę

E-MARK. Pieczątka Nowej Ery!

  1. STRONA GŁÓWNA
  2.  » 
  3. Blog
  4.  » E-MARK. Pieczątka Nowej Ery!

Pieczątki są niezbędnymi akcesoriami w każdej firmie. W wielu z nich nie wystarcza zwykła pieczątka firmowa i datownik. W sekretariacie lub na biurkach handlowców znajdują się także pieczątki imienne, potwierdzające zgodność kopii z oryginałem, lub sprawdzenie, przyjęcie, czy odrzucenie dokumentu. Często zdarza się, że pieczątki, której akurat potrzebujemy, nie ma pod ręką. A gdyby tak dało się mieć je wszystkie zawsze przy sobie? Teraz to możliwe!

Jeszcze pieczątka, czy już drukarka?

Rozwiązaniem problemu jest nowość – pieczątka E-mark. To mobilne urządzenie elektroniczne, które wykonuje nadruki w pełnym kolorze. Nawet trzy kolorowe pieczątki można zapisać w jego pamięci i używać ich zawsze, gdy tego potrzebujemy. E-mark wykorzystywany jest często jako wygodne urządzenie marketingowe. Zamiast pieczątek, zapisanymi projektami mogą być firmowe etykiety, życzenia świąteczne, informacja o promocji. Możemy wykorzystać datownik, numerator lub kod QR. E-mark jest mały i poręczny, nie ma więc problemu, aby zabrać go na spotkanie do klienta lub branżowe targi. Jest dostępny w białym i czarnym kolorze. Wygląda nowocześnie i wzbudza ciekawość osób postronnych.

Własna pieczątka w kilka minut

Jeśli chodzi o tworzenie projektów, które będzie nadrukowywała nasza pieczątka, nie ma chyba nic bardziej banalnego. Wystarczy do tego dedykowana aplikacja (dostępna na komputer PC z systemem Windows, Apple iOS i Androida). E-mark łączy się z urządzeniem mobilnym (lub komputerem) przez WiFi lub USB. Aplikacja pozwala na zaimportowanie do pieczątki swojej grafiki,  umożliwia też personalizację bezpłatnych, gotowych szablonów. To wszystko! E-pieczątki używa się podobnie do zwykłej pieczątki. Zamiast stemplowania, przesuwamy jednak urządzenie nad kartą, kopertą, kartonem, lub inną powierzchnią, która chcemy oznaczyć. Z użytkowaniem E-marka spokojnie poradzą sobie nawet osoby, które niespecjalnie interesują się nowymi technologiami. Biorąc pod uwagę możliwości i rosnącą popularność urządzenia można śmiało stwierdzić, że za kilkanaście lat może całkowicie wyprzeć tradycyjne pieczątki.